Povianočné zľavy na hračky a oblečenie. Kedy budú v Tescu?

tamia
26. dec 2008

ahoj,
neviete mi náhodou povedať kedy budú v tescu povianočné zlavy, také ako napr. vlani, že hračky za polovicu, alebo oblečko...😉
ďakujem

dea
26. dec 2008

vcera bolo v telke ze tesco ma od dnes zlavy do 70% 😉 ma to trvat do 31.12.

asitka
26. dec 2008

a neviete mi povedať...ako sú dnes obchody pootvárané???? kus odveci...a mimo tejto témy....ale budem povdačná za odpoved... 🙂

sassi
26. dec 2008

asit, mamina vravela, že všetko otvorene okrem MAXu 😉

qetinka
26. dec 2008

baby vyrazate na nakupy?!mi pojdeme asi do b.bystrice...ale az v nedelu 🙂 aj ked v podstate nic nepotrebujeme 🙂 🙂 🙂

bzuco
26. dec 2008

potom dajte vedieť, či sa oplatí 😉

sassi
26. dec 2008

ja sa pojdem pozrieť, aj tak ideme do mesta 😉

lencici
26. dec 2008

ja sa idem dnes pozrieť...neplánujem nič take kupovať ale keď sa niečo oplatí tak kúpim mala bude mať koncom januára meniny tak to využijeme 🙂

e.vacka
26. dec 2008

Uz sú zlavy... Manzel už nakupil malej... maju super ceny...

nanyka
26. dec 2008

ja idem zajtra do scs do viedne, taaak sa teším..idem nakupovať vianočné darčeky 😀 - so všetkými sa stretávam až 30.12.(celú rodinu i drahého mám v nl), takže som mala čas 😎

denisocka
26. dec 2008

zlavy na všetko,či len hračky?

lyongirl
26. dec 2008

mysme chceli ísť dnes do Viedne, ale ževraj je všetko pozatvárané, tak skúsim nahovoriť MM na nedelu, lebo zajtra ide do roboty.
nanyka - kde je prosím ťa to csc, lebo aj ja by som tam chcela ísť...počula som, že tam mávajú super zľavy, aj super veci.

lyongirl
26. dec 2008

nanyka - daj mi potom prosím vedieť, čo tam mali, či sa oplatilo, aké boli zľavy a tak. MM hovorí, že už sme v tom shopingu boli, že vie kde to je, tak to mi nemusíš písať 😉

dea
26. dec 2008

ja som bola u nas v kosiciach v tescu(nesla som kvoli vypredaju) no ale nic nejako extra zlavnene nemali 😝 😝
vobec nemali tovar preceneny.......... cize som kupila len chleba, sunku, zeleninu 😀 😝 🤐

bianca
26. dec 2008

my sme nakupovali pred vianocami oblecenie pre malu s 50% zlavou 😉

gucz
26. dec 2008

v tescu majú na vybrané hračky - 25%, na vianočné ozdoby - 50%, ale len na niektoré, na detské veci aj oblečenie sú tiež zľavy, ale nie všetko - 70%. Malej som tam kúpila takú tenučkú prikrývku na jar do káričky za 100 korún. A ešte majú polkilové salonky za 19,90 kokosové. Inak nás tam nezaujalo nič, vlastne sme tam ani nešli kvôli výpredajom, len sme už nemali jogurty 🙂

lencici
26. dec 2008

no tak ja som bola a nič extra akurat pistacie z 269 na 150SK tak som aspoň tie kupila mangelikovi 🙂

sassi
26. dec 2008

aj u nas v ZA nebolo zlacnenme všetko, ale kupila som amlemu rifle a mikinu a dcere nočne košele a pulovrik
hračky sklamali, nemali zlacnené nič poriadne, min. rok to bolo ovela lepšie

cikyta
26. dec 2008

Dnes sme nakupili v tescu vecičky pre bábätká.Na tie su 25 až 50%zlavy.Kupili sme pekný set zo 425sk zlavnené na 220sk ! A rôzne iné bodynká.
Videla som aj dámsky kožený kabát z 1330sk na 430sk!
Takže zlavy na vybrané veci sú.
A tie zlavy v tescu su vážne len do 31.12.?Myslela som,že v januáry to bude ešte viac pozlacnované,zvlášť kozmetické balíčky atd...

sassi
26. dec 2008

babatkovske veru mali, ale my už nosíme 98 a 140 a to už nič moc nebolo 😖

luci
26. dec 2008

ani v blave v tescu na zlatych nic moc nebolo pozlacnovane....boli sme,hracky sklamali...to par obycajnych babik mali zlacnenych...tak som kupila aspon kamoske babetkovseke vecicky, lebo za par dni caka...
inak ma sklamali.....nic moc...
az na tie salonky co tam ludia kupovali na kvanty.......to mi ich nemusime az tak 🙂

tweetinkapp
26. dec 2008

No aj my sme boli dnes okuknut...zlavy neboli az take obrovske, ale predsa len sme cosi vybrali...ale viac babatkovskych veci maju pre dievcatka.

ingra73
26. dec 2008

aj u nas v tesco maju najviac babatkovskych veci pre dievcatka ☹ ...ale predsa len sa nam postastilo kupit nadhernu zavinovacku aj s viazanim v bledomodrej farbe so slonikmi za 249sk..zlavnena zo 499,- 😉

expertka8
27. dec 2008

....v Tescu vyber pre dievcatka...No.1 😉
...vyber pre xlapcov...strasnaaa bieda 😒

sasiki
27. dec 2008

😒
ja mám dievčatko a chlapčeka a veru ľahšie sa mi kupuje na dcéru.

jonatanka
27. dec 2008

ahojte ja som dnes u nas v tescu nakupila veci pre oboch drobackov, vyber bol dost dobry a ceny viac nez len prijatelne. pre dievcata mali vyber triciek od 50sk za kus pre chlapcov cca od 70sk vecicky tak na rocne deti, pre mensie to bola bieda, tak som si dnes spraviloa jeziska 😀

misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikahel
27. dec 2008

v maxe - v ZA maju 50% zlavy na detske oblečenie v reservede...

jonatanka
27. dec 2008

fiha veronika to sa oplati ist pozriet, dik za tip 😉

sassi
27. dec 2008

tak tam kuknem
tam su superske vecičky

veronikahel
27. dec 2008

my sme tam malemu kupili nohavice - vyteplene zo 699,- na 350,-. Nemali to ešte precenené, ale predavačka nás hneď informovala, že je na všetok detsky tovar 50% zľava...