Puzzle, skladačky a logické hračky pre 2 ročné deti

violetka1
8. jan 2009

Ahojte maminy, rada by som vedela vase skusenosti s hranim sa vasich deticiek s podobne zalozenymi hrackami, (cize na rozvoj ). Ake typy mate doma, co sa u vas osvedcilo a ake sikovne su vase deti s nimi?
Mam dcerku - 25 mes. a taketo hracky velmi lubi. Okrem takychto typov mame doma Little People od Fisheru a Lego Duplo, nejake sportove a hudobne hracky, plastelinu, kresliace pomocky, atd.
Puzzle a rozne skladacky momentalne u nas ficia..Sklada sama bez pomoci puzzle urcene pre deti 3 rokov a vyssie a nas to samozrejme tesi.
Napiste ako podnecujete vase deticky, ake spolocne hry a hracky na inspiraciu nam ostatnym.

puzz123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinka789
15. okt 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

Kreslenie mojich chlapcov vôbec nebavilo ale celkom sa im páčili prstové farby - len toho neporiadku po nich. Radi si skladali kocky (obrázkové, ktoré treba správne otočiť a priložiť) a dlho ich bavilo Krtkove Loto - hľadanie rovnakých obrázkov. Potom sme prešli na pexeso. Popri tom samozrejme vkladačky a stavanie veže z pohárikov 😉

lenatali
19. okt 2015
Používateľ lenatali je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenatali.

Perfektné sú knižky s puzzle. Možeme si prečítať rozprávku a zárovň si poskladať k príbehu obrázky. Pekné nájdete na www.egmont.cz

barca1205
20. okt 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Puzzlove knizky milovali aj moje deti. Mali sme Cervenu ciapocku, Levieho krala a my little ponny 🙂

veronikave
7. jan 2016
Používateľ veronikave je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikave.

U nás v tomto období frčali knižky s okienkami - deti si ich ovárali a za nimi sa niečo skrývalo. Mali sme so zvieratkami a čo sa skrýva v dome v jednotlivých miestnostiach 🙂

moje123
8. jan 2016
Používateľ moje123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moje123.

lego duplo, vkladačky s roznymi tvarmi, navliekanie korálkov, stavanie veží z kociek, prvé společenské hry - napr. klobúčik hop, človeče nehnevaj sa s Krtkom a obrázkovou kockou,...

ester851
12. jan 2016
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

Moje deti začalo baviť kreslenie, ke´df sme im kúpili veľkú tabuľu s fixami. A veĺmi ich bavia knihy s aktivitami - kde hľadajú správnu cestu niekam, niečo dokresĺujú, dolepujú a pod. Dobrý výber majú na http://www.egmont.cz/kategorie/omalovanky/ 🙂