Rozprávajúci medveď. Kde by som ho mohla zohnať?

ankan
7. nov 2009

Viete mi niekto poradiť kde by som mohla zohnať rozprávajúceho medveďa. Dcérka nechce nič iné iba menovanú hračku a nič nemôžem zohnať. Našla som len Medveďa čo číta rozprávky a to nechce. Ďakujem.

lyongirl
8. nov 2009

Anka na Slovensku je úbohý výber hračiek, neviem, či také niečo zoženieš, Paťulka je moc náročná 😀 . Viem, že to len jedna vec, ktorú si želá, ale asi je nezohnateľná... ☹
Nás to ešte len čaká, už sme s R rozoberali, čo kúpime..., ak sa spýtam Alexa čo chce, tak povie neviem 😒

erikasadek
8. nov 2009

ukmima, clovece , to chces od mna vela.. ale skusim.. 😉

erikasadek
8. nov 2009

no sklamem , dala som nevyhodilo mi nic.. ☹

ankan
autor
8. nov 2009

baby ste perfektné že sa mi snažíte pomôcť. D. máš pravdu a Paťku poznáš, je až moc živá a hocičo ju nezaujme na dlhšie ale tie hračky si nedá. Závidím ti že si Riško nevie rozkázať čo chce, niečo mu vyberiete a má prekvapko, ale Zuzana zháňa všade kde sa dá aby krstniatko malo radosť. Erika je to super len škoda, že nie na Slovensku.

erikasadek
8. nov 2009

anka no aspon sme ti dali prehlad , co je na trhu ked uz nic skoda.. zelala by som aj tvojim takuto hracku.. 😉

dzio2
8. nov 2009

erikasadek krasna hracka aj ja chcem 🙂

ankan
autor
9. nov 2009

Baby ešte raz ďakujem za pomoc. Asi ju skúsim prehovoriť na toho macka čo číta, alebo pôjdeme do hračkárstva a uvidíme či si niečo vyberie, ako mi radila jonatanka. Hoci písala o Tescu tej kvalite moc neverím.

dzio2
9. nov 2009

skus dracik

jonatanka
9. nov 2009

ankam Tesco, Dracik vsade je teraz kvantum hraciek, staci hladat a mozno najdete toho vysnivaneho macika, budem drzat palce

petrark
9. nov 2009

ankam tak jej skús kúpiť toho rozprávajúceho psíka od fisher price, nie je to síce medved ale možno ju to zaujme,naše dievčatá ho majú radi, spieva pesničky , sem tam povie nejakú vetu a ako vravím naše ho milujú, skús s ňou pozrieť snád sa jej zapáči, alebo pozri ešte v alltoyse či nemajú medvedov

alusha
9. nov 2009

aj nas maly zboznuje toho psika od fisher price, stale ho nosi so sebou a stiska 😀

maruschka
9. nov 2009

naša má tiež toho rozprávajúceho-spievajúceho psíka a hrá sa s ním iba občas..nejako ju to nenadchlo..Hádam ju to ešte chytí, alebo ho predám a vybavené.. 😉

ankan
autor
9. nov 2009

toho psíka má od minulých Vianoc(kúpila jej ho moja mamina) a už z neho všetko vie stačí keď začne malá sa pridá a doslovne ho cituje.

petrark
10. nov 2009

no presne tento nahrávajúci ma teraz napadol aj my sme ho mali a pred 5 rokmi som v bille kúpila medveda zo zabudovaním rádiom

ankan
autor
10. nov 2009

Ďakujem no prvý odkaz je len v ČR a ostatné musím zistiť či posielajú aj na SK. A ako je to v prípade reklamácie. Lebo hovoriacemu psíkovi prestal hrať z ničoho nič nos a reklamácia trvala 29 dní.

jonatanka
10. nov 2009

ankam posielaju ale postovne je cca 10 eur, to sa velmi neoplati

tatolu
11. nov 2009

Ankan, čakala som na nový leták z Metra.
Je tam Medvedík z TV, výrobca Alltoys - píše sa pod ním *uzdrav medvedíka *počúvaj ako mu bije srdiečko -buch-buch... *pri utretí nošteka sa červená *keď odstrániš medvdíkovi náplasť, začne plakať - súčasťou sú aj baterky a je vhodný pre deti od 3 rokov.
Aj s DPH stojí 29,74 Eur.
Foto mrkni môj album 😉 Lepšie sa mi nepodarilo z letáka odfotiť

tatolu
11. nov 2009

Ankan, ak budeš mať záujem, daj vedieť aj do IP. V piatok by som tam chcela zbehnúť, lebo majú aj detský vysávač aj mikrovlnku za asi 180 Sk.
Pezinok je mimo hlavnej cesty do BA, ale možno by ho niekde bližie spolužiak doviezol. Mám totiž v piatok aj školu a budú tam aj chalani z BA

ankan
autor
12. nov 2009

máš IP.

anitka56
23. júl 2013

Ahojky kočky ja mám čisto noví medvedík môj malí hral sním asi mesiac a je v krabici na skeini kto má záujem predávam za 20 eur už s poštovním prajem príjemní den a je slovenskí hovoriaci psík Fischer price kúpené za 79,90

luculiatko
12. dec 2013

@anitka56 foto nepridate

monnell
30. nov 2014

Maminky prosim vas o radu, kupili sme malej toho rozprávkového medvedíka a rozprava len cesky ale je pisane ze aj slovensky, nevieme zistit ako prepnut jazyk. Ďakujem

janett310
10. júl 2015

VRATENIE CAST PENAZI PRI NAKUPE CEZ INTERNET A BONUS PO ZAREGISTROVANI 2€.

Pisem ohladne refundo prace 🙂 Je mozne si v nom zarobit 2 sposobmi:
1. cez % co vam vratia nakupov, ale to je blbost!!! to neodporucam, cez to sa daju zarobit akurat tak haliere.....
2. ja zarabam LEN cez odporucania tejto stranky inym (tato moznost nie je pisana hned v uvode tej stranky ale preklikate sa tam)za kazde odporucanie niekomu mate dalsie 4.20 € (0.20,- hned, 4,- az ked nieco dotycny nakupy, cize tieto 4,- ja neriesim a zarabam len tymi 0.20,- za kazdeho ). Uz len za registraciu ziskavate 2 €. Registracia je zdarma, ak chcete tak si zbierate peniazky, ak nie tak na to kaslete, nicomu sa nezavazujete 🙂 mne uz poslali 200 € na ucet takze overene 🙂
Nech sa paci, tu je link: https://www.refundo.sk/?ref=50130

worker_falcon
10. júl 2015

@janett310 už si konečne skončila za*ierať fórum svojim svinstvom? Napíš iba jedno - koľkých ľudí treba zohnať, aby človeka vyplatili. Aká je hranica pre payment. Napoviem - je to 4€ za ľudí získaných na odporúčanie. Teda každý musí získať 20 ľudí, aby vôbec bol vyplatený.

"Aká je minimálna suma pre výplatu?
Minimum pre výplatu je 1 € v prípade cashback za nákupy a 4 € v prípade bonusov (vstupný bonus, bonus za odporúčanie atď.). Peniaze sa vyplácajú prevodom na bankový účet.

Koľko je a ako získate vstupný bonus?
Vstupný bonus vo výške 2 € získate automaticky ihneď po registrácii. Tento bonus bude schválený ihneď po prvom nákupe u jedného z našich partnerských e-shopov. Ale pozor! Ak do 3 mesiacov u nikoho z našich partnerov nenakúpite, tak vám bohužiaľ tento bonus vôbec neschválime. Nákup nie je obmedzený žiadnou minimálnou sumou."