Pieskovisko s lavičkami na sedenie. Máte fotky?

bzucinka2
2. apr 2009

Ahojte maminky, chystame sa malemu urobit v zahrade pieskovisko a potrebovala by som vasu pomoc. Raz som tu nasla v albumoch fotku pieskoviska, ktore robil sikovny ocinko, super na nom bolo, ze sa zakryvalo a po odokryti vznikli take lavicky na sedenie. Bohuzial nejak som si to neulozila a teraz tu maminku nemozem najst ☹ Velmi by ma potesilo, keby sa mi ozvala, alebo aj ostatne maminky, ak mate nejake super pieskovisko, ozvite sa mi do IP, ja si pozrie potom albumcek, mozno ma zaujme aj nekaje ine pieskovisko 🙂 Dakujem! 🙂

mirko
23. máj 2009

jasumat, to co ste kupovali za piesok, taky drahy, my sme kupili detsky piesok a vysiel nas okolo 75 korun za vrece......kupili sme myslim 2 a to bohato stacilo..

milliigoret
23. máj 2009

čavte baby 😉 no moj svokor tiež kupoval malej piesok,z baumaxu 😠 a hrúza to nieje piesok ale stavebný materiál na múrik 😠 zabalené v sáčku,nevidno,čo dnu 🙄 zobral 2/20 l a jak doma rozbalil skoro ho seklo 😅 a jedno vrece vyšlo nejak 3,30 euro.no a brat kupoval deťom z hornbachu a tam mu povedali,že keď má igelitové vrece,tak mu navážia kolko chce 😉 no vrece nemal,tak mu oni ponúkli dajake za 2 eura 😝 😝 tak im povedal,že si neprosí,a na druhý deň išiel znova samozrejme si vrece zobral z domu,tam mu navážili myslím 40 la zaplatil niečo do 4 eur.ale je to piesok fakt do pieskoviska 😉

capy
25. máj 2009

brnka nas maly ma 14 mesiacov a piesok miluje 😉

trixi
25. máj 2009

vcera som kupila piesok v Hornbachu. Je super. Pretoze z toho Baumaxu ma islo porazit. Aj som sa snazila ho preosiat, ale to je skutocne stavebny material. Nechcete niekto? Ked si pre neho pridete tak vam ho dam za flasku cerveneho vina 😉 . Inak ten z Hornbachu ma este aj velke musle, ked sa Matko hral pribehol a doniesol mi ukazat co vykopal. Nadhera. Je v nom par kamenov, ale takych velkych, inak je to piesok ako pri mori na plazi. Konecne som spokojna. 🙂

vejinka
13. júl 2009

da sa to aj objednat? som pozerala ze hornbach je len v bratislave a kosiciach ..alebo sa mylim?? 😉

trixi
13. júl 2009

Myslim, ze nemaju zasielkovy obchod a neda sa to objednat cez internet. Ale zozenies lacnejsie piesok v obycajnych stavebninach. Nebudu tam sice musle, ale tie kupis aj v kvetinarstve. A kamene pozbieras pri Vahu. 😉

vejinka
13. júl 2009

lacna alternativa..dakujem 😉

vejinka
15. júl 2009

takze pieskovisko uz mame...svagor doniesol dunajsky jemny ..vraj za cca 800kil platil 15€ takze celkom slusne..a ja som si zobrala asi 200kg to by mi malo stacit do pieskoviska 1,5X1,5m

piesok_do_pieskovisk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam17
30. aug 2009

ahojte baby,moja mala sa ndeska hrala na zahrade s pieskom alew co cert nechcel zacala ho hadzat vsad okolo seba a skocilo to aj v jej ociach......trosku ivacej plakala ale potm uz bolo vsetko takmer ok.....jedno okjej stale slzelo....a teraz vecer ma obydve cervne teda pod ocami akoby mala monokle.....neviete co s tym ..co robit?...dala som je pod ocka framikoin zatial ...poradte my dakujem....

titkovamiriam
30. aug 2009

neboj sa piesok slzami ,,vyplavy,, uvidis ze do rana bude fit a keby nahodou jej to neprejde tak bez k ocnemu

cessy
30. aug 2009

ahojte, my mame piskovisko len asi tyzden, ale maly si ho zamiloval, reve jak sialeny ked ho z tadial beriem. do pieskoviska ho davam len pred kupanim, lebo sa tam tak ryje, ze mava az v plienocke 😖

babatko37
24. mar 2010

ahojte, ake hlboke sa robi pieskovisko? Nemate kontakt na stolara? Co zhruba stoji pieskovisko na zakazku? Dakujem.

mirka414
26. apr 2010
mirka414
26. apr 2010

stale mi to nechce hodit dobry link jednoducho si dajte pieskovisko s tienidlom

mirka414
26. apr 2010

linnetka stale to ukazuje ze stranka sa nenasla ale je tam super pieskovisko,presne takustriesku chceme vyrobit.

linnetka
27. apr 2010

fakt to zase nefunguje. a to som ten link niekolkokrat skusala kopirovat, ze ci sa zobrazi 🙂
ale pieskovisko je super a parada, ze je pri tom navod na vyrobu. musim to aj ja MM ukazat, lebo sme sa predvcerom bavili, ze by mohol nejake pieskovisko zbuchat 🙂

mirka414
27. apr 2010

nam postaci len ta strieska,lebo pieskovisko mame super.ale asi skusime len nejaku striesku z bambusu.

mirka414
27. apr 2010

chceme robit obklad okolo letneho pristresku tak ak trosku materialu zostane skusim nieco stvorit.ta prva strieska stoji hotova tusim okolo 35eur,to sa mi zda vela radsej nieco spravime doma.

mirka414
4. máj 2010

nam dnes prisla strieska musim pockat kym pride manzel aby ju poskladal uvidime ako dlho vydrzi 😒 http://www.kidoh.ch/3/16266487-1/geschenke-life...

nadulici
15. máj 2010

ahoj baby, neviete mi poradit ake su najlepsie do pieskoviska topanocky na leto?...chcela by som pre malu nejake kupit, ale neviem sa rozhodnut ci uzatvorene tenisky, alebo mozu byt aj nejake platenky cele, alebo s otvormi?.....nechcem, aby sa jej velmi potila nozicka ked uz bude horuco, ale zasa do otvorenych sa jej bude sypat piesok.....poradte baby, ktore mate skusenosti....dakujem... 🙂

nadulici
15. máj 2010

a neviete mi este poradit ako zostrojit pristresok nad pieskovisko?.....

mirka414
15. máj 2010

nadulici pozri o par prispevkov vyssie tam je jeden link na bosch a tam najdes super pristresok.

nadulici
15. máj 2010

mne ten link ale nejde otvorit.... 😖

mirka414
15. máj 2010

tak si daj do google jednoducho pieskoviska so strieskou a to ti vyhlada.

nadulici
16. máj 2010

no mna by skor zaujimal nejaky typ, ze z coho a hlavne ako to zmontovat......ale aj tak dakujem.... 🙂
a cim dezinfikujete piesok, staci preliat vriacoiu vodou?....citala som, ze sa doporucuje ho 2x za rok vydezinfikovat, ale nikde nepisu cim.... 😕

yukki
22. máj 2010

ženy čo dávate na spodok do pieskoviska, pod piesok? Vďaka!

kingstonka
23. máj 2010

nadulici- ja som niekde citala ze dezinfikovat chlorovym pripravkom ( savo) - pomer ako na umyvanie podlah- popolievat ten piesok....