AKo ste oslávili 1. narodeniny?

tatranka4
17. jan 2019

Ahojte, robime oslavu prvych narodenin, mali ste aj pripitok, myslim tym nejaky prejav, kto ho hovoril, mali ste nejaku inspiraciu?

bobula46
17. jan 2019

@tatranka4 vieš niekto robí takéto oslavy v reštaurácii a niekto len doma s najbližšími. Nás ešte len oslava prvého roka čaká, ale nejaký príhovor sa nechystám robiť. Niečo povedať bude určite krásne ale čo povieš o ročnom bábätku? Je iné jubileum ku 70 rokom alebo ku jednému? Čo povieš? Že už má dva zuby, behá a vie povedať mama, tata a baba? Neviem teda ako si to predstavuješ. Ak chytiť za city tak môžeš rozprávať o tom ako ten čas letí, že len pred chvíľou bolo v brušku... No je to skôr príhovor ku hosťom ako oslávencovi, ten z toho nič mať nebude 🙂

siska53
17. jan 2019

@tatranka4 my sme si len normalne sadli, deti sa tesili zo sviecky, len doma sme robili pri synovi. Ziadne velke oslavy,nic.. pri malej sme boli v restike na obede, ta to cele prespala..

pribinak
17. jan 2019

prihovor? nieeeee

zuzipolo
17. jan 2019

@tatranka4 ahoj,ja sa chystám robiť tiež oslavu na prvé narodeniny a prípitok?nie je to hlúposť na prvé narodeniny?ja som rozmýšľala skôr niečo milé rodinné urobiť a nie ako oslavu päťdesiatky aj s príhovorom :D

tatranka4
autor
17. jan 2019

Tak mne sa tiez nepaci zeby bol príhovor podla mn to.somarina to len moja mudra svagrina bo to musi byt to kazdy ma aj oni mali vraj to neviem

dominika6
17. jan 2019

@tatranka4 ty len pekne povedz švagrine,že na jej 50tke urobíte príhovor,,ale nie 1ročnému dieťaťu,čo bude spať v kočíku..vy sa môžte za stolom jedine podakovať všetkým že prišli..

zuzipolo
17. jan 2019

@tatranka4 a aký príhovor jednoročnému?to by som chcela počuť 😂

sarinka2012
17. jan 2019

@tatranka4 Ja som uchýl na oslavy 🙂 od prvého roka to robíme vo velkom, prvé tri roky v reštauracii, celá rodina, prvé narodeniny normalne malá svadba, obrovská torta, deti, babičky, tety, dcerka v nadherných princeznových šatičkách....jasne že malej to bolo fuk ale ja som mala taku strašnu radosť z toho 🙂 a stale mam aj ked forma oslav sa už zmenila, od troch rokov ich ma pravidelne v jednom centre s nafukovacími hradmi a trampolinami už teda len s deťmi z rodiny a kamaratmi zo školky a teraz prvýkrát bude so spolužiakmu zo školy a je to vždy pre nu obrovská udalosť a pre mna najvačšia radosť 🙂 Čo sa prihovoru týka tak ked tak ale nie babatku ale rodine a priateľom, poďakovanie že prišli a možno stručne aký bol prvý rok krásny/náročný zároveň a že veríte že sa takto všetci stretnete znova o rok 🙂

29simona29
17. jan 2019

@tatranka4 švagriná nech si robí príhovor, keď mysli, ale toto sú narodeniny tvojho dieťaťa, tak si to urob pekne po svojom.

tatranka4
autor
17. jan 2019

@dominika6 och tak.ja by bola cela happy zeby mi spala v kociku a este v ten cas

ellieellie
17. jan 2019

Som prekvapená tými odpoveďami, ale vlastne prečo? Veď naozaj platí - sto ľudí, sto chutí 🙂 Ja si neviem predstaviť, že by sme prípitok nemali, oslavovali sme v reštaurácii, časť rodiny cestovala 6 hodín, bolo to pre nás úplne prirodzené zahájenie oslavy 🙂 Manžel sa poďakoval všetkým, že prišli, malému zaprial všetko dobré a vyjadril, akú z neho máme veľkú radosť. Syn sedel na stoličke za vrchstolom, všetkých si zvedavo obzeral a počúval tatina 🙂

deti95060810
17. jan 2019

mojim de´tom neprišli ani starí rodičia, lebo by museli cestovať 30 km a to je na svokru veľa - preveľa...🙄

barb0renka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz