Postieľka pre dvojročného chlapca

ivuska09
24. jún 2016

Milé maminky, poradíte ako ste zariaďovali detskú chlapčenskú izbičku ? Chceme zariadiť izbičku pre veľmi aktívneho 2 ročného chlapca. Načo treba pamatať? AKú postielku si dieťa oblúbilo? Videla som krásne poschodové postielky so strieškou, šmyklavkou, so stolíkom. Čo sa Vám osvedčilo ? Za rady, odporúčania, fotky vopred Ďakujem.

glorikarebeka
24. jún 2016

ahoj,aj mne sa strasne pacili smyklavky,ale manzel hovori,ze nemas toho dost na zahrade a na ihrisku?a to zabralo.Sice mam baby 5 a 2 roky,ale nakoniec sme sa rozhodli klasicku postel zo zabranou a este keby starsej prisla kamoska tak aby mala kde spat tak ta druha postel sa da vysunut a este ma aj ulozny.Radsej sme investovali do madraca.A kupili sme taku co moze mat aj ked bude tinedzerka.Uz v doplnkoch sme sa vyblaznili sme na sovicky 🙂 a mladsia ta ju kopiruje tak ma taku podobnu ibaze ma este det.postielku,ale spava tam velmi rada je to jej kralovstvo,ked bude mat 3 kupujem taku istu 🙂

lili007
25. jún 2016

Ja som v tomto smere velmi vystresovana, poschodove postele, smyklavky a podobne pfff, ked mate takeho ziveho synceka asi by som volila jednoduchu postielku a zaujimavym spravila zvysok izby. Mam rada pocit istoty, ze ked varim alebo upratujem v detskej izbe su deti v bezpeci. Rada volim program nabytku z Ikei kde si uz na internete mozete pozriet ci sa Vam nabytok typovo a rozmerovo hodi. Deti miluju farebne ulozne priestory, skryse, bunkre, radi v tomto veku kreslia. Ikea ma vela moznosti ako spravit detom ulozne priestory prehladne a farebne zaujimave. Plus by som dala na steny nadcasovu malbu ci tapetu, kupila baldachyn na bunker atd atd🙂

lili007
25. jún 2016
lili007
25. jún 2016

...a teda ak by ste nehľadeli na financie, veľmi pekné tématické detské postele ná Cílek.
V jeho sortimente nájdete napr. pirátsku loď - posteľ, futbalovú bránku - posteľ a pod.

bibistec
26. jún 2016

ja by som poschodovu pre zoveho chlapca urcite nevybrala, v prvom rade je bezpecnost, cize ak by aj spadol aby si neublizil a urcite masiv ziadne drevotriesky len prirodny material, a dobra vec je bocnica aj v zadu aby sa neosuchala stena a aby aj v spanku sa neoskriabal o stenu, stolik by som nedavala k stene ale aby mal priame svetlo od okna. inac je to na vkuse rodica co sa mu paci, super su zavesne hojdacky ak mate priestor pripadne lezecka stena ci rebriny. daju sa kupit take tie neviem ako sa to vola z lezeckej steny tie uchyty a nasrubovat do steny.