Poradíte kreslené rozprávky pre 15 mesačné dieťa?

verpa85
17. jan 2012

poradíte mi nejaké pekne zaujímave kreslene animované rozprávky pre 15mesacne dieta, prip. z ktorej stránky ich stiahnem?
prosím dajte mi tipy aj s názvami lebo ja vôbec netusim
dcérku zaujimaju najmä zvieratka a postavičky a reklamy 🙂

ďakujem

mirka2222
18. jan 2012

bambuľka, spievankovo a macko uško

alena76
18. jan 2012

lokomotíva Tomáš ( Thomas and friends, Thomas the tank engine) 😉

fatulda
18. jan 2012

pingu, krtko, tomu urcite bude rozumiet, urcite aj spievankovo, bambulka sa mi zda lepsia pre trosku vacsie deti 😉

martinex
18. jan 2012

u nas jednoznacne Timmy Time.....

tanika5
18. jan 2012

u nás fičí Polárny expres,

pimpulienka
18. jan 2012

My milujeme Dvd Spievankovo 1,2 to musí byť 🙂 a potom si skôr s obľubou pozerame obrazky v knižkách 😉

zuzzka1
18. jan 2012

Pocoyo - náš naj 🙂

vlasticka185
18. jan 2012

no moj maly zacinal s kacerom donaldom ,potom cerveny trakturek,vlacik thomas,bob stavitel,tom a jerry,pat a mat,a teraz ho bavi krasna ruska rozpravocka masa a medved,kukne aj kacerovo,chip a dale,vsetko najdes na youtube alebo moje video,

medyna
18. jan 2012

No počkaj zajac, Lolek a Bolek, kravička Connie.....

stardust
18. jan 2012

sice to nie je kreslena rozpravka, ale moj maly zboznuje Bambulkine dobrodruzstva.

luba142
18. jan 2012

@verpa85 u nas spievankovo, krtko,

katuskad
18. jan 2012

u nás v takom veku leteli Krtko, Pingu, macko uško....

iljanka
18. jan 2012

nasa mala miluje Spievankovo, aj ked jej pustime len pesnicky bez obrazu, Baby Einsteina rozne casti a sem tam jej pustime Doru, ale ona sa moc na telku nepozera, hra sa a sem tam kukne, ked su pesnicky, tak tancuje...

ikke
18. jan 2012

nas (maleho ani mna) teda spievankovo nezaujalo, zato to iste bez obrazu (canaky, podhradska) dokaze kompletne pretancovat 😀

krtko, pingu, kipper, nijntje/miffy (holandska rozpravka) - to su u nas absolutne trhaky, teraz zacina trochu aj thomasa

martinac1
18. jan 2012

jednoznačne Máša a medveď. To u nás teraz fičí každý deň. Malá doteraz nepozerala rozprávky, vždy sa pri nich hrala, ale táto ju chytila 😀

tatolu
18. jan 2012

U nás aj reksík = reksio okrem už hore spomínaných

kiwi82
18. jan 2012

jednoznačne vedie Barney and his friends, pri tom si aj zatancujeme aj zaspievame, milujeme ho celá rodina 😉

renika1
18. jan 2012

Našej dcére sme púšťali tv kanál BE-BE aspoň myslím že sa to tak píše.

zuzkakach
18. jan 2012

macko usko, krtko, masa a medved 🙂

katren
18. jan 2012

Tv program JIMJAM 😉 tam chodia cely den take rozpravky

rosienka
18. jan 2012

neviem k comu by to malo byt prospesne, aby 15 mesacne dieta pozeralo televizor...? moja ma vyse 17 mesiacov a este som ju k nemu neposadila a ani neposadim, je kopec inych pre jej vek zaujimavejsich cinnosti ako drepet pred TV...

mandragora22
18. jan 2012

@verpa85 bambulka, krtko, macko usko, ale inak, aj nasa, ked mala 15 mesiacov, tak vydrzala jedine pri reklamach, teraz ma 2 roky a miluje macka uska a bambulku, pustim jej to vtedy, ked potrebujem mat aspon tych 30-40 minut "pokoj", ze si navarim. za ten cas obsedi, len jej obmienam rozpravky. ale su to take stare vdacne komunisticke naucne veci, ktore dieta nepokazia, ani obraz neblika ani nic podobne, takze odporucam! 😉

janaspa
19. jan 2012

my sme tiez teraz mali 15 mes a telku vobec nezapiname. Preco by si dieta uz od tak utleho veku malo kazit oci?myslim ze na to ma casu dost.

svetluska4
19. jan 2012

no kocky, myslim tie co nedjau dieta pred telku, asi mate dobrucke deti naktore zaberaju bezne "oblbovaky" na ukludnenie. U nas vsetko zlyhalo, a zabralo len duck tv. Mala je taka jedoska i ked sa uz zacina ukludnovat. Ma tam svoje oblubene rozpravky a ked tie nejedu tak sa na telku nepozrie. To ci si pokazi ocka je hlupost. Pracujem v elektrotechnickom priemysle a viem ako to je so skodlivostou. Pokial mate moderny televizor a nie tzv. CDT (tlstu krabicu) tak s anie je velmi coho obavat, teda ak sa pozera z patricnej vzdialenosti, teda podla uhlopriecky tv sa urcuje vzdialenost na pozeranie napr. 42 palcova najmenej 3 metre. Taktiez aksa vam babatko pozera na telku tak treba dat pozor aby to nebol jediny zdroj osvetlenia aby netahalo ocka, teda ak mate telku pri okne tak je to v pohode k nie tak zapnut svetlo. Ale to su tehnicke veci.
aby som neodbiehala od temy, tak u nas fici duck tv (bebe) maly tem ma uz vyse 2 rokov tak ten uz objavil mickey mousa, chucington vlaciky, no pockaj zajac a cim dalej tym ich ma viac.

anjelicek26
19. jan 2012

@janaspa - nemyslim, ze ide hlavne o oci, ale o "tupu" neproduktivnu zabavu 😖 Neviem totiz, co telka dietatu da, okrem toho, ze ma rodic chvilu kludu. Tych "vzdelavacich" programov pre tak male dieta je po certech malo. Dcerka pozerava tak pol hodinu rano, ak stihame, co zo 4/5 dni pred skolou nestihame... a to bude mat 6... a som aj rada, ze Maxa to absolutne nechytilo. Hudbu rad pocuva, ked mam zapnute radio, tak trsa, ale fakt nic viac...

poleva
19. jan 2012

duck,jim-jam,,,detské programy

sympa1
19. jan 2012

@verpa85 v taktomto veku u nas siel krtko stale dkola...mali sme 3CD plne krtkovych rozpravok..a to frcalo u nas asi rok..ziadne ine ju nebavili ...ved ked sa trosku pohras s googlom tak urcite najdes plno typov aj na stiahnutie.

hamimami
19. jan 2012

urcite krtko, nasa mala ho miluje, je to stelesnene dobro a nemusis sa bat ze by tam tvoje dietatko uvidelo nieco nevhodne, napr bitku alebo tak.....inak ked bola dcerka mensia tak sa jej najviac pacil program bebe tv ale teraz sa to vola duck tv tusim a je to velmi zaujmave, krasne farebne obrazky, prijemna hudba, ziadne pribehy, dietatko sa tam uci farby, tvary, zvieratka...aj teraz si to este niekedy pozrieme....takze ako to nahodou mate tak myslim ze to je velmi vhodne....

janaspa
19. jan 2012

@anjelicek26 jasan, to je samozrejme v takom veku sa ma dietatu v prvom rade venovat rodic, ono je najjednduchsie zaparkovat dieta pred telku alebo komp a mat pokoj....ale radio a cd hudba leti aj u nas, vykruca celu rodinu🙂

lussy23
20. jan 2012

Baby ja sa do toho nechcem miešať, ale ja si nemyslím, že Tom a Jerry, Pat a Mat a No počkaj sú vhodné pre tak malé detičky, ktoré si ešte neuvedomujú čo je realita a čo fikcia.