Poraďte dobrý digitálny fotoaparát pre 8 ročné dieťa

cunnika
31. okt 2011

ahojte, neviete mi poradiť nejaký dobrý digitálny foťák pre 8 ročného chlapca, ktorý samozrejme dobre fotí a hlavne vydrží aj nejaký ten náraz, nakoľko mu ho mladší brat určite tajne vezme..videla som na nete mcquinové aj spidermanové ale neviem či su aj dobre...vdaka za rady

jaaty
1. nov 2011

Naša Hana má foťák od firmy Vtech, je skvelý aj keď určený pre menšie deti. Kamoškine 7 ročné dcérky sa s nimi v pohode zahrali.

ikke
1. nov 2011

8 rocnemu dietatu hrackarsky fotoaparat??? radsej by som mu kupila najlacnejsi skutocny fotak.
aj co som tu citala, tie hrackarske maju mizernu kvalitu fotiek 😉

ivett1
2. nov 2011

aj ja by som podobne ako ikke kúpila radšej lacnejší reálny digi foťák...pre 8 ročného chalana...my sme našej 5 a polročnej dcérke dali náš starý digi foťák-funkčný, menší, jednoduchá obsluha, len už je bohužiaľ "pomalší" , má svoje roky, ale fotky má ešte celkom k svetu- a ona ho celkom dobre ovláda ...a samozrejme si ho opatruje, aby sa k nemu nedostal jej mladší braček, ktorý tiež veľmi rád (a celkom dobre) fotí...párkrát sa mu podarilo uchmatnúť ten jej foťák 😀

gubka001
7. nov 2011

ved píše že chce digitálny.... ja som ten mcquinový videla ale má velmi slabé parametre a za tú cenu zoženiež lepší len nebude s detským motívom, ale to mu hádam nebude vadiť ....