Sánky a boby. Neviete kde sa dajú kúpiť?

trpezliva
6. jan 2009

Ahojte, mate nejaky tip kde kupit sane pre 9mesacne babo? a ake mam kupit, bobi ci tie klasicke drevene? nevideli ste nahodou nejake v akcii? 😎 dik.

gucz
6. jan 2009

klasické drevené s drevenou opierkou chrbátika sú najlepšie a tie najdlhšie si kúp, aby Ti tam v pohodičke vliezol fusak. A v akcii teraz bývajú len neviem kde presne, lebo som nepozerala, my máme sánky ešte po mne, len sme to operadlo dokúpili, stálo 349 korún (staré záhadne zmizlo). ak chceš tak kuk do albumu sú tam

zanab
6. jan 2009

Ahojte gucz súhlasím s tebou, aj moje deti majú drevené, my sme ich kupovali v Polsku ale aj tam stáli okolo 1000, teraz ako sú väčšie majú aj boby sane a tie majú po mne to bola volakedy kvalita

lienka55
6. jan 2009

My sme dostali sanky teraz na Vianoce,mali ich aj v Tescu cca2000sk ale svokrovci ich kupovali v sportovom obchode a tam boli vraj lacnejsie.Skus pobehat viacej obchodov.

norik1
6. jan 2009

Trpezliva my sme kupovali v Kike mali super akciu - cely set drevene sanky+opierka+snurka => cca 1000 Sk, vsade inde iba sanky zacinali na 1400 a to este bez opierky a snurky...

Bola to vianocna akcia a ludia to vychytali, tak neviem ale skus tam skocit a opytat sa...

trpezliva
autor
7. jan 2009

dakujem, skusim pozriet v tej kike..ale naposledy som videla same drahe, nad 1500 sk...treba asi fakt dobru akciu vystihnut. najlepsie asi v marci kupovat, vsak? 😝

lencici
7. jan 2009

My sme kupovali v Poľsku za 800aj s operadlom....našli sme aj za 650 ale už sme mali kupene....