• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pieskovisko s lavičkami na sedenie. Máte fotky?

31. marca 2014 
yukki- my sme dali textilnu foliu na zem a na to piesok.....prepusti vlhkost, ale udrzi piesok....
26. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kingstonka- dakujem, len niekto tu pisal, ze savo by urcite nedaval :confused: , tak neviem....ci neostane ten chlor nejak v tom piesku a mala ked sa v nom bude hrabkat dlhsie....
26. máj 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, vďaka nadulici! Tak to skúsim kúpiť....textilná fólia, hm. :slight_smile:
26. máj 2010 o 19:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa len vrátim k otázke čo pod ten piesok :unamused: Chceme dat pieskovisko na trávu do zahrady - takže dat priamo text.foliu na travu,na to pieskovisko a na to piesok?? Alebo trávu predtým zničit? :confused:
18. jún 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
travu ničit nemusiš zniči sa aj sama pod tou foliou...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. jún 2010 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak Vam mozem odporucit dobru cenu a kvalitu za piesok pre deticky tak skuste cez firmu www.rivale.sk, my sme s nimi velmi spokojny :wink:
20. feb 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chystám sa kúpiť pieskovisko deckám za dom (bývame v bytovke), majú teraz v dráčiku takú mušľu, podobné jabĺčko máme u mojej babky. len netuším, koľko piesku do toho mám kúpiť. 25 kg, 50 kg? ďakujem za radu :slight_smile:
30. mar 2011 o 12:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, na jesen sme sa prestahovali do domu a teraz na leto chcem malej kpit pieskovisko. Neviem sa rozhodnut ake, mam hlavne otazocku, ci sa tie plastove na slnku nerozohreju tak, ze potom palia?Mate s tymto dakto skusenost?Dakujem
17. apr 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babeny nemate navod na pieskovisko aj z priklopom ..... mesto presov sa o svoje vobec nestara kadia do neho macky ... tak chceme urobit malemu pri garazi vlastne

dik
6. máj 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim vas kde sa da v Ba al. BB alebo niekde v okoli kupit pieok do pieskoviska dakujem
28. máj 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby spomínalo sa tu čistenie piesku chlórom. robí to tak niekto? alebo máte nejakú alternatívu? ako to dezinfikujete??
31. mar 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok