Povianočné zľavy na hračky a oblečenie. Kedy budú v Tescu?

tamia
26. dec 2008

ahoj,
neviete mi náhodou povedať kedy budú v tescu povianočné zlavy, také ako napr. vlani, že hračky za polovicu, alebo oblečko...😉
ďakujem

nikollette
28. dec 2009

Ja sa tiež chystám d tesca asi tento week, tak uvidíme co bude 😉

mtsl
28. dec 2009

tak tesco zľavy 😝 chcela som kúpiť mikinku po 50% zľave za 7€ pred touto úžasnou zľavou stála mikinka 7€ super nie.

trinitka87
28. dec 2009

akoby to robili naschval s tymi cenami..
hlavne ze napisu AKCIA a ludia kupuju a kupuju, aj ked tam ziadna zlava nieje a v mnohych pripadoch aj vacsia cena ako pre akoze akciou. 😠
tak co si ma potom clovek mysliet...

dadka212
28. dec 2009

ja mám čeknuté skoro všetko v našom tescu, keĎže bývam skoro vedla neho a musím povedať, že v zlavách nakúpim kopu hlavne oblečenia a krásneho za pár šupiek 😵 a aj hračiek som nakúpila dosť v super zlavách 😉 dnes akurát menžestráky pre malého za 3 éčka a nejaké tričká za 1

megi93
29. dec 2009

no ja pridám svojou troškou. Tento rok sme ešte v tescu neboli po vianociach, iba 26 a to ešte nemali nič precenené, ale teda asi 2 roky dozadu sa mi podarilo unikátne dačo, značkovú lyžiarsku perfektnú zimnú bundičku mali zlacnenú niekoľkokrát, až nakoniec z pôvodnej ceny 8600 som ju ja kupila za asi 1500 alebo tak nejak. Proste paráda. Dodnes ju mám a výborne slúži, stále je ako nová. A to som ju dokonca vyfukla tete predavačke, ktorá prišla k pokladni keď som tu bundu platila a vynadala kolegyni, že ju prosila aby jej ju odložila a ona zabudla...a ja som ju kupila 🙂 Bolo mi to ľuto, ale straaašne som sa tešila 🙂

blazka24
29. dec 2009

no tiež sa pridávam k maniakom čakám na dobu kedy vybehnem na zľavy xiiixixxi

lesnamacicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
digehe
28. dec 2011

aj ja som bola dnes v tescu v Novom Meste nad Váhom, oddelenie hračiek,ženích od Barbi z 13 čosi na 7,90, no nekup to, ked sme kupili k vianociam barbie nevestu, prídem domov a kontrolujem blok, žiadna zľava, započítaná cena 13,42 skoro ma vystrelo, dnes sa tam nevrátim, ale určite sa na toto opýtam, že aké to klamanie zákazníka?Odteraz každý jeden blok skontrolujem, ani keby som mala stát hodinu pri pokladni,,,,, 😢 😢 😢

darel
9. dec 2012

tesco je super obchod 🙂 😝

darel
9. dec 2012

blazka 24 maš babetko?
🙂 😎

darel
9. dec 2012

ty máš babetko

darel
9. dec 2012

@trinitka87 si krásna

darel
9. dec 2012