Používame cookies. Viac informácií tu. OK
layla12
5. okt 2019

@andromedea My sme mali túto, mäkká odolná, prežila 3 deti, nesmykalo sa na nej ( majú 2 rozmery, my sme mali tú väčšiu) https://www.predeti.sk/podlozka-na-hranie-joy-1...

andromedea
autor
5. okt 2019

@layla12 super, takze tiez taku makku pvc podlozku. Dakujem

zuzik307
5. okt 2019

@andromedea mali sme podlozku Casmatino, boli sme spokojni🙂

dadka555
5. okt 2019
Používateľ dadka555 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dadka555.

@andromedea ja mám túto. Vydržala dlho. Ešte ju používam namiesto koberca na chladných plochách
https://alinda.sk/hracia-podlozka-pre-deti#

atislava9
5. okt 2019

My sme to riesili penovymi puzzle kockami; zavisi od priestoru a podlahy, mame dom, v obyvacke dlazbu, takze aj preto ta volba, kedze su hrubsie

nikusiak9
5. okt 2019

Rila.sk a mas za super ceny

janba
5. okt 2019

tiez mame z rila.sk .. najlepsie ceny a podlozka je super

andromedea
autor
7. okt 2019

Dakujem. Nakoniec som kupila parklon 🙂

lavender007
9. nov 2019

@andromedea prosím,kúpili ste Parklon štandard alebo prémium? Vaše dojmy po pár dňoch sú aké, prosím? 🙂

carduelis
9. nov 2019

My mame lalalu a je perfektna.

lavender007
10. nov 2019

@carduelis ktorý typ prosím máte? Prémium alebo štandard? Ďakujem 🙂

carduelis
10. nov 2019

@lavender007 premium - s tym “ nadcasovym” dizajnom, je makka, dostatocne velka, lahko sa umyva po nehode, akurat ak ju chceme brat autom, tak zabera dost miesta a je tazka (ma skoro 2m)

andromedea
autor
12. nov 2019

@lavender007 nejako som nevidela notifikaciu, odpovedam teda az teraz, mrzi ma to. Kupila som lalalu, myslim, ze to je premium.
Som s nou spokojna, je makka, lahko sa utiera a ked s malou na nej lezim, vobec necitim chlad. My ju mame zatial v obyvacke a skladam ju na pol, ked na nej mala nie je, ale akonahle ju rozlozim, pekne sa vyhladi. Snad nam dlho vydrzi.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli