Skákací verzus húpací koník pre ročné dieťa

alex02
31. júl 2013

Ahojte maminky chcela by som sa spýtať či je k prvým narodeninám vhodnejší skákací alebo húpací koník.dakujem vopred za odpovede 🙂

katkas1
31. júl 2013

podla mna hupaci 😉

ifkael
31. júl 2013

ked mas akcnejsie dieta skakajuci..alebo odrazadlo este lepsie pukylino.

marianna2468
31. júl 2013

@alex02 no po pravde moja ma o tyzden rocik a doma mame skakacieho a u babky hojdacieho konika a ma rada oboch,ona na nom dlho nevydrzi este takze to bude na dlhsie.asi to zalezi individualne od kazdeho dietatka 🙂

alex02
autor
31. júl 2013

moj malinky nema este rocik,ale uz riesim vianocne darceky,lebo idu vianoce,o tyzden neskor slavime prve narodeninky a o dalsi tyzden meninky,tak aby sme to nemali v decembri financne narocne pomaly to riesim uz teraz.len neviem ten skakajuci bude asi lepsi len sa bojim ze susedia pod nami asi moc velku radost nebudu mat kedze byvame v panelaku

majakuca
31. júl 2013

@alex02 máme oboch, ale radšej majú skákaci, je s ním viac zábavy, a podľa mňa, to skákanie nie je až také hlučné 😵

fialoocka
31. júl 2013

náš malý je troška živší a plne vyhovoval skákací 😉

aknaj
31. júl 2013

@alex02
ahoj, my sme mali pre dcéru húpacieho koníka, ale nebola som s ním spokojná, je to podľa mňa dosť nebezpečná hračka, nie príliš stabilná
dcéra ho dostala od starých rodičov na druhé narodeniny a samozrejme musela sa húpať nadoraz, takže keď sa veľmi rozhúpala, bála som sa, aby sa neprevrátila alebo nepreletela dozadu alebo dopredu
možno má niekto dobrú skúsenosť, ale ja by som ho určite sama nekupovala ... keď už niečo húpacie, tak asi skôr toho kohúta, ktorý má aj bočné dosky a je lepšie zabezpečený proti prílišnému rozhojdaniu

takže z tvojho výberu, radšej niečo skákacie

🙂 😉