Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Robotické hračky

anda123
1. okt 2012

Ahojte maminky. Mate skusenosti s robotickymi hrackami? Doteraz sme nic take nemali. Ale v skolke mame novu roboticku hracku bee-bot a dieta je z nej unesene. Ma 5 rokov a tuzi po takej na narodeniny. Je mi to zvlastne, pretoze doteraz sme ficali len na knihach, vymalovankach, a kadejakych zrucnych hrach. Ziadny PC. Len ta cena je strasne vysoka. Poznate to alebo mate doma niekto nieco podobne prip. take iste? Oplati sa to? Dakujem velmi za vase narozory.
http://www.skolam.sk/sk/1/1/bee-bot-itsbotbb

sisaha
1. okt 2012

@anda123 ak dieta hracka zaujima a ako som si precitala, ze pomaha rozvijat zrucnosti, logiku a pod, tak ja som za taketo hracky. Cena nie je az taka horibilna. Ak vyzbierate po rodine a kazdy prispeje, tak sa to da zvladnut 😉

mita9
1. okt 2012

len pozor na to, aby ked to bude mat doma aby ho to hned neomrzelo a nezostalo to na policke 🙂

anda123
autor
1. okt 2012

Mala na stastie, ked ju nieco chyti, tak sa tomu venuje. Len naozaj je to hra s ktorou sa nehra kazdy den. Stale mi o tom basni, ze aj ona by si velmi take zelala. Ano rozvija to kadeco....len ta cena je este bez podloziek. Kde myslim staci kupit tu priesvitnu a da sa dorobit mama aku clovek len chce.

renab
1. okt 2012

@anda123 skús si pozrieť toto (výborný link - dala naň tip ani3012) https://www.youtube.com/watch?v=57lj2galvOU
a potom sa rozhodni.

anda123
autor
1. okt 2012

@renab Dakujem pozriem si link 🙂 Ved to , ze ja sama som za rozumne hracky. Ani nic podobne doma nic nemame. Ficime na kadejakych motorickych hrackach, drevenych, puzzle, montessori,.....Preto sa radsej pytam o skusenosti inych rodicov. Ale myslim, ze prave preto decka lakaju aj taketo ine hracky, ako doma maju.

renab
1. okt 2012

@anda123 veď práve o tom to je, že nie všetky hračky, čo si myslíme, že sú rozumné, aj rozumné sú. väčšina týchto hračiek je len zbytočné vyťahovanie peňazí z vreciek rodičov. 😒 ten link je možno od veci, ale človek sa aspoň zamyslí.

anda123
autor
2. okt 2012

Pozrela som si ten link. Toto nam fakt nehrozi. Ja aj ked ideme s deckami do dracika odidem odtial bez jedinej hracky a bez akychkolvek hysakov. Asi mam stastie, ze som tak deti naucila a podla toho co som videla si to aj viac vazim. Ta roboticka vcela ani nie je komercna hracka. Je to dostat kupit ojedinele a ani som nenasla nejaku obdobu. Preto ma to zaujalo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli