Sedačka na bicykel

adusat
2. máj 2014

Ahojte, chceli by sme kupit synovi sedacku na bicykel,ale prednu,no a vsetko co som pozerala je len do 15kil,tak sa chcem spytat ci mate niekto aj do viac kil? Ak ano poprosim znacku,dakujem pekne.. A do zadu sedacku nechceme. dakujem

katusap
2. máj 2014

Ahoj, tie nove sedacky co sa robia - z umelej hmoty su vsetky len do 15 kg. (Ale myslim, ze udrzia viac, videla som v nich aj dost velke deti). Sestra ma tu klasicku verziu - kovova konstrukcia a potiahnute latkou, sice je to menej pohodlne, ale vozi v tom 5 rocnu dceru, co ma 25 kg.

lilitela
2. máj 2014

@adusat iBert

adusat
autor
2. máj 2014

tie klasicke co su som pozerala,tie ale tusim tiez pisu ze su len do 15kg.. tak neviem,ale tiez som videla,ze sa v nich vozia aj vecsie deticky. O iBerte sa dnes bavime uz aj 3 hodiny, je asi naj, len ta cena nas odradza... ale dakujem 🙂

applede
2. máj 2014

my mame klasicku sedacku, kamoska ma tu plastovu....ja v tom osobne nejaky extra rozsiel nevidim...spokojne si sedia v jednej aj v druhej..treba sa len rozhodnut 🙂 🙂 ..ale urcite je to super napad, mala bicyklovanie zboznuje 🙂

lilitela
3. máj 2014

@adusat Ano, cena je nehorazna, tiez sme vahali, porovnavali este s jednou, od rovnakeho dodavatela, niekde od Trencina. Nakoniec bol ten pan ochotny dojst aj so sedackou do BA, namontovali sme, a odskusali. Tak neviem, odkial si.
Manzela ten iBert neobmedzuje ani pri jazdeni, dobre vidi vpred, takmer nemusi bicyklovat nohami od seba, cize ma fajn zaber aj v lese. My sme zvazovali presne toto, kedze manzel sa chcel aj nadalej venovat cyklistike v terene.
Mozno male minus, trosku sa tam v lete vie zapotit ritka, aj ked je tam podsedak, hodilo by sa nejake vetranie.
A dcera ma 100 cm vysku a pomaly uz 17 kg.
Dcera ju zboznuje a strasne sa tesi, takze je asi pohodlna, to povazujem za dolezite. (Nehompalaju nohy a tak)

lilitela
3. máj 2014

@adusat No a my sme ju kupovali minuly rok, ked mala 1,5roka, a dobre sme urobili, lebo fakt ostatne predne su do 15kg a tak nam vyrastla, ze este tento rok ju moze pouzivat, ale potom uz asi nie - takze 2 sezony.

adusat
autor
3. máj 2014

@lilitela my byvame pri Trencine, mozes mi dat kontakt prosim na toho pana? vyskusame.. dakujem pekne

adusat
autor
4. máj 2014

@lilitela super,dakujem..pekny den.