Reborn babika

nelly00707
6. nov 2011

Dobry den 🙂 zalozila som tuto diskusiu aby sme sa podelili a svoje skusenosti s reborn babikami mate ju niekto ak ano tak piste 😀 tesim sa na Vas, NIKA

nelly00707
autor
22. feb 2012

@vendullka no to teda hej u nas v meste som stretla moju kamosku a ta my vysvetlila co je to reborn babika bo som pozrela do kocika a tam babo pitam sa jej ze ci je jej a ona ze hej tak sme zasli na terasu jednej kaviarni a tak sme pobudli dobre 4 hodiny predsa 6 rokov sme sa nevideli a to babo sa ani nepohlo bolo my blbe sa jej spitat ci jej aspon zije ale nakoniec som sa jej to spitala a ona na to ze nezije bo je to babika v tej chvili som skoro odpadla bola na nerozoznanie jemna krehka a krasna 🙂

nelly00707
autor
22. feb 2012

@ined77 ja mam na 100% percent potvdene ze nemozem mat a tak som dufala a tale dufam ze budem aspon trosku spokojnejsia

nelly00707
autor
22. feb 2012

@vendullka aj ta babika od vas je pekna musim sa ist tam pozriet na tu stranku ked budem mat cas dakujem za radu 😉

lucinocka
22. feb 2012

aj na ebai ich maju🙂
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trk...

ja som ju obzerala po potrate, ale pravdupovediac, neviem ci by mi pomohla, kupila som si steniatko a aj na to som sa nezdravo naviazala 😖

ined77
22. feb 2012

@nelly00707 ...to je mi velice líto,opravdu ☹ , musí to být moc těžké vyrovnat se s takovou zprávou.
nicméně to určitě ještě nevzdávej 😵 , i zázraky se dějí a moc bych ti přála aby jsi jeden z nich zažila zrovna ty 😵!
a co se týče té panenky...pokud to cítíš takhle, tak si ji určitě pořiď , prodat ji pak můžeš vždy, kdyby se ti zdálo, že je vše horší 😔 .

anjelicek26
22. feb 2012

Maju ich a su nadherne, ja som rozmyslala kupit malej, ale proste - su prilis zive, neviem, co by ludia povedali, keby z kocika vytiahne taketo mimi a napriklad jej padne na zem 😖 Toto je UZASNE realisticke

http://www.ebay.co.uk/itm/DOLLS2BABIES-Reborn-n...

bambi2
22. feb 2012

@anjelicek26 aj ta cena je uuuuuuuuzasna 😉

cellesta
22. feb 2012

@nelly00707 tiez som babikovska a veru by som si hned kupila nejaku z tychto babatiek 😀 aku mas diagnozu, ze nemozes mat deti? napis do ip nemusis sem

anjelicek26
22. feb 2012

@bambi2 - ano ano z ceny by ma trafilo, ale je maximalne realisticka... ale videla som take uz od cca. 100€, to by pre dieta ako hracka stacilo - osobne by som ani viac za babiku na HRANIE nikdy nedala.

kikatko
22. feb 2012

tak my ju mame- dokonca černoška. ale je to iba hračka pre malú- nie je to moc super verzia, taká basic ale aj tak pôsobí realisticky. a pár krát sa nám stalo že mala ju vláčila a ludia zdesene vykríkli :D alebo len ttak bola hodená v kočiary a dostala som sprda že čo som za matku. až ked som vysvetlila , že je to len bábika, bol klud

cellesta
22. feb 2012

@kikatko 😀

hod fotku

kikatko
22. feb 2012

@cellesta tak ju pozriem kde je a cvaknem

nelly00707
autor
22. feb 2012

jej ako sa nas tu zbiera uz som ani newerila bo dlho my sem neprisiel nikto 😀

nelly00707
autor
22. feb 2012

@kikatko to muselo byt vysvetlovania heh nechcela by som to zazit ☹ a este tu u nas na dedine ked kazdy vie vsetko o kazdom

nelly00707
autor
22. feb 2012

@kikatko a nevyzera ako mrtvolka lebo niektory to odcudzuju ze je to ako mrtve dietatko este som to v skutocnosti nevidela len cez video na youtube a vam ju robil niekto zo slovenska? ja poznam super rebornistku Petru Pevnu

nelly00707
autor
22. feb 2012

@anjelicek26 ano daju sa zohnat s pod ruky lacnejsie za original a za prvy kus zaplatite vela 😕

bambi2
22. feb 2012

@nelly00707 inak to napadlo aj mna. ja by som to uz len preto nechcela, lebo mi to pride ako anjelik... neviem, nedokazala by som to mat doma..

nelly00707
autor
22. feb 2012

@bambi2 ved toho sa bojim velmi aj ja ze to bude take a ze sa toho az zlaknem lebo vsetko ma take iste ako ozajstne 😀 ale viem ze to je aj krasne

poisonblu
22. feb 2012

ja by som si takuto babiku nekupila...zda sa mi to zvratene, ze to vyzera ako zive dieta...si spomente, ako to dopadlo s tou reborn babikou v panelaku...

nelly00707
autor
22. feb 2012

uz vyrabaju aj opicky aj tie su zlate ale napriklad vyrabaju aj tie zombie babiky reborn a tie by som urcite nechcela

bambi2
22. feb 2012

@nelly00707 ja byt na tvojom mieste, ja by som si radsej adoptovala. nemusis sa nicoho bat. praveze by som sa tesila, ze das nejakemu dietatu to co mu najviac chyba... 🙂

nelly00707
autor
22. feb 2012

@poisonblu newiem nepozeram panelak viem len z vasich prispevkov howori sa 100 ludi 100 chuti kazdy sme iny 🙂

kikatko
22. feb 2012

@nelly00707 ja som riadna huba, neboj- najprv som sa smiala a potom ved to je len bábika- ak neverite , kludne si ju chyte. mala si vidiet tie akože mladé babky- 50 plus ako zdrhali. ale najviac sa mi páčila dvojica mladých- párik asi tak okolo 18 rokov. stretli sme sa vo výtahu, polka bábiky trčala s kočiara, ja som mala dcerka na rukách aby zmačkala gombík. zrazu počujem- zlatko ja sa bojím, ten slečne vypadáva dieta s kočíka 😝 ja- len klud, živé mam na rukách a babike sa nič nestane. ja a tiež bývame v časti mesta, ktorá je skor dedina a tiež to pozeranie do hrncov poznám. ja som slobodná mamča a raz niekto skusil troška niečo naznačit a to si mala vidiet- doteraz sa mi polka dediny vyhýba. prosto si netreba dať skákat po hlave. ešte aj moja 85 ročná babka poslala zvedavé susedky do prdele 😀 😀 malá ta baika strašne dlho držala ale teraz mame mániu šmolkov

nelly00707
autor
22. feb 2012

@bambi2 aj nad tym some uvazovali len sa adopcii bojim mam voci nej nejaky respekt proste newiem o biologicky rodicoch nic ake bude mat to dieta geny bojime sa toho ze napriklad dieta budem chovat dam mu vsetku svoju lasku a ked sa dozvie ze je nieje nase ale adoptovane tak nas opusti a to by som neprezila urcite

zitaje
22. feb 2012

@nelly00707 a ty si co myslis o tej tvojej znamej, ktora - dospela zena - vozila v kociku BABIKU?! Mne osobne to nepride v poriadku. Nechcem sa ta dotknut, naozaj, ale neviem, ci je toto dobry sposob, ako sa vyrovnat s nemoznostou mat deti.
Chapem, ze mne sa lahko hovori, kedze deti mam, ale aj tak - ja by som sa priklanala k hladaniu inej moznosti, nez naviazat sa na hracku... ved plysaka by si v kociku nevozila. A predpokladam ze ani obycajnu babiku, nie?

nelly00707
autor
22. feb 2012

@kikatko fiha tak to zvladnut klobuk dole 😀 ja zase nemam pevne nervy nemam rada klebety a staranie sa robim v potravinach a ked sa tam tieto nase babky zacnu rozpravat no koniec a jedna nad druhu 😀

kikatko
22. feb 2012

@nelly00707 je to černoško a vyzerá super, musím ho najst a hodim foto. a k nám sa dostala náhov- chcela som pre dcerku černošku babiku a niekto mi poradil že ak nezoženiem,nech malej pozriem reborn. tak som hladala a našla jednu- ale nie je to skutočný reborn- nie je tak moc prepracovaná. a ja som ju kupila cez amazon alebo ebay astála okolo 50 dolárov a pošta

zitaje
22. feb 2012

@nelly00707 ak sa tohto bojis, to je podla mna lahka pomoc - staci nezatajovat dietatu, ze je adoptovane 😉

nelly00707
autor
22. feb 2012

@zitaje no podla mna je chora a to urcite by som nespravila zijem v realite nie v snoch

kikatko
22. feb 2012

@nelly00707 tak to ta obdivujem, ja by som to strielala rad radom