Rozprávajúci medveď. Kde by som ho mohla zohnať?

ankan
7. nov 2009

Viete mi niekto poradiť kde by som mohla zohnať rozprávajúceho medveďa. Dcérka nechce nič iné iba menovanú hračku a nič nemôžem zohnať. Našla som len Medveďa čo číta rozprávky a to nechce. Ďakujem.

bambusko
7. nov 2009

a este tento s moznostou nahravania

http://cgi.ebay.co.uk/SWEET-TALKING-MICROWAVE-W...

ankan
autor
7. nov 2009

radšej v slovenčine nech tomu rozumie. Ale aj tak ďakujem.

ankan
autor
8. nov 2009

jonatanka to je ten čo ho dcéra nechce.

tatolu
8. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6909129
toho jedného plyšového som neviem prečo priložila 😀

jonatanka
8. nov 2009

ankam, no to potom uz netusim ale v Tescu maju teraz kvantu hraciek, mozno tam bude aj medvedik po akom tvoja mala tuzi, skus ju tam zobrat, nech vidi a ked sa jej zapaci mozes potom ist kupit 😉

ankan
autor
8. nov 2009

jonatanka malo by to byť prekvapenie. Ešte síce moc nechápe že darčeky nosí Ježiško ale nechcem jej od malička kaziť čaro Vianoc tým, že si vyberie niečo čo jej kúpim. tatolu Ďakujem. No som zatiaľ veľmi sklamaná, že na Slovensku sa nedá kúpiť taká "obyčajná" hračka. Bábiku čo plače, smeje sa, rozpráva mama a tata už má a stále si pýta toho medvedíka. Neviem či ho niekde videla alebo je to len jej fantázia, no chcela by som jej splniť aspoň jedno želanie pokiaľ sa dá.

ukmima
8. nov 2009

Neda sa splnit detom vsetko...my sme videli len toho, co cita rozpravky...pokus sa jej vysvetlit, ze Jeziskovi sa asi nepodari doniest takeho medvedika, ale urcite ti donesie nieco pekne..A v care Vianoc, ked uvidi kopu darcekov, urcite zabudne na rozpravajuceho medvedika,. Nas maly chcel vlani strasne lego policajnu stanicu, ako napotvoru, bola vsade vypredana...proste nikde nic. Nakoniec sme mu kupili lietadlo lego..a pod stromcekom si ani nespomenul, ze chcel len stanicu.
Uz teraz vysvetlujem Tomkovi, ze Jezisko musi doniest vsetkym detom darcek...
A co by ostalo Martinkovi/to je jeho kamarat/, keby jezisko doniesol jemu vela darcekov, Martinko by bol smutny..
Su to deti, ale rozumcek uz maju...
Rozpisala som sa, tak v skratke, ak nezozenies rozpravajuceho medvedika, pomalicky ju priprav na nieco, co urcite dostane...uvidis, potesi aj aj tomu...
A po Vianociach si tie hracky ani nevsimnu... 😒
Pekny den

ankan
autor
8. nov 2009

asi neuveríte, ale moja dcéra sa hrá aj s hračkami čo mala od narodenia(hrkálku v tvare macka, spájacie krúžky- tie mala na prerezávanie zúbkov a iné). Keď som jej nejaké odložila o dva dni si ich s plačom pýtala späť. neodolal som a vrátila jej ich. Sú predsa dôležitejšie veci ako trápiť ju pre hračky. Preto by som jej chcela zohnať práve takú hračku akú si želá. Tvoj synček chce veľa darčekov ona iba túto jednu a pýta si ju už asi dva mesiace. Kedže sa blížia Vianoce a nič sa nám nepodarilo zohnať poprosila som o pomoc.

jonatanka
8. nov 2009

ankan ja som to myslela tak, ze pojdete na nakup a nenapadne sa prejdete okolo hraciek, mozno tam bude aj ten macik, ktoreho tak velmi chce, a ty jej potom vysvetlis, ze to musi nakreslit Jeziskovi a ked bude dobra a poslusna slecna, tak si ho urcite najde pod stromcekom 😉 , ine ma nic nenapada

ukmima
8. nov 2009

V UK sme zili, tam je super vyber..ale ty nechces anglickeho medvedika...v tom by som ti pomohla, vedeli by sme ti ho dat kupit.
Ale tu?drzim ti palce,aby sa ti to podarilo, moj syn ma 5 rokov a uz ho oblbuju reklamy..to caka aj Vas.
Pozerala som cez google, ale nachadz len toho jedneho, co mala nechce...

jonatanka
8. nov 2009

zle som to okopcila,ale dole v ponuke hraciek,je tiez nejaky macko -panda co vydava zvuky

jonatanka
8. nov 2009

www.mimibazar.sk/foto.php?id=5137331 ale tento je iba svietiaci

jonatanka
8. nov 2009

ankan ja ti hladam macika a uz som na mimibazare odpovedala na tri inzeraty, no idem si dat radsej kavu, nech draheho netrafi ked vstane 😀

ukmima
8. nov 2009

jonatanka-si moja krvna skupina, aj ja hladam, a popritom som uz objednala jedno lego a uvazujem aj nad nocnikom od f.p.

jonatanka
8. nov 2009

ukmima ja som uplny maniak co sa nakupov tyka 😀

erikasadek
8. nov 2009

http://www.pixmania.com/fr/fr/563416/art/playsk...

ankan , my uz mame tohto 3 roky,n je to uzasna hracka, ked vysla na trh bola to boba, pretoze , pekne rozprava rozpravky ale zaroven, ma aj fukciu kde spieva alebo s ahraje s dietatom , interaktivne, , celkovo ako zivy, ako rozprava, otvara oci, uzsta, nos kruti, ruky, proste detsky sen. otazka je ci existuje v nasom jazyku..
ale skus cez e bay.. 😉 ,odporucam, uzasna hracka;. 😉

erikasadek
8. nov 2009

skoda ze nemam vidoe, ako rozprava, jedine ze by som ho zapla a nahrala ti video.. aby si videla, ak by si mala zaujem.. 😉

ukmima
8. nov 2009

ty mas dvojicky?Esteze parik... 😀
maniak som aj ja, len musime teraz setrit, riesime byvanie, mm rozbil auto...prichadzaju Vianoce..Na poste mam Ikar za 45€, sa tesim, zajtra vyberiem...

jonatanka
8. nov 2009

no my mame nastastie byvanie zabezpecene, auto sa tiez stale kazi ale kaslat na to, ja sa snazim setrit odkedy som porodila, a este som neusetrila ani floka,neviem kde je chyba 😖

ukmima
8. nov 2009

no chyba je v nas.. 😀 😀
erikasadek- idem aj ja hladat, ci je aj v slovencine, pekny macko...
My byvanie riesime, bud vyplatime surodencov, alebo kupim nieco a prerobime alebo stavat...
Auto mame pomerne nove, len hlupej srnke bolo treba vysvetlit, ze sa nema prechadzat cez cestu 😠
A my nevieme usetrit...materska sa mina na seky...a pod..a mm vyplata na nakup, nafta, oblecenie....

jonatanka
8. nov 2009

no vo mne isto, ja co vidim to kupim, nerozmyslam, necakam, chybami disciplina

tatolu
8. nov 2009

Ankan a neskúšala si zbehnúť do Viedne alebo Maďarska? Možno by tam mali nejakého macíka ako malá chce 😉

No ja mám asi nenáročné deti 😉 Lukymu stačí klasické kladivo a klince 😅 ...

erikasadek
8. nov 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/JoshoveNa...

ankan ja som Ti kratko nahrala nasho prepac drobec spi tak bol na tichsom rezim e a rychlo spravene, ale aby si viodela, co , dokaze aspontrocha, ono ide skoro pol hodinu.. 😉

tatolu
8. nov 2009

Jéj Erika Joshovi všetko najlepšie 😉

ukmima
8. nov 2009

erika- to je paradne, posurfuj a najdi nam to v Slovencine 😉

erikasadek
8. nov 2009

dakujem.. no to video , tam voslo do albumu nahodou picassa zariadila.. 😀
ale dakujem..

moje nervy strasne pisem prepacte mi.. videla, a nie viodela;. 😀