Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Reklamovali ste rozpadávajúce sa Lego kocky?

ewana73
3. jan 2015

Prosim vas,idem sa opytat aj tu.. ti, ktori mate doma Lego kocky (original Lego) tu zakladnu sadu 650 dielikovu , tie kocky vam drzia dobre pohromade? my sme synovi kupili na vianoce ale je to hrozna kvalita, kocky sa normalne rozpadavaju v ruke, konikovi,ktoreho sme poskladali podla navodu z krabice odpadli v sekunde vsetky styri nohy naraz, tie kocky nedrzia dobre pohromade, akoby tie dobky boli prilis kratke a "uzke" alebo co .. reklamovali ste taketo nieco ? vsetky lego stavebnice,ktore mame doma su tak pevne,ze niektore syn nevie ani rozpojit ale toto ...

zita19
3. jan 2015

@ewana73 samozrejme reklamuj. Lego ma drzat pokope a ked nedrzi nie je kvalitne. V zianom pripade sa nedaj odbyt. Mozno predajca bez hanby predava fejk z Ciny, tak nech za tu cenu laskavo zozenie original Lego. Keby nie, normalne sa obrat na vyrobcu, naprilkad tu: http://service.lego.com/cs-cz/contactus nech spravi s predajcom poriadok. Urcite to radi spravia, lebo im ide o dobre meno znacky.

niki101988
3. jan 2015

@ewana73 jednoznačne reklamuj, lego nie je niečo čo stojí 10-15E takže ja sama by som bola už v obchode. Samozrejme ak máš originál lego a nie nejakú napodobeninu

titkovamiriam
3. jan 2015

a je to original? 650 dielikov? hod link ako vyzera krabica.Sa mi nezda žeby lego malo taky nepodarok 😠

stellamaris
3. jan 2015

@zita19 snad ma original lego.Lebo original kocky vydrzia teda vela,dokonca aj vypranie v pracke. 😉

ewana73
autor
5. jan 2015

Jasne baby original Lego z Dracika kupne. Ja som to uz bola reklamovat len predavacka na mna pozerala ako na blazna,samozrejme si neodpustila poznamku,ze tak toto tu este nebol nikto nebol reklamovat 😠 ... nazorne som jej vsetko ukazala ako sa kozky doslova rozpadnu v ruke.. tak napisala reklamaciu (a to ma este poslala vedla do obchodu si nakupit,lebo ona potrebuje prepocitat,ci som doniesla vsetkych 650 dielikov 😀 ) no a mam cakat zakonnu lehotu .. ja som chcela vediet,ci nema niekto rovnaky problem lebo vsetko Lego,ktore mame doma tak to mame skor problem niektore rozpojit a toto je uplne nanic..

jasminet
5. jan 2015

@ewana73 to bolo v krabici v tvare kocky? ja som postavila slona a stale mu odpadava chobot + chybalo tam vnutro jedneho kolieska na auto. to dostal od svokrovcov, tiez original lego, ale neviem kde to kupovali

mirka49
5. jan 2015

@ewana73 daj sem foto....mi mame lego dokopy co maju decka duplo je toho velmi vela aj za 400e-samozrejme nekupovala som to naraz ale postupne rokmi a drzia vsetky....nezda s ami ze origos lego nedrzi....neznamena ze to ma tvar lega ze to aj origos je

gabikkas
5. jan 2015

@ewana73 aj my ich mame, presne tie male kocky tu istu sadu a drzia dobre, ziandy problem 🙂 kupovala som ich v kauflande, mali na ne akciu....

mirka49
5. jan 2015

tak asi kon ci co sa stavat neda....myslim si ze to niesu hracky pre male deti.A čr veacsinou auticka a nie kone....vsak to je jasne ze to drzat nebude

jasminet
5. jan 2015

@mirka49 tak ked je nieco v navode, ze sa to postavit da, tak sa to postavit musi dat. a ked je tam od 4 rokov, tak je to pre deti od 4 rokov 😉

ewana73
autor
5. jan 2015

@mirka49 no tak tomu celkom nerozumiem co ma s tym vek spolocne ??a,ze vacsinou auticka?a to je tam niekde napisane,ze stavat treba len auticka?vsak zakladna sada je predsa zakladna sada aby si mohla poskladat cokolvek..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli