Poraďte vhodné darčeky pre novorodenca

nika14121
5. mar 2012

Ahojte,
potrebovala by som poradiť, bratranec bude mať v lete bábätko (chlapca) a možno budem aj krstná a chcela by som dať malému nejaký originálny darček. Viete mi poradiť čo by bolo vhodné?

gumimaci
5. mar 2012

@nika14121 plienkova torta, hojdacie kresielko, hracia hrazdicka, novorodenecky balicek s oblecenim....

nika14121
autor
9. mar 2012

@gumimaci ďakujem

ichbinich
9. mar 2012

@nika14121:
Zalezi aj na tom, kolko chces "investovat". @gumimaci ti dala dobre navhry. Ak ale chce darovat cela rodina, bude lepsie, ked sa dohodnete. Nie aby dostali 5 plienkovych tort s plienkami velkosti 1 😉
Ked oblecenie, tak sa na rovinu spytaj rodicov, co a v akej velkosti. Lebo sa moze stat, ze budu mat bud 10 supraviciek malickych, alebo 10 supraviciek prilis velkych a dokopy nic medzitym...
Mozno by si rodicia priali nieco vacsie: postielku alebo podobne. To sa mozte poskladat v rodine. A ty potom prilozis nejakeho makkuckeho plysaka (ale davaj pozor, aby bol vhodny aj pre babatka), hrkalku alebo podobne. A mozes pridat aj poukazky na: 2 hodiny kocikovania, 1 kolac pre mamu babatka, pomoct umyt okna a pod. To sa urcite potesia, s detmi vela casu na domacnost neostava 😉

Na krstiny potom, ak by si bola krstna, je klasika retiazka s krizikom, alebo pekny album na fotky, krstna sviecka.. Vseobecne pekna knizka vzdy potesi, hracky-pohariky do vody... To nie su veci hned a bezprostredne pre babo, ale tie pohariky do vody vyuzije neskor a dlho...
Album na fotky mozes dat potlacit s menom, pripadne datumom krstina lebo narodenia. Alebo daj potlacit bodynko alebo tricko s menom, da sa najst na internete, alebo nejaky srandovny text (co ja viem, mamin milacik alebo som fesak po ockovi a pod.)
A neboj sa spytat. Vyber si, co by si rada darovala, a potom sa ich na rovinu spytaj. Bud is vyberu alebo budu chciet nieco ine. Ale ked sa budes pytat uz aj s navrhmi, budu vediet, ze si nad tym rozmyslala a ze sa nepytas preto, ze nemas sajnu, ale preto, aby si vybrali podla potreby a vyvarovala si sa zbytocnym alebo rovnakym darcekom.

gumimaci
9. mar 2012

@nika14121 nieje za co, aj mna sa radsej spytali, co by sme potrebovali a tak sme nedostali tie iste veci. Napr. sme nemali stolicku na jedenie, tak sme dostali tu. A potom mozes uz dat len nejaku malickost, hracku ci body, ale ako je napisane vyssie, radsej vacsej velkosti. My sme podostavali velkosti 68,74,80, co bola akurat lebo novorodeneckych veci som si naskreckovala sama dost 😀

nika14121
autor
9. mar 2012

ďakujem veľmi pekne baby...tak ja sa skúsim popýtať ešte čo by také potrebovali, a potom dám vedieť čo sme vybrali 😉

zuzgro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz