Poradíte darčeky pre 4 ročné dievčatko?

martina0071
2. nov 2012

Ďakujem krásne za všetky rady teším sa 🙂

sandrika1986
2. nov 2012

Pre svoju 4.roč.dcérku mám v pláne barbie, ktoré má rada 🙂 , pexeso, lego, kuchynku s príslušenstvom a rozmýšlam nad detskou pokladnou na hranie k tomu je aj výbava : papierové peniaze. 🙂

tahunka01
2. nov 2012

Ja mojej 3 ročnej som kupila taku detsku kolobežku s 2 koliečkami vzadu, určite tiež lego, dvd spievankovo 3 a dalej porozmýšlam ešte 😉

zuzi79
2. nov 2012

Dosť záleží na tom aké má záľuby a čo doma už máte: kuchynka, bábiky barbie, kolobežka, bicyklík, dievčenský stan do izby, littlest pet shop ...

jarka0812
2. nov 2012

naša dostane všetko čo menovala sandrika (okrem kuch. a lega, to už má) a ešte kostým princeznej.

iinuska
2. nov 2012

detsky kocik, babika, knizky, puzzle

minnie55
2. nov 2012

Pokladňu odporúčam, náš drobec sa s ňou veľmi rád hrá 🙂 My ešte Matúškovi chceme kúpiť Crocopero (neviem, či som to napísala správne 🙂)

andrejka1974
2. nov 2012

moja miluje puzzle a plysaky 🙂 🙂 🙂 🙂

janinah
2. nov 2012

keď toto čítam,tak sa ani nečudujem,že 5r. dieťa má všetko a niet už čo dokupovať /nič v zlom/ môj syn tiež dostáva viacero hračiek,ale preto,že meniny,narodky aj Vianoce má behom 1 mesiaca,tak sa to nazbiera ,maličkosti ako momentálny hit peonzu dostáva v podstate hocikedy a potom 2x ročne hračky odsúvame menšiemu chlapčekovi z rodiny 😉 a vždy dostáva knižku aj a má ich rád 😉

memma
2. nov 2012

no tak to by zaujimalo aj mna, nasa ma totiz vsetko z toho co ste pisali az na to crocopero, ale chystam sa jej ho v pondelok kupit, ale nemoze dostat iba jeden darcek