Odrážadlo Strider PREbike. Skúsenosti?

panakova
24. feb 2011

Ahojte mamicky, mate niektora skusenosti s tymto odrazadlom. Povodne som chcela malemu kupit Firstbike, ale tento STRIDER PREbike je lacnejsi. Je novinkou na SR a preto nemozem zohnat nan odporucania. ☹

dosa
25. feb 2011

tiez zhaname odrazadlo na jar, ale na tomto mi chyba brzda... uz starsie dieta dokaze na takomto odrazadle vyvinut dost vysoku rychlost a asi by bol problem ubrzdit to nohami, ja by som volila nieco s rucnou brzdou urcite...

katka008
8. mar 2011

ahojte, brzdu si mozes dodatocne dokupit ked bude dieta vacsie. my ho ideme akurat kupovat malemu k 2. narodeninam a myslim ze do tych 3-4 rokov urcite brzdu potrebovat nebude.. 😎

mat_ka
10. apr 2011

Katka ty si to trafila. My tiež mame strider aj z kamoskou a kto ho ma tak vie o com je ! Je super ľahký takze ho bravame úplne všade takze maly na tom aj reálne jazdi stale a to uz ked mal 20 mesiacov! Ešte sme ale nestretli nikoho na tom ospievanom plastovom FirstB.
je to parada žiadna, veda koleso vpredu, koleso vzadu, riadidla, nízka či vysoka sedanka - to je všetko čo potrebujete ostatne su iba marketingove vymysli. A kto potrebuje brzdu nech si dokúpi spomínaný pedál. Brzdiť môže, ale hlavne sa drži riadidiel a nespekuluje. O tomto je bezpečnosť!!!

mat_ka
11. máj 2011

@katka008 ahoj katka - kde ste strider kupovali ? teraz som videla na slovenskej facebook stranke Strideru jejich nove prilby Nutcase - nadherne !!!

martinex
2. aug 2011

ahojte dievcata,chcem sa spytat,nie je problemom ze sa pretaca riaditko? bojim sa ci to nie je nebezpecne

mat_ka
3. aug 2011

ahoj - podla mna je pretacanie riadidiel OK. aspon sa deti naucia hned od zaciatku normalne riadit. na druhej strane firmy robia obmedzovanie riadenia koli tomu ze tam je kabelaz na brzdy tak keby sa im riadidla pretacali tak by sa to stale kazilo.

pokial ide o bezpecnost, tak si predstav ze dieta spadne a ak je tam fixovanie toho pretacania tak su ti riadidla sa nesklopia uplne na zem ale spravia prekazku na ktoru sa ti dieta napichne rovno do tvare, ak vies co myslim.

strider ti mozem doporucit, lahky skladny bezudrzbovy, fura prislusenstva, ....
my sledujeme celkom pozorne facebook strideru a prave dnes tam dali video maleho 20 mesacneho drobca a uplne paradne jazdi

http://www.facebook.com/pages/Odrazadlo-Strider...

ellysa
22. jan 2012

Ahojte, dá sa niekde strider vidieť aj naživo????

poppy1
5. feb 2012

aky je prosim rozdiel medzi strider pre bike a strider no pedal balance bike?? dakujem 🙂

mat_ka
7. feb 2012

@poppy1 ziadny 🙂 strider je proste strider odrazadlo
- vsetky tie nazvy su v podstate o tom istom, bezpedalovy bike, "pred bicykel" 🙂 a balance bike je po nasom odrazadlo (bike na ucenie rovnovahy)

ellysa
6. mar 2012

tak my vlastníme strider týždeň a veľká spokojnosť, malá za 4 dni pochopila, ako sa má odrážať, teraz už začína robiť somariny 😀 -super investícia

alusha
6. mar 2012

my ho tiez vlastnime tyzden, maly este nema ani dva roky a ide mu to perfektne, nestiham za nim utekat... sme velmi spokojni, dobra investicia a hlavne bavi ho to 🙂

mat_ka
6. mar 2012

wow, tak to je super! nasi maly strider miluju. dajte nejake foto 😉

mamia25
8. mar 2012

ahojte, najde sa niekto, kto by chcel predat uz pouzivany strider? dik

alusha
9. mar 2012

nas striderista

sunnysummer
9. mar 2012

@alusha
@mat_ka
@ellysa baby a neboli ste prekvapene z kolies? lebo ja ano, poviem vam pravdu, cakala som ich trosku ine. strider sme vybrali aj koli tomu ze ma kovovy ram, ziaden plast. zato tie kolieska, no co ja viem, dufam, ze vydrzia viac ako vyzeraju. a este nasa foto, taka narychlo mobilom 🙂

ellysa
10. mar 2012

@sunnysummer ja som tiež najskôr pozerala, že či sú plastové, či čo? ale už som v pohode, podobné som mala na bugaboo a tie boli super kvalitné 😉

mat_ka
10. mar 2012

@sunnysummer aku ma maly super prilbu !!! kde si to zohnala ? neboj sa tych kolies, nas maly devastuje strider uz viac ako rok a pol a su uplne v pohode. Myslim ze strider je neznicitelna vec 🙂

sunnysummer
10. mar 2012

@ellysa
@mat_ka uf, tak ste ma potesili, baby 🙂 ved som si aj pozerala videjka na youtube, a tam, tie decka ho nesetria teda.... prilbu ma znacky nutcase, little nuty. donielsa nam ju kamoska z USA, lebo tu ju predavaju hrooozne draho 😝
tam vysla o viac ako 20€ lacnejsie....

mat_ka
10. mar 2012

kde sa tu da tato Nutcase prilba zohnat a co to stoji ?

sunnysummer
11. mar 2012

@mat_ka na slovensku napr. tu: http://active-one.sk/6-prilby#/ alebo tu: http://www.mountainbaby.sk/www-mountainbaby-sk/...
65€ je podla mna, hoc je asi kvalitna, dost 😖

mat_ka
11. mar 2012

jeee, je to super, kolko paradnych vzorov. Ale mozno sa oplati radsej dat o nejake to euro naviac za poriadnu prilbu , ved to ma dietatu chranit hlavu. A nie je to zasa investicia ako topanky ze s toho vyrastie za pol roka. podla mna by malemu mohla tak 2-3 roky vydrzat, ci ?

sunnysummer
11. mar 2012

@mat_ka hej jasne, ved to sme si aj my povedali. mali sme nahodou kamosku v usa, ona nam to tam kupila a priniesla domov. ta prilba vyhrala dva krat po sebe nejake testy bezpecnosti ci co, a my mame samodestruktivne dieta, verim, ze jej odolnost nebudeme testovat . a dufam, ze mu vydrzi este aspon rok, dva. inac ma dost velku hlavu na svoj vek 🤐

anda123
15. máj 2012

Maminky date typ, kde ste odrazadlo kupovali? Dakujem 🙂

mat_ka
15. máj 2012

my sme kontaktovali priamo dovozcu cez facebook.
https://www.facebook.com/pages/Odrazadlo-Stride...

maju aj web www.active-one.sk 🙂

anda123
15. máj 2012

Dakujem 🙂

anda123
22. máj 2012

Tak uz mame stridera doma. Co som mala moznost vidiet a mala skusit, tak toto je naozaj najlepsie a velmi lahunke. Napokon som kupovala cez web http://active-one.sk No s takym pristupom som sa davno nestretla. Promptne odpovede na hocaku otazku, pan z toho obchodu je velmi ochotny a poradi. Mozem jedine odporucit🙂

alusha
22. máj 2012

@anda123 my sme tiez kupovali od neho, je to velmi prijemny a ochotny pan 🙂

mici111
22. máj 2012

aj nam dnes prisiel presne z toho obchodu strider, objednavala som dva aj pre kamosku a dostali sme zadara ako darcek kazda zvoncek a chranic na riadidla 😵 aj vy ste dostali? davaju kazdemu?

anda123
22. máj 2012

@alusha
@mici111
Myslim, ze ten pan je velmi ustretovy a mily. Ano aj my sme dostali darcek 🙂 Aj ked najvacsi darcek pre mna je, ze sa nemusim von takat s tazkym hebedom 🙂 Je super lahunky.

alusha
22. máj 2012

@mici111 my sme tiez objednavali s kamoskou, tak nam dal aj super zlavu a pribalil obom zvonceky 🙂 ale my uz nejake tri mesiace jazdime 🙂