Plážový stan. Máte s ním skúsenosti?

zzz
1. jún 2008

ahojte, nenasla som podobnu temu a potrebovala by som pred letom poradit ohladne plazoveho stanu...
mate s nimi nejake skusenosti?
dakujem

jaa
30. jún 2010

@len.petra též o něm přemýšlím a asi ho dneska objednám... 😉 Vypadá super..

len.petra
30. jún 2010

@jaa našla som ho na hromade českých stránok a u nás len na dvoch, z toho na jednej je vypredaný. Myslíš, že nebude vadiť, že spodok je čierny? Nebude to horúce od slnka? Páči sa mi na ňom možnosť vetrania, taktiež veľkosť spodku a že sa dá uzatvárať. Asi ho tiež objednám 😉

emicka09
30. jún 2010

zzz - výborná věc, používáme i na zahradě a jako stínítko u bazénku. jinak mi to přijde super věc třeba i na dovolenou k moři, ale taky na koupák..rozměry 240x125x125.

zinok
16. júl 2010

Vyskúšal niekto ten stan Coleman Sundom? To vzdadu to gulaté je čo? Je to priesvitné okno?

petrasafr
16. júl 2010

My jsme měli na dovolené v Chorvatsku ten Babymoov a obrovská spokojenost!!! Je drahý, ale ty peníze se vyplatilo investovat.

ellysa
18. júl 2010

baby ten babymoov je ale len do 6 mesiacov, či?

petrasafr
18. júl 2010

ellysa: Proč ten babymoov jen do 6 měsíců??? Našemu malýmu je 9 měsíců a v pohodě v něm seděl a i na ležení by se tam vešel. Ta Quechua vypadá dobře, ale cena je opravdu šílená! A nevím, do jak malého balíčku jde složit, ten Babymoov jde do úplné placky a nezabírá vůbec žádné místo.

baruskah
5. aug 2010

prosim vas o radu, neviem sa rozhodnut medzi tymito dvomi, mozte mi povedat vase skusenosti, ktory je lepši?

http://www.vseprooutdoor.cz/product/sekundovy-v...
http://www.imitrade.sk/zbozi/plazovy-stan-modra...

mat_ka
7. jún 2011

ahoj my mame quechua stan a mozem doporucit !!! rychle zbalovanie a rozbalovanie. maleho sme tam mali v chorvatsku ked mal 1/2 roka
pre info: najlepsie ceny sme nasli na www.active-one.sk

andrea999
28. júl 2011

odporúčam plážový stan quechua..super vec

mat_ka
29. júl 2011

quechuaaaa je parada. ziadne tycky ziadne starosti. vyhodis a je to.

andrejusa
6. júl 2015

Ahojte chcela by som,sa spytat,,, pocula som taky nazor,ze v tom polostane je velmi dusno a neda sa v tom v horucave ostat len tak sedet schovana pred slnkom,,,mozte mi napisat tie maminky co s tym maju skusenost?je mi jasne ze v tych detskych stanoch je hotova sauna,ale myslela som,ze kedze toto je viac otvorene,ze to je fajn vzdusne,,dik za kazdy nazor

pekkka
6. júl 2015

nejaky je teraz v lidli

hori
6. júl 2015

ten lidlovsky je slabota, vôbec to nedrzi pokope a latka je tak tenucka, ze slnko cez nu presvieti...