Prečo sa na chodítku točia len predné kolesá?

patatina83
30. máj 2011

ahojte maminy,,dostali sme choditko ked mal maly 7 mesiacov..obcas som ho tam davala,,ale potom som zistila,,ze su choditka ,kde sa kolesa tocia vsetky o 360 stupnov,,ten co sme mali len predne,,tak som povedala priatelovi,,aby sme mu kupili ,taky co sa budu tocit vsetky kolieska aj predne aj zadne o 360 stupnov,,tak ho kupil od chicca dj,,je super,ma pekne hracky,,ale ked sme rozbalili krabicu,zistili sme ,ze tu sa tiez tocia len predne kolesa o 360 stupnov,,ako je to teda??lebo malemu sa tam nikdy moc nepacilo,skor si hopka,,neviem ci sa mu tam nechodi tazko..kamaratka mi povedala,,ze jej mala je v choditku velmi rada,,a ze sa jej tocia vsetky kolieska do vsetkych stran,,ako to teda je??preco ich vyrabaju jedni tak a druhe inak... 😒

ikke
30. máj 2011

@patatina83 taketo veci by bolo najlepsie, keby nevyrabali vobec 😒
nuz ale, kde je dopyt, tam je ponuka...
neda mi nenapisat ti, ze najlepsie pre vyvoj tvojho dietata bude, ked ho nebudes do choditka davat vobec,je kopec inych moznosti, ako dieta stimulovat k chodeniu, nez toto 🤐

patatina83
autor
30. máj 2011

o tom viem velmi dobre aj tak sa mu tam nepaci,takze ho tam davam len ked musim nieco robit a neobsedi mi nikde... 😒