Poradíte cyklo odrážadlo pre dvojročnú slečnu?

nikusssik
27. feb 2015

Mamičky, poradíte cykloodrážalo pre 2 ročnú slečnu? Má cca. 90 cm, hlavne aby bolo dobré na výšku, bezpečné, praktické na prenos, čiže ľahké, nech sa riadenie nepretáča o 360 stupnov...Aké máte skúsenosti? Na nete je toľko na výber, ale skôr ma zaujímajú vaše názory a skúsenost, ak máte niečo odskúšané. Ďakujem veľmi pekne.

pribinak
27. feb 2015

Pozri odrazadla first bike, su kvalitne a rastu s dietatom

dankal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
belllinka
27. feb 2015

Ja som first bike vylucila zo svojho vyberu preto, ze sa neda nastavovat vyska riadidiel, co teda nieje nic moc. My sme sa rozhodli pre Strider Pro, ten najlahsi, ma iba 1,5 kg.

stanislavao
27. feb 2015

my sme mali toto a teda maximalna spokojnost. lahucke na prenasanie, nastavitelna vyska sedadla. syn si ho v momente oblubil a za 2 dni vedel udrzat rovnovahu a potom sa hned aj naucil bicyklovat bez pomocnych koliesok, ako 2 rocny.
http://www.megasport.sk/odrazadlo-jd-bug-billy/
ale najlepsie by bolo vyskusat dietatu viacej druhov v obchode a nech si samo vyberie, ze ktore mu vyhovuje.

mahu74
27. feb 2015

U nás bolo favoritom jednoznačne Puky- vo všetkých veľkostiach... 🙂

lubenka78
27. feb 2015

Ja poradim odrazadlo puky.Dcerke sme ho kupili ked mala 2roky.Velmi rychlo si nan zvykla a dokonca sa z neho aj hned naucila na bicykel.Samozrejme ze nie hned,ale o rok ked uz pouzivala bicykel.Je podla mna najlepsie😉

daniella224
27. feb 2015

My mame First bike od dvoch rokov a teraz ma 5rokov a este stale na nom beha takze my sme nadmietu spokojny - vyuzite na 100% 🙂 velka spokojnost🙂

jul11
27. feb 2015

skus tupozriet http://www.insportline.sk/kovove-odrazadla.my mame JD Bug a sme spokojni

evinnah
9. nov 2017

Otváram tému...vie mi niekto poradiť cykloodrážadlo pre 3- ročné dieťa inej značky ako strider, puky a first bike? To som sa už dočítala že sú dobré ale aj najdrahšie. Na internete je kopec iných ktoré vyzerajú rovnako a stoja polovicu. Vie niekto prečo je to tak? Aký je v nich rozdiel? Nie sú dobré tie lacnejšie? Ďakujem Eva