Sedanka na bicykel

michaelaaa37
19. mar 2018

Ahojte mam hroznu dilemu aku sedanku na bicykel....bude to masa prva a maly bude mat teraz rok, neviem ci je lepšia vzadu alebo vpredu poprípade aka značka, viete poradiť?

yanni
19. mar 2018

Velmi neporadim, ale skor asi vpredu ak je este takt maly.
My mame vozik, to je na nezaplatenie. Cez leto/jesen je takmer stale v phoebe. na kupko chodime len tak. je to dvojvozik, mala sedi, este nabalim, co tressa, starsi na vlastnych bicykloch a ide sa.

Ja som si to v bike obchode s tou sedanou vyskusala (ale bola namontovana vzadu), mne sa to zdalo straaasne neprakticke, tazke, "neohrabane" pokym tam dieta priputas, potom nasadnut, pohnut sa atd. A tiez, neviem, ale pre mna nebezpecne. Keby som sa skydala, tak dieta asi neprezije.

jankaga
19. mar 2018

Urcite VPredu, este je maly,

vabejka
19. mar 2018

Ján som malého vozila v zadku od 10mes a uplna pohoda, práveže mi to prišlo lepšie ako v prednú, chrbátik cely podopretá?nefuka do tvare lebo tam máš chrbát ,najprv som mala pocit že možno malo vidí ale práveže vidí všetko obzerá sa kade tade a môže tá šteklia ,môjmu sa veľmi pacilo

vabejka
19. mar 2018

@vabejka v zadu;) vidím že mi klávesnica spravila preklepy tak hádam sa vysomarite

petrofka
19. mar 2018

Je tu už milion takých tem. Hladaj sedacka na bicykel. My sme mali prednu, tu do 15kg. Ja by som ho stále nosila vpredu, ale uz je tazky. Mal k tomu aj take male riadidla 🙂) mali sme qibbel.

majulcek
19. mar 2018

Mozno trosku pomoze vo vybere d Test😊

prevenar
19. mar 2018

@michaelaaa37 my sme mali dve velkosti a vzdy v predu. dieta vidi dopredu viete sa rozpravat. podla mna je to lepsie.