Poznáte CD s detskými pesničkami?

improvizacia
31. jan 2011

Ahojte,
moja malá má strašne rada ked si spievame.
Neviete prosím poradiť CD s detskými prípadne ludovými pesničkami, pri ktorom sa dá jašiť?
Napríklad vraj existuje CD, kde sú pesničky ako "Pec nám spadla", "Kolo kolo mlynské...." a pod. - nepoznáte názov ????
DAKUJEM

greenline
31. jan 2011

Podhradská - čanaky: deťom (je toho niekoľko dielov)
naše naj. sú ale ľudové piesne - cd sa volá "Dínom dánom"

katy2
31. jan 2011

canaky podhradska
tu je ich discografia: http://www.koncertypredeti.sk/Diskografia.8.0.html
cd aj dvd sa daju stiahnut aj cez uloz.to

mrka2
31. jan 2011

no aj my sme si to stiahli tu Podhradsku z cucaj.sk,ale ja som pred tym, ako som to zistila,tak kupila na Poste jedno CD, vola sa Kolo kolo mlynske. Stoji okolo 7 ecka 🙂

juliagregor
31. jan 2011

klasika je Podhradká- Čanaky....
najviac sa mi páči..My sme malí muzikanti a Uspávanky...a taktiež DVD Spievankovo...

gabika7706
31. jan 2011

u nas viac ficia ludovky, odporucam SLUK napr. Spievanky spievanky alebo Lucnica - Dinom Danom 🙂
Podhradska s Canakym sa nam opocuvali velmi rychlo (5 CD...) ale obcas zapneme aj to

indiankaindi
27. okt 2011

U nás tiež boduje Čanaky a Podhradská, ale viac dcérku bavia DVD Spievankovo 1 a 2. Sú tam deti, tak sa jej to viac páči, ako keď to má iba počúvať a takto sa to aj rýchlejšie naučí.

katka3012
27. okt 2011

Podhradska a Canaky jednoznacne 😉

diabliq6666
27. okt 2011

u nas leti peter nagy a deti🙂))mandarinka darinka,ferrari,boby🙂)))

halienka
27. okt 2011

Hej, aj u nás veľmi letelo Spievankovo od Podhradskej a Čanakyho, tam sú presne tie pesničky ako Kolo, kolo mlynské, Medveďku daj labku a tak, malá na to zo začiatku hľadela úplne bez dychu, neskôr sa snažila aj nejaké slová a pohyby opakovať, teraz už niektoré pesničky aj vie. Už zháňam dvojku, pre deti je to super, som rada že neičo také existuje. Inak aj Nagyove pesničky máme vcelku radi 🙂