Odrážadlo Plasmacar. Hrajú sa s ním vaše deti?

kornelia
15. nov 2009

Dievcata, mate niektora toto odrazadlo doma? Hraju sa s tym deti, maju ho radi? Planujeme ho kupit na vianoce, nase deti totiz miluju odrazadla, no uz pomaly z kazdeho vyrastli, tak som rozmyslala, ze im kupime prave toto auticko. Len sa chcem spytat na vase skusenosti, ci je to fakt taky super vymysel, nechcem totiz kupovat dalsiu vec, co bude stat v rohu a zaberat obrovske miesto. Dakujem. 🙂

kornelia
autor
16. nov 2009

Neporadite?? 😒

duplicka
16. nov 2009

ahoj, ja mam doma bibicar, je to to iste len od ineho vyrobcu a je super🙂, vozime sa s detmi aj my🙂

kornelia
autor
17. nov 2009

no to som sa chcela spytat ci ich to bavi, lebo takto by sme kupili jedno a vozili by sa obaja
. Kde si kupovala to vase a kolko stalo ak sa smiem spytat, je lacnejsie ako plasmacar?

duplicka
17. nov 2009

no 4 rocneho ano a rocny este musi dorast, tak sa s nim vozim ja alebo tatino🙂, zabavka aj pre nas🙂

katarinka154
14. nov 2010

a neviete,kde by som zohnala kolieska?

martinka30
15. nov 2010

ahojte my mame doma bobocar aj plasma car myslim ze plasmacar je lepsie kvalitnejsie. decka to chceli mam 23 chalanov tak sme kupili 2 a tento pan ich ma najlacnejsie http://www.pingocar.sk/faq.html
od neho sme kupili

tinesa
15. nov 2010

ja som to minuly rok kupila dcerke, a je to uplne uzasne 🙂
a drahe to vobec nie je kedze je to to kilov, cize to je na viac rokov, aj synovec ma 9 rokov a tiez sa na tom vozi a je to jeho oblubene vozidlo, moja mala sa na tom len odraza , ale neskor pride na to ako sa ma na tom jazdit 😅

tinesa
15. nov 2010
zuzana06
13. dec 2010

@katarinka154 ak este zhanas kolieska pozri si http://www.pingocar.sk/faq.html , tam maju aj samotne kolieska, je to fakt super vecicka 😉

katarinka154
13. dec 2010

@zuzana06
ano zháňam,ďakujem za tip,napísala som im mail

zuzana06
14. dec 2010

@katarinka154 nemas za co 😉

ivka0080
23. máj 2011

@martinka30 Mame obidva aj Plasmacar aj Pingocar. Co sa tyka kvality je to to iste!!! Vyrobca u oboch Cina, aj ked Plasmacar sa tvari ako z Kanady 😉 Sluzia nam obidva skvele a to su pouzivane obidva vozitka denne. Je to skvela hracka. Vrelo odporucam. Keby som kupovala dnes tak urcite Pingocar, lebo ma gumene kolieska -su jednoducho super. Tichucke a nemam obavy o moju plavacku. Plasmacar pouzivame len vonku, lebo maju plastove kolieska a su uz spinave od kamienkov a neide to vycistit. Navyse ten hluk, ktory pri jazde vydavaju je dost otravny a intenzivny.

ivka0080
23. máj 2011

@katarinka154 ... a co ti odpovedali, lebo tiez chcem vymenit tie kolieska na Plasmacar - e. Tie plastove su strasneeee! 😖

martinka30
23. máj 2011

@ivka0080
no a nam sa ulommilo na plasmacare koleso aj s tym co sa to toci a mame to 1 rok 🙄

ivka0080
30. máj 2011

@martinka30 nnoo, tak aj mercedese sa ti kadeco pokazi. Na to je ta zaruka 🙂 ...ale vo vseobecnosti su to veelmi odolne auticka (bez rozdielu znacky) Nasi na tom jazdia fakt rally 😀 a vsetko drzi. Akurat pozor, vsade pisu, ze nosnost 100 kg, ale je to len polovica pravdy. Ked si precitate navod, tak 100 kg je nosnost len na uplne hladkom povrchu - bez priehlbin, drážok.... Normalne povrchy- dlazba, asfalt...-tam udavaju nosnost okolo 50kg. Takze manzelov na to nepustajte 😀

ivka0080
30. máj 2011

@martinka30 ... a vyreklamovali ti to?

martinka30
30. máj 2011

@ivka0080 no aj by vyreklamovali ale ze mam im oskenovat zaruny a neviem ho ajst 😝 😠

ivka0080
6. jún 2011

@martinka30 Sak im to povedz, mozno maju nejake kusy v rezerve a poslu/predaju ti aj bez zarucneho. Ved su to tiez ludia. Snad 🙂 Skoda takej super hracky.

gajdosovam
4. máj 2012

U nas v skolke ich mame a je to jeden hlavny problem.
vidim v tom dva problemy. prvy syn ma klame ak sa ho spitam kde mal nohy, a druha topanky lacnejsie do tyzdna dvoch derave a drahsie mesiac dva vydrzia. detom to nevysvetlim aj tak mi povie mal som nohy hore a aj ked mu odrazadlo zakazem, a potom ked pozrem na topanky zystim ze klame alebo namiesto zakazu bol na odrazadlach a to chodenie moze mat aj z tych odrazadiel. asi sa s riaditelkou musim porozpravat aby icg zrusili a suhlasila by somnou vacsina mam v skolke

monika1alexandra
10. máj 2012

Zohnali ste tie kolieska ...myslim daju sa na tej stranke kupit a aka je tam cena?lebo to hladam a nemozem to tam nikde najst.....dakujem

nikitkad
6. nov 2012

@gajdosovam zrusili teda