Odrážadlo v tvare trojkolky

ruan
14. apr 2016

Ahojte, viem, ze uz tu bolo par diskusii na temu "odrazadlo alebo trojkolka", prestudovala som si ich, ale odpoved som nenasla - vsetky diskutujuce totiz ratali s trojkolkou ako s niecim co rodic tlaci na vodiacej tyci, pripadne to ma i pedale na prednych kolieskach (kam dieta vacsinou nedociahne)...ja vsak potrebujem porovnat vpodstate dva druhy odrazadla - odrazadlo v tvare trojkolky (nie na vodiacej tyci)...skratka odrazadlo, co ma v predu jedno koliesko a vzadu dve siroko od seba...porovnat s "klasickym" odrazadlom na styl "motorka" - cize po jednom alebo po dcoch kolieskach vpredu i vzadu, ale blizko pri sebe - cize uzky tvar. Neviem, ci som to napisala dost jasne, ale ide o to, ze mam dvojrocneho syna, ktoreho odrazadlo (motorka). hoci sme mu ho nukali uz skor, chytilo ho to az teraz, ked ma dva roky, pretoze skor na tom nevedel udrzat rovnovahu. A teraz kupujeme darcek neterke, ktora bude slavit 1. rocik, tak nas napadlo, ci by nebolo lepsie odrazadlo v tvare trojkolky (nie s vodiacou tycou, len na odrazanie), pretoze ta je stabilnejsia a moze ju teda pouzivat uz skor (na rozdiel od odrazadla-motorky, s ktorym mal v jej veku nas syn problem, lebo nie je take stabilne). Myslite si, ze to ma vyznam kupovat jej v jednom roku trojkolku-odrazadlo? Oni su sportovo zalozena rodina, starsi bracek neterky uz chodi na bicykli, klasicke odrazadlo-motorku maju, ale ani on na nom moc nechodil, lebo najprv nevedel udrzat rovnovahu a ked bol starsi, presiel rovno na vacsie kovove (bicyklove). Co si o tom myslite? Ma to vyznam - odrazadlo - trojkolka (upozornujem bez vodiacej tyce) pre rocne dieta? P.S.: Viem, ze mi mozno budete odporucat PUKY, to poznam, je to super, ale pre nas drahe...teraz sme sa dostali k odrazadlu - trojkolke dost lacnej: tejto ale za 11 eur:(https://www.mall.sk/trojkolky/biemme-trikolka-t...), tak nad tym uvazujeme. Vopred vdaka za kazdy nazor, kazdu radu.

dejna20
14. apr 2016

To je velmi individualne. Tazko povedat, co pouzije skor. Moj jazdil na motorke od roku,skor to vedel ako chodit. Chodil od 14mes. V 18mes dostal uz dvojkolesove bicyklove odrazadlo. Ale pedalovat na trojkolke (bez vod tyci) mu moc nejde ani teraz) ma 2,5r