Prať plyšové hračky s melodickým strojčekom?

lubosi
18. máj 2008

Pekny dne prajem,

mame niekolko natahovacich plysovych hraciek s melodickym strojcekom (napr. "harmonikovy" zajac - Ikea) a vsade sme uz davno odstranili listky s pokynmi pre osetrovanie. Neviete niekto, ci sa daju tieto hracky prat v pracke, bez poskodenia strojceka?

Dakujem
Lubos

amj
18. máj 2008

já myslim,že když to má něco v sobě, že to není pratelné. Já jsem vyprala takovou tu zvukovku, natahovací, a už nehraje 😖

katia7
18. máj 2008

ahoj my mame takeho tigrika co vrci ked sa stlaca a je na nom ze prat na 30 stupnov ale nemam vyskusane

certica
18. máj 2008

ja som v minulosti prala takeho psika s vankusikom a v tom vankusi bol hraci strojcek... a prezilo 😉

certica
18. máj 2008

na 40 stupnov dokonca

nissanek
18. máj 2008

tak my máme takový ten plyšový mobil co zmáčneš a zvoní. Předpokládám, že tam busí být i nějaká baterka. Prala jsem to v ruce a přežil, zvoní dál. Ale když usychal, tak jak se scvrkával tak občas začal zvonit sám od sebe...poprvé jsem se docela lekla a začala hledat svůj mobil 😀

bihan
18. máj 2008

Máme dvoch naťahovacích plyšákov - už sú niekoľkokrát opraný na 40 a stále hrajú 😉

bihan
18. máj 2008

teda opraní 😅

agatka77
18. máj 2008

cetla jsem v mamince,ze staci dat plysovou hracku na noc do mrazaku,znici to veskere bakterie.pokud je ale spinava a je treba ji vyprat,tak bych se je nebala i se strojkem soupnout do pracky a dat je treba do nejakeho pevne stahovaciho pytlicku.ale asi to dlouho ta hracka nevydrzi 🙂

bambusko
18. máj 2008

mame natahovaciu kravicku/dracika? z dm a na stitku je, ze sa moze prat na 30st. ale este sme neprali. s tou mraznickou je to na dezinfekciu, ale hracky s baterkami to zrejme nerozchodia

agatka77
18. máj 2008

hihi to asi ne 😉

nevesta
18. máj 2008

S tymi baterkami to nieje pravda, zivotnost baterie sa da predlzit tak, ze ju supnete do mrazaku 😉 teda ked uz dosluhuje...

jandalinka
18. máj 2008

My vyprali(namočili do vody) hrkátko plyšové,které při stisknutí hrálo krátkou melodii a po vyprávní nehrálo.Ale za týden už hrálo jako vždy,hm.Asi než voda vyprchala 😖 😉

aponchie
18. máj 2008

jj svata pravda s mrazakem.. 😉 ja to delam dodnes obcas a o kokosove matraci ani nemluvim jak to dite nechca pocura jak to cistite?to nijak nejde namocit to je blbost a smrdi to takze v zime na snih a na mraz a nic neni citit aspon tak i s hrackama ,kolotoc sem hadrikem ocistila v mydle a sup do mrazaku 😀

martinaema
18. máj 2008

no ja som mala (vlastne moja malá) takého tučniaka, čo po stlačení bruška spieval a smial sa . Predávali to ako hračku na umývanie, miesto špongie. Milý tučniak sa 2x okúpal a zasmial sa asi naposledy v živote 😠

lubosi
autor
25. máj 2008

Tak sme vyprali zajaca (Ikea) a vsetko OK 🙂

duskaf
26. máj 2008

ahojte, presne takú hračku zháňam, nekupoval niekto niečo také teraz niekedy, alebo neviete niekto poradiť, kde by som to mohla kúpiť?