Poraďte darček pre 3-ročného

adriana9988
8. máj 2020

Ahojte chcem sa spýtať čo odporúčate aký darček kupit 3rocnemu ?

ckatka
8. máj 2020

Si rodič? Alebo synovcovi /kamarátovi? Do akej ceny? Kupujete sami alebo sa skladate celá rodina?
My sme kúpili nášmu hovoriace pero od Albi s knižkou. A labkove patrolove tričko. Veľmi sa s tým vyhrá a patrolu ma rad tesil sa hrozne.
Dobrý darček je aj kvalitné odrazatko (ak nemá ešte -my sme na 2 narodeniny kupovali).
Ak ste viacerí -super darček je trampolína (ak máte dvor) pripadne nejaká opicia draha/preliezka - my mame Lil Monkey (Marimex).
Tatra klasická - ta sa u nás v rodine kupuje k 1 narodeninám 😂😂 bez ohľadu na to ci si dievča alebo chlapec milujú ju všetci.
Pripadne trojročný už zvládne klasické lego (nie duplo), môžeš už tie klasické kocky s podložkou.
Zvieracie figúrky Schleich majú u nás ešte úspech na sviatky a môžeš časom dopĺňať - malé,zvieratká koníky a tak...dávam.aj do adventného kalendára lebo nechcem sladkosti dávať

ckatka
8. máj 2020

Náš malý je zaťažený na hasičov a záchranárov...od sestry dostal obliečky s hasicskymi autami....no poviem ti...láska 😂

basska_b
8. máj 2020

Ja odporúčam tieto knižky, je to séria. Mesto v pohybe, dopravné prostriedky v pohybe, letisko v pohybe, kúpila som vlastnej dcérke už v 2 rokoch si to pozerá, ale je to skôr pre 3-4 ročných. Takisto 3ročnému kupujem tričko alebo tepláky s obrázkami áut

ckatka
8. máj 2020

@basska_b súhlas...sú super. A ešte aj "potulky" jarou, letom...nocou....

leskovael
8. máj 2020

Tieto otázky u mna nikdy veľký význam nemajú lebo každé dieťa je diametrálne odlišné a každé baví niečo iné. Ak to chceš pre niekoho z rodiny ci kamarátku pre mna je naj spýtať sa normálne rodiča čo mu kúpiť. Nemusia ti konkrétne povedať ale aspoň približne... Môj by si napr knihu ani len nevšimol v tom veku, bohužiaľ moc ani teraz, aut a tatroviek a bagrov mal toľko ako 4 deti, ja už som to zatrhla kupovať, lebo mal z toho radosť asi tak dlho, kym darčeky rozbalil... Lego ho tiež vtedy nebavilo (dnes je to stred jeho vesmíru 😂) takže vtedy by ani to nemalo úspech, žiadne zvieratka a podobne...on je odmala typ ktorý má to jedno zamerania a stačí (vtedy to bolo naradie a všetky možné majstrovské sady + obdobie ked traktor a pod ale to popri majstrovani, teraz je to lego) sem tam samozrejme dostal aj iné, ale jeho to jednoducho nezaujímalo... Takže sa vždy čudujem, keď sa tu pýtajú rady akú hračku kúpiť dieťaťu, lebo tomu svojmu to musí vedieť rodič a druhému by som ja dala na istotu a spýtala sa rodiča aspon že čo dieťa zaujíma baví a čo má rád a tak by som vybrala 🙂

hirosimik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubinko1506
8. máj 2020

Moji maju 3,5 roka. Letia u nas detske encyklopedie (svojtka ich ma velmi dobre spracovane), knihy o hasicoch, rozpravkove knizky, detske naradie, vybavenie kuchynky, autodraha, vlacik. Teraz im ideme kupovat bicykle a dalsie knizky (idealne s tvrdymi listami). Oblecenie ako darcek nedostavaju, to ocenim ja ako rodic, ale nie oni (aj ked jasne, ze tricko s hasicom, mickey mouseom, atd. sa im paci, ako darcek to neberu).

brita7777
8. máj 2020

u nas najviac auta, vacsie napr. taketo vydava to aj zvuk, alebo aj policajtske maju...ak si pribuzna, kludne len daky penazny preukaz na oblecenie v h&m, pripadne tie zvukove knizky mozno z netu sa da objednat a lego tiez take vacsie ale nie maxi 🙂