• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Puzzle, skladačky a logické hračky pre 2 ročné deti

12. januára 2016 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
28. mar 2013 o 23:32 • puzz123
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.
Kreslenie mojich chlapcov vôbec nebavilo ale celkom sa im páčili prstové farby - len toho neporiadku po nich. Radi si skladali kocky (obrázkové, ktoré treba správne otočiť a priložiť) a dlho ich bavilo Krtkove Loto - hľadanie rovnakých obrázkov. Potom sme prešli na pexeso. Popri tom samozrejme vkladačky a stavanie veže z pohárikov :wink:
15. okt 2015 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenatali.
Perfektné sú knižky s puzzle. Možeme si prečítať rozprávku a zárovň si poskladať k príbehu obrázky. Pekné nájdete na www.egmont.cz
19. okt 2015 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.
Puzzlove knizky milovali aj moje deti. Mali sme Cervenu ciapocku, Levieho krala a my little ponny :slight_smile:
20. okt 2015 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikave.
U nás v tomto období frčali knižky s okienkami - deti si ich ovárali a za nimi sa niečo skrývalo. Mali sme so zvieratkami a čo sa skrýva v dome v jednotlivých miestnostiach :slight_smile:
7. jan 2016 o 17:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moje123.
lego duplo, vkladačky s roznymi tvarmi, navliekanie korálkov, stavanie veží z kociek, prvé společenské hry - napr. klobúčik hop, človeče nehnevaj sa s Krtkom a obrázkovou kockou,...
8. jan 2016 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.
Moje deti začalo baviť kreslenie, ke´df sme im kúpili veľkú tabuľu s fixami. A veĺmi ich bavia knihy s aktivitami - kde hľadajú správnu cestu niekam, niečo dokresĺujú, dolepujú a pod. Dobrý výber majú na http://www.egmont.cz/kategorie/omalovanky/ :slight_smile:
12. jan 2016 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok