Poradíte dobré odrážadlo?

h2
15. feb 2014

Milé mamičky, prosím o radu z vašich skúseností, chcela by som kúpiť synovi (2,5 roka) odrážadlo, samozrejme, nie také celkom pre bábatká, ale také ako bicykel, len bez pedálov, s kovovým rámom a gumenými kolieskami. Dúfam, že som sa vyjadrila zrozumiteľne 🙂 . Na internete som ich našla kopu, lacnejšie, aj drahšie, prosím, poraďte, aké máte vy? Ste spokojné? Využívali ich vaše deti? Ďakujem krásne za každý názor.

pribinak
15. feb 2014

Čau, my sme mali First Bike Street, je to trosku drahšie odrážadlo, ale boli sme maximálne spokojní, konštrukcia je velmi pevna, ale asi to nie je kov, nie som si istá, ale bola velmi ľahká, ked som odrážadlo niesla v ruke, dopredu sa dá namontovať košík, takze dieťa si tam môže odložiť fľašu s vodou, alebo nejaku hračku, vrelo odporúčam

katy1979
15. feb 2014

Jazdi na tom kazde druhe dieta takze urcite vyuzijete. Najprv sa zameraj ktore by vam vyskovo sadlo podla toho zistis co moze ist do uzsieho vyberu

mmmj
15. feb 2014

my mame zo stranky mojeodrazadlo.sk, vyzera presne ako strider, ale stoji polovicu. Bude to asi nejaky fejk, ale sluzi dobre 🙂 sme spokojni

oksu
15. feb 2014

Mojmu malemu sme kupili k 2narodeninam Yedo tootoo, sme velmi spokojni, je lahky, kovovy,...

kristiii
15. feb 2014

@h2 ja som tiež pôvodne plánovala malému kúpiť Yedoo tootoo, ako som prebrázdila recenzie na internete tak mi prišlo najlepší pomer kvalita-cena. Nakoniec sa ale akurát v tej dobe objavili odrážadlá v Lidli tak som kúpila to a boli sme /dúfam že ešte aj toto leto budeme/ veľmi spokojní. Inak myslím že odrážadlo využijete určite, mne na ňom strávil malý snáď každý deň od apríla cca do novembra a keďže je zima aká je tak sem tam aj teraz ho prevetráme. Boli mesiace že sme sa bez neho nepohli ani do obchodu.

evamarket24
23. feb 2014

@h2 Odporúčam odrážadlo PUKY LR1 - či už s brzdou, bez brzdy, alebo väčšie XL - pre deti od 3 rokov
Na výber viac farieb, vyrobené v Nemecku

stano4000
23. feb 2014

mame puky

activeone
24. feb 2014

Strider ! vasa volba # 1 !

- pre deti od 18 mesiacov - 5 rokov
- najnizsia poloha iba 27 cm
- najnizsia hmotnost - iba 2,9 kg
- ergonomicky prisposobene pre male deti
- stupacky na vylozenie noh
- 100% bezudrzbove
- vela prislusenstva a nahradnych dielov
- minisedanka + makka sedanka v baleni

incusa
12. júl 2021

my sme kúpili odrážadlo rascal na cyklospeciality, ale majú tam aj iné veľmi pekné a kvalitné

hana_halenarova
21. júl 2021

dobrý deň, moje deti mali odrážadlo woom 😉