Odrážadlo YBIKE. Aké je?

annie13
27. jan 2011

chcela by som pre syna toto odrážadlo, niečo na von,
http://www.mmshop.sk/component/virtuemart/?page...
nemate ho niektorá doma? ake je?

kessiee
27. jan 2011

ahoj, my ho mame od vianoc, je skvele, syncek si ho velmi oblubil a rychlo sa naucil drzat rovnovahu 😉 beha na nom vo vnutri, aj ked na parketach sa trosku smyka, ale parkrat ho mal uz aj vonku, ked nebol sneh, a paradicka, ja odporucam 😉 😵

zuzanka.j
1. dec 2011

maminky, oprasujem tuto otazku. ake mate skusenosti? dakujem

mat_ka
2. dec 2011

ahoj Y bike je pekna plastova hracka nie odrazadlo v pravom slova zmysle. suseda ho ma a:
1. tym ze ma siroke kolesa tak je stabilne a neuci dieta drzat rovnovahu na klasickych kolesach
2. sirka je prekazkou pre nohy cize dieta ked sa odraza tak vzadu zakopava

ja by som asi doporucila klasicke odrazadlo ako strider, puky, earlyrider alebo cosi normalne.
pre deti okolo 2 rokov je podla mna strider najlepsia volba

bamartinka
8. dec 2011

ahoj, my ho mame a paci sa nam. Kupili sme ho dcerke, ked mala 2 roky, ale zacala ho sama pouzivat asi v 2 a pol, dovtedy mala taku malu motorecku z Tesca. Bola mensia, hoci vyssia a vzadu mala sirsie kolesa. Pri Ybiku zadne kolesa naopak neprekazaju, motorka je nizsia, dieta sa citi bezpecnejsie a je vhodna aj pre nizsie deti. Po par dnoch v byte vysla s nou von a isla. Po nejakom case sa na nej uz zabavala, rozbehla sa, zdvihla nohy a hybaaaj 🙂. Kamoska s dvoma chalanmi (2 roky) kupila tiez obom, ked im to islo super, o rok predala a kupila spominane odrazadla (ako bicykel bez pedalov). My sme kupili rovno bicykel, takze mame aj Ybike aj bickel, kedze mam 2 dcerky s rozdielom 1 rok a 2 mesiace 🙂

gombickaaa
16. jan 2013

Ja som ho cerstvo kupila, ale prekvapilo ma ze sa na tom tak tazko otaca. JE to vraj koli bezpecnosti, aby sa nezvrtlo riaditko, ale ked sa dcerka potrebuje rychlo otocit ( napr ze ide popredu a zavolam ju) neda sa jej to, neda sa otocit riaditko - musi zdvihat celu motorku a tak...Alebo ked ide auto a musi rychlo manevrovat, opat ju to nepusti do pohotovej zmeny smeru... ako ste to riesili/ ako si na to deticky zvykli?

marianka3
7. apr 2015

Aj my ho máme, malému sa páči najviac. Skúšali sme aj strider, no ten nezaujal. Ja určite odporúčam kúpu. A neprekáža nám vôbec šírka zadných kolies. Malý s ním lieta po byte aj na dvore, je to top hračka teraz u Nás 😉
Po ňom mám v pláne kúpiť už bicykel, keďže ako som spomínala cykloodrážadlo u Nás nezaujalo, musela som ho ako nové predávať ☹ A hlavne vyskúšame ho v obchode, už nebudem objednávať len tak naslepo.