Povianočné zľavy na hračky a oblečenie. Kedy budú v Tescu?

tamia
26. dec 2008

ahoj,
neviete mi náhodou povedať kedy budú v tescu povianočné zlavy, také ako napr. vlani, že hračky za polovicu, alebo oblečko...😉
ďakujem

najjulinka
28. dec 2008

Takže sme dnes absolvovali Tesco... Dosť o ničom... Výber žiaden... Zlavy fajn akurát na Orion kolekcie 😉
Nohavice som si jediné našla také, že super cena... za 147 a pri pokladni mi naučtovali 195 a tak som išla na informácie žiadať naspäť rozdiel... Akože vždy v pohode vybavioli. Teraz povedala pani, že tam nie je veduca a ona to spraviť nemože, že nech vratim tovar a da mi späť peniaze, alebo za 195 vezmem... A že možem prisť s bločkom a vysačkou inokedy, ked tam bude vedúca... 😠 😠 😠 Takže asi také zlavy... 😠

mikalove
28. dec 2008

nás to čaká zajtra 😒 ,som zvedavá či tam niečo zostalo

elise
28. dec 2008

ja som v tescu bola zistila som že bundu ktorú som si tam kúpila pred vianocami za 250 sk tam majú s "vynikajúcou 70%" zľavou za 350 sk 😅 aj darčeky čo som kúpila neteri majú o 100 drahšie 😅

expertka8
28. dec 2008

...ja som naposledy v Tescu kupila "za normal" cenu domacu pekaren za 900,-SKK
...v akcii ju mali o par dni za 1200,-SKK!!! 😅 ... 😀 😀 😀
...co dodat????
...ludia zaxovajte nakupnu paniku.... 😀
...staci...ze vycapime tabule 2x vacsie ako vy s cervenymi mega napismi "AKCIA"....a ako obxodnik sa spolieham na vasu obxodnu nakupmu psyxozu 😉

najjulinka
28. dec 2008

Ja som tam nesla koli velkym akciam,a le koli tomu, že mi pred Vianocami rachli rifle... A dostali sme nákupné poukážky do Tesca a manžel ma dofču, tak som sa tam vedela dostať... A obom nam bolo treba gate, tak koli tým poukážkam sme tam skočili... Nečumela som na akciu, ale na cenu... 😀 😀 😀 A slabota... Nedalo sa ani minuť poukažky, lebo nebol výber 😖

dannynka
28. dec 2008

aj my sme boli dnes a veru nic moc..... 😝

nevesta
28. dec 2008

Ja som bola tiez sklamana... Ano maju zlavy, na veci, ktore na seba nedam, toboz nie malej a na hracky Tesco, to je asi vsetko...

asitka
28. dec 2008

to švagriná mi raz hovorila...chcela som si kúpiť takú bundu v bene...bola taká fajn..ale si hovorím....prejde vianočné šialenstvo....tak zlacnie...stála nejakých 2700 normálne...no po vianociach....išla akože...akcie nenormálne....a pri tej bundičke....suma 2.700 svietila furt...a nad ňou prečiarknutá cena 3500....no nekúp to ...taká zľava 😀 😀

kaatkaa25
28. dec 2008

ahoj...nooo.... aj my sme chceli ist ale ako vidim sa to neoplati. Minuli rok sme takto detom kupovali zimne bundy ktore boli zlacnene az o 70%, a som snimi spokojna!.... a nato som aj ja uz prisla ze akcie nie su vzdy AKCIE

bambusko
28. dec 2008

v letaku od 2.1. su v akcii korcule - tie klasicke biele za 903,28 po 30% zlave a pred vianocami stali 899,- 😕 obzerala som ich pre dceru, tak si to presne pametam, ale mali len velke

sassi
29. dec 2008

myslím, že TESCO vsadilo na hluposť neinformovaných ludí a tiež na nakupnu horučku - minuť všetky SKK, čo zostali ...
škoda, že takto blbnu, robia si iba zle meno, rovnako ako pred vianocami s tým "akože-vypredajom" hračiek, čo vobec nakoniec zlecnene neboli (až na par kusov)

ja som malej ešte pred vianocami kupila roll-upky za 315,- a stale tak stoja, čo sa mi z iného páčilo, to nezlacnilo ☹

chodte radšej do Kenvella, tam su lepšie akcie 😉

lienka55
30. dec 2008

Ja som tam teraz kupila vyhodne 4ks triciek pre dievca za 210sk a riflove satky za 200sk,idem na opacky tak som vyhodne nakupila a je to velmi pekne.

zuzidr
30. dec 2008

ja som tam išla v sobotu na klasický nákup, oklamali ma vyše o 100Sk na akciách....

ananás bol v akcií zo 49,90 na 24,90 a blokovala mi ho za 69,90!!!!! 😠 😠

1,5l jar bola za 69,90 a blokovala mii ju za 89,90 😠 😠

a aj na fernete o skoro 40sk 😠 😠

predavačka to ešte len nahadzovala a hned aj stornovala,a ešte sa opýta,a za tú cenu to nechcete? 😖
treba si dávať pozor čo blokujú... 😠

dadulik
30. dec 2008

zuzi, to co uz ma znamenat 😠 ja by som sa neskutocne v tom tescu rozculila a narodila taky bordel, ze by ma tam uz v zivote nevideli 😠 😠 😠

bejbypd
30. dec 2008

ja som nakupila paradne dve teplakove krasne supravy jedna po 150 sk a troje body za 150sk...cize jedny po 50sk u mna maximalna spokojnost ja si tam viem na malu vzdy nakupit za celkom fajn ceny a som velmi spokojna 😉

greta24
2. jan 2009

Neviete, ci aj v januari maju nejake zlavy ?

cikyta
2. jan 2009

No v tescu je to zaujímavé.......Viac krát som sa oklamala. Ako napr.hra na plejko mala 3 ceny.Inú na obale,inú na pokladni a inú na informačke! 😠

elise
2. jan 2009

bejbypd ja som kupovala 3 bodynka pred vianocami za 100 sk 😅 bez akcie v tescu (2 biele a jedno také obrázkové 😉 )

helenkasabinka
26. dec 2009

ja som bola dnes v nr v tescu a vsetko vypredane ako vykradnute ale aspon detske gatuse sa mi 4 usli pre malu 😉

vinka
26. dec 2009

No tak ja som kúpila supéééééééééééér súpravu spidermana čiapku,šál a rukavice za 7 eur.Tri dni pred tým mali to za 14 eur a potom jak sme to kúpili už to mali zas za 14 eur.Tak som bola vytešená ako malé dieťa. 😀 😀 A syn bol vytešený na vianoce. 😀

jonatanka
26. dec 2009

Tak ma dnes vytocili v tom tescu az no, neskutocne, chcela som kupit jednu hracku co pred sviatkami stala 27,9 a dnes na nu bola akoze 25% zlava a cuduj sa svete hracka stala tiez 27,9 a vraj stara cena 34eur, no mna z nich porazi, bodaj by ich.... 😠

babula90
26. dec 2009

prešibanci sú v tom Tescu 😠 🙄 🤐

vanish1
26. dec 2009

ja som manželovi kúpila dve tričká Cherokee, na prvom bolo na visačke - zľava na 2 eurá a ja som samozrejme vytiahla z radu jeho číslo (všetky tričká na vešiaku boli rovnaké) a doma som zistila, že mi zaúčtovala 4,99 e za jedno ... takže dávajte si nato pozor, na visačke vpredu je zľava, ale na ostatných nebola

diddi
26. dec 2009

ja vsetky ceny kontrolujem na snimaci....btw.je to trestne ak zavadzaju s cenami....akoze je zlava a pritom je to este drahsie ako bolo pred zlavou...alebo zamerne udaju vyssiu cenu nez bola a po zlave zostava povodna.....staci,ak mate uctenku z nejakeho tovaru a ten je po avizovanej zlave drahsi,alebo zhodna cena.....treba to dokladovat na ich informaciach s tym,ze to davate na obchodnu inspekciu a do medii.....to budu mat fukoty!!!!

maca793
26. dec 2009

ja som tesne pred vianocami kúpila za super ceny oblečenie pre deti a zajtra sa chystám do tesca na nákup a kukuč čo majú pozlacňované, idem sa vyblázniť

leka323
28. dec 2009

Ja si o zľavách myslím to svoje. Robila som v jednom papiernictve, kde sa z jedného pera nepredal ani jeden kus. Samozrejme vedúca si to všimla. A hneď na krikľavý štítok napísala zľava, cenu navýšila o dve koruny. To pero sa predalo za dva dni!!! A dnes som bola v Tescu, tu zľava, tam zľava, no vôbec ma to neláka, kúpila som čo sme potrebovali a hotovo. 🙂 😉 😒 Tak nemusím rozmýšľať, či na mne nezarobili.

martina48
28. dec 2009

Pred vianocami som rozmýšlala,že zoberiem malému doplňujúce kolajnice k tomáškovej dráhe..mali ju za 500 sk..ale nezobrala som ju... teraz som sa išla pozrieť čo stojí po zľave.. z velkým,že akciová cena 690 sk..dobré čo 😝 .to sú mi zlavy

salonka77
28. dec 2009

Ahojte, vcera som bola v Tescu v Nitre a cuduj sa svete, dokopy nic co by ma zaujalo. Vsade kooopec ludi, prazdne regale. Chcela som dokupit jednemu chlapcekovi nejaku malickost a medzi hrackami sa tazko vyberalo, vsetko vybrakovane. Napokon som mu nieco vybrala. Bol to tazky oriesok. Jedine co ma potesilo, bolo lietadielko od Fishera s takou gulickou v prepocte este na stare zlate korunecky ma vyslo 200Sk. Inak nic moc. Ale aby som nepisala len negativne, mali dobre zlavy na oblecko. 😅

nikollette
28. dec 2009

Martina no pekne 😠

helenkasabinka
28. dec 2009

aj mna uz tie zlavy par krat sklamali a odvtedy si tiez vsetko radsej kontrolujem na snimacoch 😉 myslim vsetko co napisu ze zlava 😉