Pieskovisko s lavičkami na sedenie. Máte fotky?

bzucinka2
2. apr 2009

Ahojte maminky, chystame sa malemu urobit v zahrade pieskovisko a potrebovala by som vasu pomoc. Raz som tu nasla v albumoch fotku pieskoviska, ktore robil sikovny ocinko, super na nom bolo, ze sa zakryvalo a po odokryti vznikli take lavicky na sedenie. Bohuzial nejak som si to neulozila a teraz tu maminku nemozem najst ☹ Velmi by ma potesilo, keby sa mi ozvala, alebo aj ostatne maminky, ak mate nejake super pieskovisko, ozvite sa mi do IP, ja si pozrie potom albumcek, mozno ma zaujme aj nekaje ine pieskovisko 🙂 Dakujem! 🙂

nadulici
26. máj 2010

yukki- my sme dali textilnu foliu na zem a na to piesok.....prepusti vlhkost, ale udrzi piesok....

nadulici
26. máj 2010

kingstonka- dakujem, len niekto tu pisal, ze savo by urcite nedaval 😕 , tak neviem....ci neostane ten chlor nejak v tom piesku a mala ked sa v nom bude hrabkat dlhsie....

yukki
26. máj 2010

Aha, vďaka nadulici! Tak to skúsim kúpiť....textilná fólia, hm. 🙂

germik
18. jún 2010

ja sa len vrátim k otázke čo pod ten piesok 😒 Chceme dat pieskovisko na trávu do zahrady - takže dat priamo text.foliu na travu,na to pieskovisko a na to piesok?? Alebo trávu predtým zničit? 😕

miska002
18. jún 2010

travu ničit nemusiš zniči sa aj sama pod tou foliou...... 😝 😉

kattkaa
20. feb 2011

Ahojte, ak Vam mozem odporucit dobru cenu a kvalitu za piesok pre deticky tak skuste cez firmu www.rivale.sk, my sme s nimi velmi spokojny 😉

dahlia23
30. mar 2011

ahojte, chystám sa kúpiť pieskovisko deckám za dom (bývame v bytovke), majú teraz v dráčiku takú mušľu, podobné jabĺčko máme u mojej babky. len netuším, koľko piesku do toho mám kúpiť. 25 kg, 50 kg? ďakujem za radu 🙂

breslerka
17. apr 2011

Ahojte, na jesen sme sa prestahovali do domu a teraz na leto chcem malej kpit pieskovisko. Neviem sa rozhodnut ake, mam hlavne otazocku, ci sa tie plastove na slnku nerozohreju tak, ze potom palia?Mate s tymto dakto skusenost?Dakujem

bmmz
6. máj 2011

ahojte babeny nemate navod na pieskovisko aj z priklopom ..... mesto presov sa o svoje vobec nestara kadia do neho macky ... tak chceme urobit malemu pri garazi vlastne

dik

laura033
28. máj 2012

ahojte, prosim vas kde sa da v Ba al. BB alebo niekde v okoli kupit pieok do pieskoviska dakujem

agnes28
31. mar 2014

Ahojte, baby spomínalo sa tu čistenie piesku chlórom. robí to tak niekto? alebo máte nejakú alternatívu? ako to dezinfikujete??