Odrážadlo na 4 roky

ketrin1211
14. aug 2017

Ahojte mam 4 ročné dieťa a ma odražadlo-motorku.ma aj bicykel s kolieskami ale vobec ho nechce a ani nevladze ťahať s petalmi.rozmyslala som že mu kupim odražadlo ako bicykel bez petalov.
viete nejaké poradiť?s brzdou alebo bez nej?
dakujem velmi pekne

dadina1
14. aug 2017

moja 4 ročná dcéra sa už sama bickykluje bez pomocných kolies.....a začala na odrážadle, určite s brzdou

ketrin1211
autor
14. aug 2017

dakujem

pininka
14. aug 2017

Nas mal odrazadlo od roka a na dva roky uz sam bez pomocnych bicykloval, ale ona je co sa tyka sportu dost extrem. My sme brzdu nemali a bolo to v pohode.

kluska
14. aug 2017

nedaju sa odmontovat pedale? najlepsie by bolo aby sa naucil jazdit najprv na bicykli odrazadlo a potom po zime skusil ten bicykel s pedalmi, pocula som, ze deti co prechadzaju z odrazadla na normalny bicykel, rychle sa naucia jazdit na normalnom bicykli aj bez pomocnych koliesok. Ono je dolezite aj aku velkost ma toho bicykla, zeby mu nebol prilis velky. Takze za mna bike odrazadlo

ketrin1211
autor
19. aug 2017

neviem sa rozhodnut ci odražadlo s brzdou alebo bez brzdy 🙂 poradíte?dakujem

ema234
19. aug 2017

@ketrin1211 my mame z dracika taky cerveny a maly na nom super jazdi,ale na Vianoce ideme kupovat uz na leto bicykel.

ketrin1211
autor
19. aug 2017

s brzdou alebo bez nej?

ema234
19. aug 2017

@ketrin1211 my nemame brzdy, nas brzdi nohami a to beha na nom naozaj brutal rychlo, skor by som sa tych brzd bala aby moc nezabrzdil a neprekotil sa. Aj bicykel mame vyhliadnuty kde sa brzdi na pedaloch ze zabrzdi do zadu ked da nohy.

ema234
19. aug 2017

@ema234 motorku sme mali, ale presne vymenili sme ju za odrazadlo, je to rychlejsie 🙂

ema234
19. aug 2017

@ketrin1211 motorku sme mali, ale presne vymenili sme ju za odrazadlo bicyklove, je to rychlejsie 🙂

ketrin1211
autor
19. aug 2017

dakujem pekne

damoska
31. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

tiež odporučam niečo také https://www.cyklospeciality.sk/sk-detska-odrazedla/ ale najlepšie bude ak ho vyskušate. naslepo by som určite nekupovala

12romi34
17. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

podla čoho vyberat detske odražadlo? Su na to nejake kriteria ako na bicykel, alebo ktoré sedi tak toto sa kupi?

zabka788
31. júl 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

pojdeš s dietatom do obchodu a skuš ktorý mu vyhovuje a sedí. Každé dieta je inak velké a vyspelé, tažko sa takto radí. Ale zančku možem poradit Early rider

bibyke
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibyke
31. júl 2018

@12romi34 odrazadla aspon co ja som videla su vsetky len 12"

julinka29
1. aug 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

@bibyke myslíš take tie bicyklikové odražadla? tie su iba 12 palcové?

bibyke
1. aug 2018

@julinka29 no ja tak viem,ze tie su iba 12palcove. Tiez sme chceli synovi vacsie,ale nikde som nenasla. A on ma odrazadlo radsej ako bicykel.. ale ak by si nasla vacsie daj mi prosim vediet. Dakujem

katren
1. aug 2018

@ketrin1211 svagrinina oslavila pred tyzdnom 3 roky a sama utiahne pedalovat bez problemov...

bibyke
1. aug 2018

@katren prispevok pridany pred rokom😉

katren
1. aug 2018

@bibyke ajaaaaaj 🙂 no neva, sna mi
@ketrin1211 odpusti 😉

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
18. aug 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

moje lietaju na odražadle a maju prilbu, pre svoj vlastný klud im prilbu davam

tortelinka
18. aug 2018

môj syn má tri a pol roka, jazdí bez pomocných koliesok na biku 16, doteraz mal odrážadlo, z neho prešiel rovno na bicykel

miminka327
18. aug 2018

@ketrin1211 od 2rokov mala naša first-bike 🙌👌 teraz ma 4,5roka. Vozí sa uz bez pomocných na normálnom biku. Tiež som si myslela,že nebude vládať ťahať,ake bez problemov. Keď nevládze,zastane..oddýchne a pokračuje. Inak napríklad ten firts bike je od 5rokov.

anulienkalenka
6. dec 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

tiež si myslím, že ak dietatu vyhovuje odražadlo a je na nom šikovne, nieje potrebne hned menit za bicykel. Bicykel si ešte užije, ak podrastie . Odražadla su roznych velkosti, tak pokial to dietatu vyhovuje, nechal aby som mu ho

12romi34
23. dec 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

určite vyberat podla toho, kolko dieta meria. Podla mna možu aj 4-6 ročne deti mat odražadlo. Su odražadla a kolobežky, ktoré su prisposobene aj pre takto staršie deti .

yanni
23. dec 2018

@ketrin1211 ornici odporucaju bez brzdy. Ono casto je total, ze deti tu brzdu ani nevladzu stlacit. 4rocnemu by som uz ale odrazadlo nekupovala. Radsej mensi a hlavne lahsi bicykel. A talat sa mussi nauti. Maloktore deti vedia hned taha. Par krat musi poskusat.