Pieskovisko z Lídla - skúsenosti

lukamka
19. mar 2018

Ahojte baby, máte doma pieskovisko z Lidla, pripadne to z Kauflandu? Zaujimalo by ma, či je to sklápanie striesky ľahko ovládateľné a ako ste celkovo spokojne. Ďakujem za všetky skusenosti

mishkamishka
19. mar 2018

ahoj, pieskovisko ako take je fajn, ale ta strieska je nanic, tu sme dali po par dnoch dolu a zakryvali len tak. Tie sruby sa zadrhavaju v drazke, clovek musi postupne spustat jednu aj druhu stranu, behat hore dolu, ak je sam, ide to tazko... Inac ale pieskovisko bolo ok.

3009
19. mar 2018

Nám tú striešku pri prvom nárazovom vetre zlomilo. Bežne sme dávali dole striešku na noc, ale počas dňa ak bolo pekne nie. Strašne labilná. To je pekné len na obrázku. My sme dali potom preč aj pieskovisko.

alex87
20. mar 2018

Nám sa tá strieška po jednej zime celá zlomila, ale ten spodok je super 🙂 Máme z Lidl

renula05
20. mar 2018

U nás pieskovisko bude už 4 rok,všetko OK okrem tej striešky,zlomila sa jedna strana drážky,takže sme zakrývali len tak..

lukamka
autor
20. mar 2018

Baby ďakujem veľmi pekne 🤗

simonkab
21. mar 2018

Aj nam sa strieska zlomila, ale my tu mame strasny narazovy vietor ... tiaz sa strieska zadrhavala, ked ju dava hore jedna osoba, chodi z jednej strany na druhu, ale to mi nevadilo, dobre posluzila strieska ... spodok stale drzi ... ale uz by som asi nekupila.

angelina1003
21. mar 2018

Pieskovisko mame tri roku vonku aj v zime a zatial je ok,strieska sice zadrha ale to je najmensi problem da sa to v pohode zasrobovat aj dat dole

rozinka11
25. júl 2018

Maminky ma prosim pieskovisko z lidla spodok?