Odrážadlo pre ročné dieťa

scacchi
21. sep 2020

ahojte maminky, viete mi poradit ake odrazadlo kupit pre rocne dieta?

slavkadi
21. sep 2020

Milly Mally micro, alebo Big Bobby car 🙂

lenuliatko84
21. sep 2020

My mame verveny mercedes s uloznym priestorom.ked narasotl dalu sme ho do pivnice a nasiel ho tam,opat ho mame hore doma a to sa uz bycikluje bez pomocnych koliesok,ale auticko je jeho srdcovka

vikusjk
21. sep 2020

@scacchi my sme mali Puky

lula313
21. sep 2020

Globber 5v1👌👌👌👌

mareri
21. sep 2020

plastova motorka a ked povyrastie, tak skus nejake bickylikove, aby sa pekne naučilo odražat a potom sa mu bude lahko učit na bicykli

scacchi
autor
21. sep 2020

@lula313 fuha pozerala som to uzasny futuristicky dizajn 🙂

lula313
21. sep 2020

@scacchi 😂😂😂 to Ano, tiež som najprv na to tak pozerala😀ale je to aj ľahké tým, že tam nie je nič navyse. Deti vraj nemajú mat medzi nohami široký plast, čiže aj toto to spĺňalo😊

erivavs
24. sep 2020

My mame odrazadlo od Radio Flyer - sme veľmi spokojní a syncek ho zboznuje! Dostal ho na prve narodeniny a tu je video ked mal 18 mesiacov:

https://www.youtube.com/watch?v=GMDdIQrHo2g

.

ckatka
24. sep 2020

Od roka mal.maleho Pukyho...A od roka.a.pol FirstBike so znizovacim adaptérom. Úžasná vec. Dvojročný už na tom brazdil ihriska a 3,5 ročný sa sám začal bicyklovať na ozajstnom bicykli s pedálmi bez pomocných koliesok.

mareri
26. sep 2020

hlavne opatrne, niektore ročne deti ešte nevedia ani chodit a už sa im tlači odražadlo. Preto by som začala s plastovou motorkou a odražadlo kupila neskor, ked si bude v chodze viac verit