Hľadám podložku na hranie pre dieťatko.

andromedea
5. okt 2019

Ahojte,

hladam podlozku na hranie pre nase 6 mesacne babo. Mame taku tu klasicku latkovu s hrazdickou, ale mala nam z nej zacina cestovat prec, takze hladam nieco vacsie.

Takisto sa obzeram po niecom, na com by sa jej nesmykali nozicky, pretoze by sa uz aj plazila, len jej to na tej deke velmi nejde.

Na com sa ucili plazit vase babatka? Mam vyhliadnutu tuto Skip Hop podlozku, kedze je umyvatelna a tipujem, ze aj protismykova, no niektorym uzivatelom sa vraj velmi lahko poskodila.

https://www.aladdin.sk/hracie-deky-a-hrazdicky/...

layla12
5. okt 2019

@andromedea My sme mali túto, mäkká odolná, prežila 3 deti, nesmykalo sa na nej ( majú 2 rozmery, my sme mali tú väčšiu) https://www.predeti.sk/podlozka-na-hranie-joy-1...

andromedea
autor
5. okt 2019

@layla12 super, takze tiez taku makku pvc podlozku. Dakujem

zuzik307
5. okt 2019

@andromedea mali sme podlozku Casmatino, boli sme spokojni🙂

dadka555
5. okt 2019
Používateľ dadka555 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dadka555.

@andromedea ja mám túto. Vydržala dlho. Ešte ju používam namiesto koberca na chladných plochách
https://alinda.sk/hracia-podlozka-pre-deti#

atislava9
5. okt 2019

My sme to riesili penovymi puzzle kockami; zavisi od priestoru a podlahy, mame dom, v obyvacke dlazbu, takze aj preto ta volba, kedze su hrubsie

nikusiak9
5. okt 2019

Rila.sk a mas za super ceny

janba
5. okt 2019

tiez mame z rila.sk .. najlepsie ceny a podlozka je super

andromedea
autor
7. okt 2019

Dakujem. Nakoniec som kupila parklon 🙂

lavender007
9. nov 2019

@andromedea prosím,kúpili ste Parklon štandard alebo prémium? Vaše dojmy po pár dňoch sú aké, prosím? 🙂

carduelis
9. nov 2019

My mame lalalu a je perfektna.

lavender007
10. nov 2019

@carduelis ktorý typ prosím máte? Prémium alebo štandard? Ďakujem 🙂

carduelis
10. nov 2019

@lavender007 premium - s tym “ nadcasovym” dizajnom, je makka, dostatocne velka, lahko sa umyva po nehode, akurat ak ju chceme brat autom, tak zabera dost miesta a je tazka (ma skoro 2m)

andromedea
autor
12. nov 2019

@lavender007 nejako som nevidela notifikaciu, odpovedam teda az teraz, mrzi ma to. Kupila som lalalu, myslim, ze to je premium.
Som s nou spokojna, je makka, lahko sa utiera a ked s malou na nej lezim, vobec necitim chlad. My ju mame zatial v obyvacke a skladam ju na pol, ked na nej mala nie je, ale akonahle ju rozlozim, pekne sa vyhladi. Snad nam dlho vydrzi.

evaachesa
12. sep 2020

@carduelis
@andromedea
Ahojte baby. Ako hodnotíte podložky po nejakom čase? Nezničili sa vám? Mám doma springos podložku, bola lacná a tak aj vyzerá. Túto mám v obývačke, no do detskej izby už chcem kúpiť podložku ktora fakt vydrží a nezačne sa časom šúpať alebo praskať ako táto. Rozmýšľam nad parklon premium..ta vyzerá aspoň čo som videla na fotkách akoby bola z pevnej gumy alebo čo to je ... Nezačne sa aj to po čase ničiť? Poraďte prosím. Ďakujem ☺️
https://www.danub.sk/springos-obojstranna-sklad...

carduelis
12. sep 2020

@evaachesa mame ju rok a je bez poskodeni, ale ostre predmety a hrany vedia prerezat gumu

sorizzo
12. sep 2020

Pripnem sa

evaachesa
12. sep 2020

@carduelis prosím ťa a aký je to materiál? Je taký odolnejší? Lebo toto je také že tá fólia na vrchu sa akoby išla šúpať...urobili sa na nej bublinky...a jasné že hračkami ich syn hneď prederavil ..trochu silnejšie buchol 😏

andromedea
autor
13. sep 2020

@evaachesa u nas tiez spokojnost, i ked je pravda, ze na jednej strane som asi zatrhla zipsom ked som malu obliekala a tam su dierky. Ale nesupe sa to dalej, ani z toho nic nevylieza. Mala po tom beha, skace, rozlieva, ma na tom aj kolisku a zatial vazne super, nevidno unavu materialu.

evaachesa
13. sep 2020

@andromedea ďakujem za odpoveď 🙂 máš tu parklon premium? Mohla by si mi ju prosím z blízka odfotiť? Dakujeeem ☺️🌹

andromedea
autor
13. sep 2020

@evaachesa ja mam tuto, ale co som citala, je parklon a lalalu to iste? Mozno sa mylim.
Posielam fotky 🙂

andromedea
autor
13. sep 2020
evaachesa
13. sep 2020

@andromedea tak ta vyzerá ako nová bez škrabancov 🙂 ako dlho ju máte? No nad tým som aj ja rozmýšľala že či sú podobné materiálom a kvalitou...asi skúsim zájsť do obchodu a pozriet či ich tam nebudú mať nech ich porovnám. Veľmi si mi pomohla, ďakujeeeem ☺️🌹🧁

carduelis
13. sep 2020

@evaachesa máme presne tú čo dala autorka fotky, a ten povrch je taká hrubá poddajná guma, neviem si predstaviť, že by stvrdla alebo sa začala šúpať

andromedea
autor
13. sep 2020

@evaachesa no mame ju uz skoro rok 🙂
Ano, najlepsie bude vidiet osobne. Som rada ze som po mohla a drzim palce nech najdete dobru podlozku 🙂

evaachesa
13. sep 2020

@andromedea prosím ťa a nie je veľmi tmavá tá sivá? Rozmýšľam že by som tiež takúto zobrala menej farebnú, nech to v izbe veľmi nekričí keď už plno farebných hračiek bude všade.

evaachesa
13. sep 2020

@carduelis perfektné..ozaj sa neoplatí kupovať lacné veci.. viď foto tej mojej podložky 🙄😄

andromedea
autor
13. sep 2020

@evaachesa hm, mne taka tmava nepride. Skus pozriet fotky v tomto prispevku, je tam aj ine svetlo https://www.modrykonik.sk/testing/lalalu/
Ja som tiez nechcela farebnu 🙂

ross137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz