Sánky. Ake sa vám osvedčili?

filomena
25. nov 2009

ahojte, rozmyslame, ze malemu (teraz ma 1 rok) kupime pod stromcek sanky. Vaham, ci kupit take co sa daju aj tlacit ako kocik, alebo klasiku s operadlom len na tahanie. Ake sanky sa vam osvedcili?

kikimaruska
25. nov 2009

My máme české Lionky a ohrádku přímo od nich (většina ohrádek vubc nepasovala).

susik77
25. nov 2009

ahojte, my chceme kupit pre 2-rocnu dceru a tiez uvazujeme ze ake kupit a ci sanky al. boby...

filomena
autor
25. nov 2009

kiki dakujem, maly je chutny 🙂 Nevyliezal z tych sanok ? Trosku sa bojim aby sme ho nevytratili 🙂 Aj ked zatial ho urcite budeme len pomaly tahat.
susik mne sa zdaju sanky lepsie ako boby (v boboch sa mi zda, ze drobcovi moze byt zima od zeme a ze bude rukami zhrnat sneh - teda aspon toho nasho by to urcite napadlo ako prve) a na sankach sa s nim mozme potom aj my vozit 🙂 😉

agness02
25. nov 2009

my máme ty samé co kika 😉 i s ohrádkou a jsou super
používali jsme taky fusak a ještě jsem malýho připoutávala kšírkama do kočárku
letos dostane na Vánoce i boby, ale ještě nevím, co bude lepší...
jestli bude vůbec sníh... 😅 ...zatím je jaro 😀

katy1979
26. nov 2009

filomena ja som aj do bobov dala fusak alebo deku. a moj sikovny muz samozrejme maleho zo sanok vykotil.
tento rok kupujeme tiez boby vyssie s opierkou a su sirsie kvoli stabilite. minuly rok sme mali take tie pre mimina na moj vkus nestabilne a dobre akurat na rovny sneh. akonahle je uslapany tak ho valalo zo strany na stranu

kikimaruska
26. nov 2009

filomena: ne ne, malý seděl a koukukal. Ta fotka bez fusaku byla jen na zkoušku, jinak byl též zbalený ve fusaku, a ten přidělaný k ohrádce 😉 . Letos budem opět na saních, ikdyž dostane asi i boby, ale to jen na bobování s někým. To připoutání k saním kšírama do kočárku je dobrý nápad 😉

kutcher
26. nov 2009

Ja malemu koupila spec. boby od 6 mes. do 3 let, jsou moc fajn, uz aby nasnezilo 😉

marketka.27
27. nov 2009

kutcher, jaké?
My zvažujeme KHW, ale malá má teprve tři měsíce a na SIlvestra už chceme jet na hory, takže normální velké sáně s ohrádkou nepřicházejí zatím v úvahu. Do těch KHW by snad prý mohla jít namontovat autosedačka. Nemáte někdo zkušenost?

kutcher
27. nov 2009

Jsou to boby Baby Snowstar, ale tu fotku tam maj otresnou, takze pokud nekdo bude chtit, muzu poslat foto na mail. Libi se mi na nich, ze si muzu stoupnout na tu rozsirenou plosinku v zadu i v podrepu, ale ja budu pouzivat takovou tu lopatu - kluzak, jeji madlo nam jde vzdadu zahaknout a nohy muzu natahnout prave podel ditete na te plosince, takze muzem jezdit spolu a nebudu mu clonit 🙂

marketka.27
27. nov 2009

Kutcher, poslala jsem ti do IP svůj mail, kdybys byla tak hodná a poslala mi tu fotku bobů🙂