• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odrážadlo Puky Wutsch. Máte s ním skúsenosti?

9. decembra 2016 
13. sep 2015 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby poraďte co kúpiť malej na Vianoce chceli by sme nejaký bicyklik alebo odrazadlo.teraz mam 15 mesiacov 2 roky bude mať v júli.mame autíčko odrazadlo veľmi ju to nebaví.tak vôbec neviem ci takú trojkolku na tlacenie ale to si myslim že na jar uz bude veľká nato.absolútne neviem co vybrať.ďakujem
7. okt 2015 o 11:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@8291 tak tuto dilemu mam posledne dva tyzdne aj ja. krpata bude mat v auguste 2roky..a chceli sme uz k 1.roku kupit tu tlaciacu trojkolku a nakoniec som si povedala ze vozit ju mozem aj v kociku nemusim tolko penazi davat za tlaciacu trojkolku. chyba lebo slecna odmietla sediet v kociku hned ako zacala chodit a teraz ze teda tu trojkolku kupijme. ale som rozmyslala ze az na vianoce,realne to zacne vyuzivat az vo februari marci a to uz ma rok a pol a to uz moze slecna sa vozit na odrazadle a aspon sa unavi :D takze som sa rozhodla ze jej kupim radsej nieco ako wutsch alebo nejake take odrazadlo a niekedy potom uz len dvojkolesove. a taketo odrazadielka su aj praktickejsie aj do auta aj len tak do ruky ked ju to prestane bavit.
21. okt 2015 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je výborné, mali sme najmenšie modré, stabilné, kovové
21. okt 2015 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janasim poraď prosím.lebo chceme to využívať od jari až do zimy co bude malá cca od 20-28 mesačná.či jej to v lete a na jesen nebude malé teraz mame 83cm.zasa dvojkolesoveho sa bojím ze jej bude veľký a nebude vedieť natom jazdiť ale zasa mozno v augus-septemb.je mozno bude dobrý.vobec neviem ako sa rozhodnúť.Ďakujem
21. okt 2015 o 20:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@8291 su dva druhy tohto stvorkolesoveho odrazadla Puky. Jeden je od roka - pre dieta tusim od 75 cm a druhe pre 1,5ˇplus od 80 cm. Vizualne sa daju rozoznat, ze to od roka a pol ma akoby rucku na nosenie vzadu na sedadle. My mame to najmensie - syn na tom zacal jazdit tyzden pred prvymi narodeninami. Bol lenivy chodit, radsej sa vozil.
Je to super odrazadlo, dcere zacalo byt male az v 3 rokoch. Nakoniec sme ale aj tak kupili plastovu motorku, lebo nam bolo luto nicit to vonku. Puky je domace vozidlo a motorka je na von.
21. okt 2015 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubobubo čiže keď kupim to od 1,5 roka tak mozno naňom pojazdíme aj ďalšiu jar 2017:grin:.to bude mať malá 2,5 roka.lebo na tom dvojkolesovom by pravdepodobne ako 20.mesačna nevedela a bolo by to pre ňu veľké.len som sa bála ze to štvorkolesové jej bude v lete malé.:confounded:.plastove autíčko mame od 12 mesiaca lebo ako 9,5 mesačná uz behala sama,ale veľmi ju to nebavi.sadne si naň trošku sa povozi ale fakt len trošku a viac ju to nezaujima.
21. okt 2015 o 21:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@8291 urcite to od roka a pol. Dcera v lete, ked mala 2 roky, tak vo velkom fungovala vonku na motorke - odrazatku. Ja som bola tehotna, dokonca ma aj posluchala, ked na tom lietala. Ja som sa gulala a vykrikovala, kedy ma stat. :slight_smile:
Buduci rok tak hadam vycvicim syna (teraz ma 19 mesiacov). Zatial sme sa nevedeli dohodnut na smere, najradsej by si to zapikoval na cestu.
21. okt 2015 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Puky je oproti plastovej motorke uplne stabilny, ani kolieska nevrzgaju - su gumove.
21. okt 2015 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@8291 ja si už nepamätám tie cm ale bolo úplne maličké a jedno trošku väčšie, musí to byť popísané dakde v internet. obchode. Ale sú dobré, idú ľahko
22. okt 2015 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zhrkz ten kokua jumper ked ste skusali malemu kolko mal priblizne cm? Chcem ho kúpiť malej ako prve odrazadlo ma 27m a 92cm.
1. aug 2016 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dcérka má teraz rok a 7 mesiacov..voziť sa bude poriadne asi až na jar no chcem kúpiť vianočný darček..neviem či zobrať to wutsch či už to väčšie...čo myslíte? Má 80cm.
8. dec 2016 o 15:52  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utvite to vačšie
8. dec 2016 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme malej wutz kupili na Vianoce ked mala 1,5 roka. Teraz ma 2.roky 4mesiace a stale naňom jazdí,aj ked povozi sa 5-10minut a stačí,nebavi ju to. Ma 95cm a nemôžem povedat ze je naň veľká. Mali sme v plane kupuvat aj dvojkolesove, lenze ,odražadla ju az tak nezaujímajú ako bicykle. Od jedneho roka sa len na bicykle driape. Moj otec jej na jar kupil najmenší bicyklik s pomocnymi kolieskami a ťahá naňom ako drak. Ak sa ti vie pekne odrážať na malom odražadlu alebo motorke, tak by som išla do väčšieho, ale ak nie, tak wutz ako prvý povoz bude super
9. dec 2016 o 09:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok