Play - doh a detský vysávač pre 3 ročné dieťa

sajmon_ka
6. dec 2012

Idú Vianoce a ja už asi dva dni v kuse rozmýšľam nad tým čo kúpim mojej malej láske Laurike (krstniatko), ktorá bude mať v máji 3rôčky....našla som na nete pár tipov na Play-Doh plastelínu. Má to tu niekto a vedel by mi povedať či je to dobrý nápad?Na nete je toho koooopu a ja naozaj neviem ktoré by som mala kúpiť - ak sa naozaj preto rozhodnem 😀

Kočík,bábiky, kuchynku... máme 😀 Od bratranca (maminho brata) dostane žehličku aj s doskou na žehlenie, rozmýšľala som teda aj nad vysávačom napríklad. Čo poviete? 🙂 Máte nejaký tip aký? 😀

Čo tento rok kúpite alebo ste kúpili vy pod stromček? 🙂 Nech sa inšpirujem trošku 😀

maruja
7. dec 2012

@sajmon_ka tak play doh můžu jen doporučit, máme dorty a na vánoce dostane zmrzlinu. Hraje si vlastně jen s tím, s Legem a Brbie 😉
vysavač máme taky, ale vysávala asi jen 5x pak jí to už nebavilo

myskin
8. dec 2012

Ta modelína je skvělá, nějakou holčičí sadou nic nezkazíš. Vysavač se u nás moc nechytl, miluje dětský šlehač na baterie a různé jiné doplňky do kuchyně. Pod stromeček chci koupit dětskou pračku Miele, líbí se mi že není jenom jako ale může se do ní dát i voda.

pimpulienka
8. dec 2012

Plastelina play-doh je skvela. Dcerka sa s ňou dlho prehra a vykrajuje, valka, striha ju, robi z nej papanie pre babiky..Ma k tomu kadejake nastroje 😉

clarissa
8. dec 2012

U nas o play-doh nechcem ani pocut 😅 Ked sa s tym zacala hrat,bolo to vsade rozmrvene 😠 Ale su deticky ktore sa s tym pekne zahraju a vsetko si po sebe upracu,pripadne nenarobia tolko galiby ako s tym vedela urobit moja 😅 Ale co sa tyka detskej kreativity,tak urcite dobry tip na darcek 😉

jaaty
11. dec 2012

Mne sa veru play-doh nepáči 😝, je dosť tvrdá, ťažko sa s ňou pracuje, natlačiť ju do tých "strojčekov" a pretláčať- s tým mám problém aj ja. Na samotné rozvaľkanie a vykrajovanie- OK, ale pretláčať to cez tie lisy a "striekačky" 😠 😠
Podľa mňa je lepšia tá guličková plastelína.