Poradíte darček pre štvorročné dievčatko?

pena33
23. sep 2015

Ahojte maminky, moj synator dostal pozvanie na narodeninovu party svojej kamaratky zo skolky. Tak si lamem hlavu, ze aky darcek jej kupit. Netusim, co je "in" pre dievcata v tomto veku. Len viem, ze ziadne plysaky, tie nema rada. S cim sa radi hravaju vase ratolesti, ak mate v tomto veku? Vopred dakujem za kazdy tip. 🙂

zuzka38
23. sep 2015

Napr.Nieco na kreativne tvorenie, vystrihovacky, omalovanky, naleply, koralky atd

anega79
23. sep 2015

Moja miluje hracky Playmobil, su to take skladacky a figurky. Ceny sa pohybuju od 5 eur az do 200 eur, zavisi od velkosti a poctu skladaciek. Potom samozrejme teraz dievcata skoro vsetky maju radi Frozen

simca06022011
23. sep 2015

Kazde dieta je ine, neporadis sa s maminkou? Moja je paf z ceruziek, nozniciek, omalovanok, kniziek a puzzle. Ale napriklad sniva o barbie teraz, dostane na meniny 🙂) LEbo nema.. ale ak to dievcatko ma takych babik alebo hraciek dost... u nas plysaky tiez stoja v skrini okrem jedneho jedineho :D A klasicke kocky, lego a pod ju tiez sem-tam bavi...

moma
23. sep 2015

Predpokladam ze len nejaku drobnost hladas ked je to len kamaratka....pečiatky, plastelina, farbicky, omalovanky, goralky na navliekanie, nieco do kuchynky - riadiky alebo ovocie, zelenina.

dominika6
23. sep 2015

čokoládu,nejaké pekné nálepky s barbinami,alebo princeznami(vzhladom k veku),môže príp.v hračkách ozaj prkotinu za 3,- bud náramok s jej menom...atd...chod do hračiek,tam máš milion vecí za pár centov

ichbinich
23. sep 2015

Ja som kupila presne v takomto pripade puzzle, syn vybral Cars, ale to som vedela, ze to dievca ma rada Cars. A jej mama sa mi extra po par dnoch podakovala, lebo to bolo puzzle tak akurat, ani prilis lahke, ani prilis tazke, a navyse Cars 🙂
Ale tiez si myslim, ze fixky, peciatky, plastelina a vykrajovacky a formicky na plastelinu a taketo su vdacne darceky. Alebo taku knizku, kde su omalovanky, nalepky, logicke ulohy,... sa tiez daju pekne kupit.

monhla
23. sep 2015

Moja v tom čase milovala malých koníkov, poníkov a pod. No farbičky, plastelína, vymaľovávanka, gorálky na navliekanie a iné "kreativ" vecičky sú stále v kurze. Tým sa tuším nedá nič pokaziť, lebo sa z toho vytešujú všetky dievčatá od mojej 3-ročnej malej až po 9-ročnú neterku 😉

katrinka8
23. sep 2015

Ja by som vybrala len nejakú drobnosť - asi tie pastelky (môžu byť také väčšie, kde je ich viac) alebo plastelínu, farebné papiere a pod. a nejakú sladkosť k tomu. Prípadne nejakú knižku, napr. dcérke sa páčila táto v tom veku: http://www.martinus.sk/?uItem=126494 Alebo takú nejakú kreatívnu knižku s nálepkami a omaľovankami. Určite by som nekupovala nič veľké, bábiku a pod.