Odrážadlo vhodné pre 2-ročného chlapca

malycka
15. jún 2021

Dobrý večer chcela by som sa opýtať aké odrážadlo je vhodne pre 2 ročného chlapca mali ide mať narodeniny a chceme mu kúpiť odrážadlo čo si myslíte o kinderkraft a čo ešte by sa hodilo ako darček ďakujem

mimdom
15. jún 2021

Dobrý večer, my sme tiež kupovali kinderkfraft a sme mimoriadne spokojný veľmi dobrá voľba, kupovali sme cez obchod www.kidoos.sk a bez problémov 🙂

malycka
autor
16. jún 2021

@mimdom dobrý deň je vhodný aj 2 ročné dieťa lebo píšu že od trochu rokov je

maria898
16. jún 2021

@malycka o odrazadle kinderkraft neviem ale my sme kupovali odrazadlo v draciku a je super maly ako dvojrocny na nom krasne brazdil ulice. Coskoro bude mat 3 a je mu stale dobre lebo je natsavitelne.

bellovag
16. jún 2021

Ja odporúčam odrážadlo first bike

mimdom
16. jún 2021

@malycka my sme kupovali 2 a pól ročnému a bolo to úplne v pohode 🙂

malycka
autor
16. jún 2021

@mimdom kinderkraft ste kupovali

mimdom
16. jún 2021

@malycka áno áno kinderkraft 🙂 samozrejme kazde dieťa je iné ale podľa mna to bude určite v pohode.

andrea_ff
16. jún 2021

@malycka ak je uplny zaciatocnik, pozrite aj Funy wheels.... maju ich aj v sportisomo. Lahunky, a ma pogumovane (tiche) kolesa. Moze byt 3 kolesovy, neskor dvojkolesovy

essenceee
7. júl 2021

zvolila by som nejake male s plastovou, ale s drevenou konštrukciou

luccy89
7. júl 2021

My mame Kokua, tiez dostal ked mal 2. Je super odpruzene, velmi to maleho bavi hlavne v terene. Zalezi aj ake mate okolie, kde bude jazdit. Ale kazdopadne by som uz isla do tohto typu. Funny wheels je na vysku uz taktak. Na tom jazdil od 1,5r, sice este vezme, ale uz je to nizke

oliali
7. júl 2021

@malycka firstbike za mna … kupovali sme starsiemu ked mal 2, jazdi ho uz druhy syn ktory ma 4 a stale je super, neznicitelne