Odrážadlo Puky Wutsch. Máte s ním skúsenosti?

janina1977
3. júl 2009

Ahojte maminky, aké máte skúsenosti s týmto odrážadlom? chystám sa kúpiť, už som o ňom veľa počula, aj tu v nejakej téme sa o tom písalo, tak dúfam, že ma admin-ky nezamknú - rada si prečítam vaše skúsenosti alebo rady alebo odporúčania ďakujem vopred 🙂

zuzujan
5. nov 2013

@nanuskal tiez mame wutsch dostal to maly ked mal rok a uz par mesiacov na tom jazdi ako divoch, kludne da aj par km, prilbu nechce vobec, pusta sam aj dole kopcom a zatial ziadny vazny uraz, len raz rozrazena pera ale to bolo jamou na ceste. KUpovali sme v nemecku bolo to asi o 10-15 eur lacnejsie. 😉

veroni87
5. nov 2013

Baby oplatí sa mi kupovať ešte puky wutsch pre rok a pol staré dieťa cca 87cm vysoké ? Dostali sme takú umelohmotnú motorku na dvoch kolesách ale to ide iba kúsok a ťažko sa mu na ňom zatáča a skúšali sme umelú trojkolku, ale je to na neho moc vratké. Proste on na tom len sedí a pri tom trochu kráča. Chcela by som niečo štvrokolesové, aby mal väčšiu stabilitu a hneď sa mu to neprevracalo.

zewa11
5. nov 2013

@veroni87 my sme hokúpili k dvom rokom...lebo vôôôbec nevedel na odrážadle plastovom a na tomto lieta ako šarkan 😀 a stááále aj telku na nom pozerá 😉

nanuskal
5. nov 2013

@zuzujan Ďakujem, no keby som totooooo vedelaaaaa, tak by som ho dalal mužovi kúpiť, bol pred 2 týždňami v nemecku na školení, sáááááákriš 😀

veroni87
5. nov 2013

@zewa11 A aký vysoký je tvoj malý ? Ja sa len bojím, že mu to bude rýchlo malé alebo že už teraz sa mu na tom bude nejako zle odrážať. Asi to potrebujem vidieť naživo a ideálne aspoň nech sa na to posadí, ale teda fakt na tých umelých aj my nula bodov.

zewa11
5. nov 2013

@veroni87 môj má 90cm,najskôr sme vyskúšali u kamošky a moj prvý dojem ked som to uvidela bol -to je straaašne maličké,ale ked si sadol na to tak som videla že je to akutát 😉 ved ked mu bude malá tak rýchlo predám,len sa tak zapráši si myslím... 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/2129/fesaci_vec...

lenadka
5. nov 2013

@nanuskal tiež podľa mňa ten väčší, prilbu na 100% áno, mne už malá preletela cez neho, letí ako blázon, brzdí len keď kričím za ňou a tak nabrala obrubník, keby nemala prilbu tak sa škaredo udrie 😉 . 50€? ani sa mi veriť nechce že si ho niekde videla tak lacno 😉 ja som platila 99 😝

nanuskal
5. nov 2013

@lenadka To fakt???? Ja som ho našla na 2 stránkach, na jednej za 49,99 a na druhej 54€ 😀 tak hovoríš, že toto je dobrá cena, hej? 😀 chichi Však to bude mať darček na Vianoce 🙂

zhrkz
28. jan 2014

Ahojte, davam do pozornosti, ze predavame nase cervene Pukylino. Vid moj bazarik.

smoukinka
4. feb 2014

Ahojte ak by ste chceli mame na predaj nase odrazadli puky wutsch ruzovej farby 🙂 pre male princezne pozrite aj moj bazarik 🙂

marcelka11
18. mar 2014

ahojte, ma niekto na predaj puky wutsch pre chlapceka? Info poprosim cez IP. Dakujem

srdieccko
24. mar 2014

Ahojte... Maminky, nenájde sa tu nejaká, ktorá predávate Puky Wutsch ružovej farby? Prosím, info do správy. Vďaka!

rybka08
28. mar 2014

Ahojte, nepredavate Puky Wutsh pre chlapceka? Info IP. Dakujem.

badulienka
31. mar 2014

ahojte prave som nahodila do bazarika cervene puky wutsch. Je jazdene vonku, teda vidno to na dezene kolies - co je uplne normalne. Na toto odrazadlo nedam dopustit, mali sme riadny vozovy park, ale pukymu sa navyrovna nic. Bola to vyborna investicia.

katussska24
20. apr 2014

Baby nepredava nik Puky Wutch ? dakujem

brnkatko
26. apr 2014

@zhrkz maly je hotovy"pirat ciest" 😉 ak mozem spytam sa,ci maly bol pohybovo zrelsi...moj drobec ma 17 m.a chodit zacal tak v 15tich a chcem skusit dake odrazdlo,tak uz asi wutsch...vysku by uz mal 83cm a aj nozicku ma v rozkroku 25cm..uz len kupit a rozjazdit sa 😉
Jaaj a este som sa chcela spytat na tu paradnu tasticky na rukovati....kde sa da kupit?dakovalaaa

katuch30
3. máj 2014

Dievcata, my mame Puky Wuntsch ale najradsej sa vozi na umelej motorke z tesca za 8€ 🙂 tak ho idem aj predat...to len info na zvazenie...zadne kolieska su od seba dost daleko a tazsie sa im odraza...

brnkatko
5. máj 2014

@katuch30 mozem sa spytat?my sme kupili cez bazar a na prednych kolieskach v riadidlach ma ohybny srob,cize ta tyc,na kt.su kolieska ma volu robit akoby kruh v tom klbe.ma to tak byt?lebo sa bojim,ze maly tak pri toceni riadidlami moze stratit rovnovahu :/ dakujeem

tinka00
5. sep 2014

budem predavat ruzove puky wutsch, dostala ho dcerka na narodeniny a este sme ho nemali ani vonku, nejak neni na tie odrazadla, chodila s nim po parketach vo vnutri len parkrat, je uplne ako nove, kto by mal zaujem piste IP

chloe21
2. okt 2014

@brnkatko tiež som kúpila z bazáru a práve som to tiež zbadala, že to má vôlu ale teda asi to tak má byť keď píšeš aj ty no pre istotu pôjdem pozrieť do obchodu kde ho predávajú či to tiež robí.. nie, že sa mi niekde dokaličí 😠

brnkatko
2. okt 2014

@chloe21 ma to tak byt,nasli sme to v navode..uz som kupila lr m,ale dako nechce drobec pr4sedlat na 2kolesaaaa

chloe21
2. okt 2014

@brnkatko ja som nedostala návod ☹ ale akurát som písala predávajúcej či má od toho nejaký návod atď aby sme vedeli 🙂 No mne krpatá skúšala aj dvojkolesové a išlo by jej to keby trénuje, ale samotný bicykel bol na ňu ešte - váhovo ťažký, ale teda ona má len rok aj pol a ešte len sa naučila odrážať 🙂 držím palce nech to synátorovi ide. Jeee a až teraz pozerám, že ste z Bernolákova tak to ste "susedia" my sme z Novej Dedinky 😅

mirusska89
10. okt 2014

Ahojte baby nepredavte prosím niekfora.puky Wutsch??? Dakuuujem

mirusska89
10. okt 2014

@katuch30

Katka ahoj ešte predavas prosím ťa to Puky Wutsch??? Dakujem🙂

katuch30
10. okt 2014

@mirusska89 nie uz ho nemame,teraz mame puky 2kolesove odrazadlo ale este chvilu ho podrzim

mirusska89
11. okt 2014

Tak keď budete sa chcieť zbaviť myslí na mňa;) Sommartinky Jeck.... Kamarátka Z dnv;)))) keď sa jej spytas kto je Mirka A Misko hneď ti povie;))) ďakujem Katka A keby si sa ho chcelá zbaviť myslí na mňa;) peknyyy deň;)

lencabu
6. mar 2015

Dobrý deň, kúpim o Puky LR M. Ponúknite

sophie32
17. mar 2015

Ak by mal niekto zaujem o Puky Wutsch, mam dve v bazariku 🙂

alexa507
13. sep 2015

@zhrkz vdím že príspevok je z 2013 neprdedávaš ten LR M ?

alexa507
13. sep 2015

@katuch30 ešte nepredávaš ten LR M ?