Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

S akými predmetmi v domácnosti sa vaše deti najlepšie zahrajú?

veroni87
21. nov 2012

Moj ma 7 mesiacov a momentálne vyhráva umelohmotná fľaša :D

piacere
21. nov 2012

Všetko okrem hračiek 😉 (káble, fľaše, servítky, letáky, štipce, toaletný, lyžice, varechy, hrnce, vlna na pletenie... 😉 😀 )

ludka140281
21. nov 2012

letaky,papieriky čo mam ako odkazy na chladničke,alebo čo mam na pečenie v škatulke:vanilínovy cukor,kypriaci prašok.....dokolečka to vybera a zaklada do škatulky...flaše plastove,štipce..teda suhlasím s piasere 🙂

lea641981
21. nov 2012

moja sa hrava so sialockou plastovou farebnou co ma syn na cajik a najviac ju zaujima kosik ked ju prebalujem kde mame v zelenom kosiku kremy a podobne ale dovolim samozrejme vyhadzat do pusy nieee 🙂 ma rada ked to povyhadzuje 🙂 🙂 🙂 inac pacia sa jej synove zosity v obale rada ich pochyta a sustia a maju pekne obrazky a zasteru ma rada v ktorej varim vyzleciem a pochyta je tam 🙂 obrazok snehuliaci vianocna alebo prevesim a rada obkuka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meryr
21. nov 2012

ovladac, baterky, vyberame,vkladame..

rora
21. nov 2012

na chodbe s topankami, na wcku s toaletnym papierom, v obyvacke ovladace a vsetky mozne tlacitka na elektronike, sufliky v komodach kde mame ponozky a podobne veci, v kuchyni mi vytahuje hrnce,zo spajze rozne balenia - cajov,keksov,sackove polievky a pod., plastove flasky, rada si kotula jablcka a podobne ovocie 😀

kikatko
21. nov 2012

u nás je to kocúr a mašle

snopkulka
21. nov 2012

lyžičky, lyžičky, lyžičky a magnetky na chladničke 🙂

dvealenky
21. nov 2012

s mojou kozmetikou-nednoznacne vyhrava maskara🙂 a potom samozrejme mobil,koliky na pradlo a najvacsou trofejou su kluce...hlavne,ze mame hraciek pre celu skolku,aj tak su najzaujimavejsie zakazane veci 🙂

chrumka
21. nov 2012

dialkove ovladanie, je na nom asi nieco magneticke, stale ho pritahuje aj ked mu ho nedovolim 😀 a taktiez samotny televizor, stale ho vypina, zapina, to iste robi s Magiom. A pocitac ani nehovorim. 😀

stanislavao
21. nov 2012

papierove vreckovky - balicky, velka fazula, krabicky od liekov,

lenka_b
21. nov 2012

moj make up, moje topanky a hlavne mobil a najnovsie pocitac 🙂

salma22
21. nov 2012

umelohmotnu flasu mala aj nasa no momentalne chodi do lekarnicky tak musim davat pozor ...a najnovsie zacala otvarat dvere na kazdej skrinke je jedno ake sa jej dostanu pod ruku hlavne ze ich otvori a vyhadze s nej veci, a taky isty osud postihol aj sufliky 😀

klodyka76
21. nov 2012

náš drobec má 8 mesiacov a už dlhodobo boduje plastová fľaška a diaľkový ovládač 😀 .......a samozrejme som zabudla na klávesnicu od počítača. Tú ovláda lepšie ako ja, lebo dokáže na obrazovku nahádzať také tabuľky čo som v živote nevidela.

lucka1987
21. nov 2012

nabijacky na telefon, misky, ceditka, varesky, kamienky v dekoraciach v svietnikoch, moj steper v obyvacke, odsavacka soplikov je dobra zabavka pre neho ... je toho milion asi 😀

euka210
21. nov 2012

aj u nas bola flasa a pred mesiacom srubovanie vrchnaka...ale uz ten boom presiel 🙂
Najlespia hra bola najprv otvaranie a zatvaranie dveri a skriniek a potom vyhadzovanie veci zo suflikov a teraz uz poupratuje aj naspet 🙂
Stipce s kosikom, varecha, misky, lavor

ruzickaruzova
21. nov 2012

mobil, ovládačky, papierové vreckovky, moje hodinky.... toto bolo to naj 🙂

lubka231
21. nov 2012

lyžičky, káble, ovládače, mobil, vypínače na svetlo, záclony, krabice, sáčky, plastové fľaše, len nie hračky. 😀

masinka
21. nov 2012

vytahat vsetky vreckovky z krabice alebo vsetky uteraciky na ritku, to je u nas najvacsia zabava 😀 telefony a ovladacky na Tv ci video, klavesnica od pocitaca.... mame aj stare nefunkcne, ale tie nechce, len tie co funguju, tie decka maju nejaky 6. zmysel ktorym to vycitia..... vyhadzuje topanky z polic, zo skatule papier co je do zberu, hrnce a misky z kredenca..... teraz ma uz 13 mesiacov, tak obcas to uz ide aj opacnym smerom - poupratuje to kam to patri 😀 a velmi rada vesia pradlo - niekedy mi len po jednom podava z kosa a ja vesiam, alebo mi to po kusku nosi z pracky, niekedy sa snazi to uz aj na susiak povesat (a ked sa v kosi minie, tak ja na jednej strane vesiam a ona to mokre na druhej obera a znovu mi ho podava). Rada "trubi" na rolky od papierovych utierok, bubunuje varechou po kadecom a trha na kusky letaky z obchodu....

traktor
21. nov 2012

u nas myslim ani komentar netreba 😀 ..od mala sa sam vie uzasne vyhrat, nikoho nepotrebuje a je jedno s cim sa hra , vsetko co najde vyuzije .,,nemusi to mat ani znacku a ani kopu peniazkov stat..mame kopu dokumentacie , tak len mala ukazka .. 😀

ichbinich
21. nov 2012

Stipce, papierove vreckovky este v baleni. Neskor papierove vreckovky, co su v krabici a daju sa vyberat po jednom... hadajte,a ko to dopadlo... ano, 98 kusov vreckoviek po celej posteli... 😀

Misky, hrnce, varechy a ine kuchynske potreby...

Jeho ponozky, ci uz vyzliekat tie oblecene alebo z jeho skrinky tie zlozene, ovladace, mobily, kluce. Ked som stravila 3 dni stvornozky hladajuc kluce, pozhanala som si stare kluce a spravila mu klucenku. Lebo samozrejme tie hrackarske umelohmotne nechcel... Terza ma zase klucovu maniu, ale uz chce aj odomykat, tak ten jeho zvazok so starymi klucmi si mozem strcit niekam akurat ja, lebo uz ani neviem, odkial tie kluce boli...

Klavesnica, laptop, potom sme mu dokonca dali stare pokazene pristroje na hranie...

Preberat suflik v kuchyni. Jeden som mu dovolila preberat kolko chce, tak sa tym dlho vedel zabavat. Minule mi ide oproti do obyvacky s nozom, tak ma skoro slak trafil, ale uz je dost velky, ze si da veci vysvetlit a pochopi. Ale jedno mi to nebolo...

Ozaj, poznate ten vtip:
Mamaaaa, vies, kolko je pasty v tube?
Neviem zlatko, kolko?
Od umyvadla az po televizor!!!
😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli