Ortopedické topánky na úzku nôžku?

karolinka1991
3. sep 2019

Ahojte,

prosím, viete poradiť značku (detskej) obuvi, ktorá by mala pevnú pätu a zároveň vyzdvihnutu klenbu, ideálne aj na šnurovanie (ale to nie je podmienka)?

Protetiky sú široké, Cicibany široké, Geoxy široké (síce klenbu majú, ale veľmi ortopedické asi nie sú) a jedine Superfity majú perfektnú schmall verziu na úzke nôžky, lenže zase nemajú tu vyvysenu klenbu, čo my potrebujeme kvôli valgoznym členkom. Viem, že niektorí uznávajú barefoot aj na tento problém, ale nám to viacerí nezávislé od seba neodporúčali, takže taky typ obuvi nezhanam. A topánky na mieru u malinkych deti je kapitola sama o sebe...kto zažil, vie.
Ďakujem veľmi pekne 🙂

pribinak
3. sep 2019

superfitky, vyber original vlozku a daj si tam svoju na mieru urobenu

karolinka1991
autor
3. sep 2019

@pribinak ano, len kým vyrobia vložku, malému dieťaťu už dávno o číslo narastie nozka (osobná skúsenosť), preto som v príspevku napísala tu poslednú vetu... A preto sa snažím najst obuv, ktorú bude môcť nosiť medzitým

pribinak
3. sep 2019

@karolinka1991 tiez som z Dubravky, vlozky davam robit v stredisku v Karlovke, su hotove za max 3 tyzdne, tolko moja skusenost

karolinka1991
autor
3. sep 2019

@pribinak ďakujem, tam som ešte neskúšala

karolinka1991
autor
3. sep 2019

@pribinak a ktoré stredisko prosím?

pribinak
3. sep 2019

@karolinka1991 dole v karlovke, je velke zdrav. stredisko, myslim, ze sa to vola neopro, ci ako