Puzzle, skladačky a logické hračky pre 2 ročné deti

Ahojte maminy, rada by som vedela vase skusenosti s hranim sa vasich deticiek s podobne zalozenymi hrackami, (cize na rozvoj ). Ake typy mate doma, co sa u vas osvedcilo a ake sikovne su vase deti s nimi?
Mam dcerku - 25 mes. a taketo hracky velmi lubi. Okrem takychto typov mame doma Little People od Fisheru a Lego Duplo, nejake sportove a hudobne hracky, plastelinu, kresliace pomocky, atd.
Puzzle a rozne skladacky momentalne u nas ficia..Sklada sama bez pomoci puzzle urcene pre deti 3 rokov a vyssie a nas to samozrejme tesi.
Napiste ako podnecujete vase deticky, ake spolocne hry a hracky na inspiraciu nam ostatnym.
Strana
z2
Dole
PredošláStrana
z2
Ďalšia
puzz123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinka789
15. okt 2015
Kreslenie mojich chlapcov vôbec nebavilo ale celkom sa im páčili prstové farby - len toho neporiadku po nich. Radi si skladali kocky (obrázkové, ktoré treba správne otočiť a priložiť) a dlho ich bavilo Krtkove Loto - hľadanie rovnakých obrázkov. Potom sme prešli na pexeso. Popri tom samozrejme vkladačky a stavanie veže z pohárikov 😉
lenatali
19. okt 2015
Perfektné sú knižky s puzzle. Možeme si prečítať rozprávku a zárovň si poskladať k príbehu obrázky. Pekné nájdete na www.egmont.cz
barca1205
20. okt 2015
Puzzlove knizky milovali aj moje deti. Mali sme Cervenu ciapocku, Levieho krala a my little ponny 🙂
veronikave
7. jan 2016
U nás v tomto období frčali knižky s okienkami - deti si ich ovárali a za nimi sa niečo skrývalo. Mali sme so zvieratkami a čo sa skrýva v dome v jednotlivých miestnostiach 🙂
moje123
8. jan 2016
lego duplo, vkladačky s roznymi tvarmi, navliekanie korálkov, stavanie veží z kociek, prvé společenské hry - napr. klobúčik hop, človeče nehnevaj sa s Krtkom a obrázkovou kockou,...
ester851
12. jan 2016
Moje deti začalo baviť kreslenie, ke´df sme im kúpili veľkú tabuľu s fixami. A veĺmi ich bavia knihy s aktivitami - kde hľadajú správnu cestu niekam, niečo dokresĺujú, dolepujú a pod. Dobrý výber majú na http://www.egmont.cz/kategorie/omalovanky/ 🙂
Strana
z2
PredošláStrana
z2
Ďalšia