Poradíte kvalitné internetové hračkárstvo?

maestro
22. dec 2013

Teraz pred Vianocami som sa snažil nájsť dobrý online obchod s hračkami. Dobrý v tom zmysle, že si môžem riadne prezrieť čo kupujem. Niečo pre človeka, ktorý má málo času a chce kúpiť pekné a rozvíjajúce hračky. Ja som nič také nenašiel. Stránky, ktoré som videl, pripomínali skôr stručný cenník a nie plnohodnotný katalóg. Ja som to nakoniec vzdal a išiel som do kamenného hračkárstva. Hneď večer som napísal do blogu, čo ma na internetových hračkárstvach škrie (bol som trochu vytočený):
http://slovensky.angeloflogic.com/2013/12/dokon...
V blogu som ale nastavil veľmi vysokú latku. Nateraz by ma zaujímalo, aké najlepšie internetové hračkárstvo ste našli na Slovensku a v zahraničí? Nemusí byť dokonalé, len proste vaše najobľúbenejšie, v ktorom ste toho najviac nakúpili.

sedmokravka
22. dec 2013

ahoj @maestro asi hladas zdroje, ale neviem ci tu takato reklama je povolena. ja nakupujem na maderna (sice slabsi vyber) no mne staci, su velmi mili a spolahlivi. a potom uz len tu na MK a cez shopy aj pouzite hracky nikdy nebol problem. Ine stranky na hracky pouzivam len pre informacie, potom si po to zbehnem do kamenneho obchodu (ako dracik, tesco a podobne...)

sissy27
22. dec 2013

úprimne si myslím, že tvoj skutočný zámer je niekde inde ako nájsť kvalitné internetové hračkárstvo, ale nevadí 🙂
keďže hračky kupujem pre deti a nie pre seba, tak nepotrebujem kopu "zbytočných" informácií, jediné kritérium pre mňa je, že dieťa po tej hračke túži (a teda ju má naštudovanú "odpredu-odzadu") a cena... informácie o cene a dostupnosti tovaru myslím nechýbajú nikde, takže čo viac chcieť? ja totiž neriešim, či je tá hračka podľa mňa vhodná, pekná, čo s ňou bude o pol roka alebo o rok, lebo ani mňa sa nikto nepýta, či naozaj potrebujem piate čierne lodičky s červenou podrážkou 😀
hračky nevyberám tak ako napr. topánky - teda že vlastne ani neviem čo konkrétne chcem, ale hľadám "to", pri hračkách idem po konkrétnej veci, takže mi to zaberie naozaj minimum času...
ja nakupujem v kamenných obchodoch len ak je to naozaj nevyhnutné,aj to ma vždy vytočí prístup personálu (na môj dotaz, či majú vec X sa mi dostane odpovede "ak ste to nenašli vyložené tak asi nie" a podobne), obľúbené stránky sú amazon a ebay, kde teda človek nájde asi naozaj všetko, vrátane celkom slušného popisu, fotiek, recenzií...čo sa týka online predajní hračiek, myslím, že toysrus alebo disneystore (aj keď ten je vyslovene len pre disney tovar) by mohli aspoň trochu spĺňať tvoje kritériá 🙂

abbie
22. dec 2013

pozerala som tvoje desatoro a veru moc by si chcel 😀 vyberas auto, ci hracku?

masinka
22. dec 2013

pri hrackach by som to az tak neprezivala, vacsi problem podla mna je, ze tieto veci co si vymenoval sa daju povedat napr. aj o mnohych internetovych elektrach, kde uz nejde o auticko alebo babiku za par euro, ale napr. o fotak za par sto eur.....
Ak nebyvas niekde na lazoch, tak najlepsie je asi zobrat dieta do najblizsieho Dracika a kupit to, pri com dietatu zasvietia ocka , aby potom krvopotne vybrany hodnotny darcek nelezal len v kute 😀
Ked sa tu o tyzden objavi raklama na tvoje (myslim tebou prevadzkovane) dokonale internetove hrackarstvo a bude splnat vsetky tie kriteria, tak rada nakuknem 😀

vamajka
22. dec 2013

megahracky.sk

sonagolisova
22. dec 2013

Harrods v UK