Pieskovisko na dvor

cicamica1980
23. feb 2016
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte, cchem 3 rocnej kupit na dvor pieskovisko. bude vonku celorocne - v dazdi, aj v zime. ake by ste mi doporucili, aby prezilo par rokov? suseda ma plastove /tvar slnecnice/ a po 1,5 roku je uplne vyblednute a popukane/dolamane. chcela by som nieco kvalitnejsie, s krytom, co vydrzi aj mrazy a dazde. kludne mi pridajte link na eshop. co sa tyka piesku - mam davat na nieco pozor pri kupe? dakujem

ruthike
23. feb 2016

Kvalitne drevo, alebo pevnejsi plast - taky aky sa dava na smetiaky vela znesie, len sa da tazko zohnat - musis. Drevene ti vytobi stolar. Len to v lejaku obcas treba prikrit plastom resp otvorit a vysusit na slnku

agnes9
23. feb 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

urcite z dreva ho treba dat vyrobit.. plastove sa kazde hned znici