Poraďte s výberom šiat

myskacici
24. okt 2016

ahojte poradte mi prosim ktore satky objednat. mám rocnu dcerku a chcem jej kupit niektore z tychto siat na Vianocne fotenie. dakujem. 🙂 🙂 🙂 🙂

stastnablcha
24. okt 2016

ja by som tie karovane 🙂 biele na fotke moc neukazu. jedine ze by si chcela taku nevyraznu

catherinah
24. okt 2016

Zalezi, ci sa budete fotit s nou a co budete mat vy. Mne sa pacia druhe a tretie.

majulkap
24. okt 2016

Ja by som dala biele na fotenie su super lebo vynikne dieťa nie šaty vlastná skúsenosť len záleží aj kde to bude fotene .... Aj ked moje deti su staršie ale dcéra sa fotila v bielych jemných satockach a bolo to take krásne jemnucke a prirodzene...

myskacici
autor
24. okt 2016

@catherinah my sa prisposobime jej obleceniu

jaaty
24. okt 2016

Druhé - typicky vianočné - použiteľné skôr jednorázovo. Tretie - jednoduché ale zároveň slávnostné - podľa mňa naj. Tie posledné by som vylúčila, kvôli nápisu - prečačkané ☹

sibalka21
24. okt 2016

Tretie tie biele, tie karovane vidim na fotkach kazdej druhej rodiny, ci vacsie alebo mensie dievcatka....

momoqui
24. okt 2016

@myskacici ak sa budete fotit v atelieri biele saty vyniknu najlepsie. Mne sa z tuchto najviac pacia 3tie s tou sedou maslou alebo prve. Karovane su pekne a hodili by sa aj na vianocne fotenie ale ja by som si vybrala tie so sedou maslickou 🙂

pribinak
24. okt 2016

Kárované a tie biele s maslickou.

miku1
24. okt 2016

@myskacici Kárované alebo tie s mašľou 🙂

miriam11
24. okt 2016

Karovane

guinevre
24. okt 2016

Prva a tretia su pekne, druha tiez, ale prosim ta, neobliekaj jej Guess saty, podla mna je to trosku snobske.

erickatt
24. okt 2016

Okrem štvrtých.

davida
24. okt 2016

Urcite trojka 🙂 s prvymi a stvrtymi si ani nelam zbytocne hlavu

gabrielakin
24. okt 2016

Prve alebo tretie.Tretie su krasne.

959touareg
24. okt 2016

2 alebo 3...tie 4su hrozne gycove a je mi jedno ci je to znacka ci nie...ale to logo cez celu hrud je priserne sedliacke a nevkusne. ja ked vidim takto oznackovanych ludi, ze logo maju cez pol tela nechapem, kde podeli vkus.

adalea
24. okt 2016

Tretie

zuzulik236
24. okt 2016

Urcite tie tretie su nadherne

myskacici
autor
24. okt 2016

zapačili sa mi aj tieto

missdiva
24. okt 2016

@myskacici Z uvodneho prispevku sa budu tie druhe saty skvele hodit k vianocnemu stromceku a tretie su tak anjelsky jemne (fantasticke na zimne sviatky). Zalezi od toho kde sa budete fotit. Ja by som asi vybrala oboje saty. Druhe i tretie, nech mate viac roznych fotiek s viacerymi kulisami 😉 ...
Pacia sa mi aj tie dvoje co si pridala neskor, no ozaj zalezi ake budete mat pozadie/prostredie a rekvizity...

myskacici
autor
24. okt 2016

@missdiva práveže ešte neviem aké bude prostredie, ale skor asi farebné.....asi viac červenej a tak. preto sa mi žiada nieco blede

lilik96
24. okt 2016

1 a 2 kup dvoje, cez sviatky vyuzijete

959touareg
24. okt 2016

@myskacici tie cislo 3 s tou maslickou na hrudi zober urcite. su uzasne, jemnucke, posobia tak cisto, nevinne.
Alebo este tie uplne posledne co si teraz pridala, tie biele nie su zle. ale s tou maslickou su najkrajsie.

missdiva
24. okt 2016

@myskacici Je dolezite ake fotky to budu. Ci pred platnom kde sa budete vsetci usmievat do fotaka alebo ci budu fotky skor zachytavat vasu rodinu pri nejakej cinnosti ako napr. zabava pri peceni, rodinna atmosfera pri prestrenom stole, detske nadsenie z darcekov pod stromcekom atd.
Podla mna je druh fotiek a prostredie dost smerodajne, na tvojom mieste by som si asi zistila najskor to. Z toho druheho prispevku si viem napriklad uzasne predstavit tie prve saty pri horiacom krbe, ktory by bol vyzdobeny cervenou vianocnou vyzdobou.

lenka_samorin
24. okt 2016

mne sa páčia z prvej ponuky s mašličkou na hrudi. Sú vďaka tomu také slávnostné. A nežná biela sa hodí k dievčatkám na takéto fotenie.

lorela
24. okt 2016

Za mna prve alebo uplne posledne z druheho tvojho prispevku.
Nemozem si pomoct, ale tretie s maslou mi pripominaju nocnu kosielku (mala som ako dieta taketo kosielky).

dada318
24. okt 2016

tie z druheho prispevku posledne - s maslickami na rukavoch 🙂 su krasne 🙂

lauricka
24. okt 2016

@myskacici tretie alebo teda to karo, len kvoli tomu, ze su vyraznejsie

36evina36
25. okt 2016

Tretie biele z maličkou

briketa
25. okt 2016

@myskacici na malicke deti sa mi aj na vianocne fotenia hodia najviac makke farby ako sampanske namiesto zlatej a pudrova ruzova namiesto tvrdej cervenej.

1zabka11
25. okt 2016

Ahoj,za mna KAROVANE 🙂